Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Help !

#1
Konnichiwa ! ^_^ Sunt noua pe aici...As vrea sa scriu si eu un fan fic si nu stiu cum sa procedez...ma puteti ajuta ?

#2
all right i will help you.

1.intri la FAN FICTION si dai "topic nou'' apoi iti postezi ficul.Daca ficul tau este cu naruto, intri mai sus la sectiunea naruto fan fiction
adica NAruto fan fiction si dai "topic nou" si iti pui ficul :p
daca ficul tau este cu contiunt yaoi dai la Yaoi fan fiction scrie mai sus, unde e fan fiction-ul, chiar deasupra.
2.Inainte de a pune un fik da o "plimbare" pe la clik aici
si / sau clik aici

sper ca te-am ajutat...^^ sper.Daca mai ai nelamuriri, da un Pm [mesaj privat]
-

#3
(07-12-2008, 09:00 PM)Akasuna?Itachi A scris: all right i will help you.

1.intri la FAN FICTION si dai "topic nou'' apoi iti postezi ficul.Daca ficul tau este cu naruto, intri mai sus la sectiunea naruto fan fiction
adica NAruto fan fiction si dai "topic nou" si iti pui ficul :p
daca ficul tau este cu contiunt yaoi dai la Yaoi fan fiction scrie mai sus, unde e fan fiction-ul, chiar deasupra.
2.Inainte de a pune un fik da o "plimbare" pe la clik aici
si / sau clik aici

sper ca te-am ajutat...^^ sper.Daca mai ai nelamuriri, da un Pm [mesaj privat]


Eu nu cred ca ea are fic-ul scris din moment ce a zis "as vrea sa scriu si eu un fic". Daca il avea scris presupun ca stia si ea unde sa deschida topicul si sa-l posteze.

In cazul asta ai nevoie de...imaginatie...timp...rabdare...imaginatie...timp.

#4
maara_chan exista deja un topic in sectiunea Fan Fiction care te va ajuta sa scri un fic. Topicul se numeste "Ajutor pentru Fiction" si este scris de Jasmine.
Sper ca te va ajuta sfatul meu... :bye:
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

#5
Pentru a-ti imbunatati imaginatia, te sfatuiesc sa mai citesti pentru inceput alte fic-uri, pentru a capata experienta.
Poti citi sfaturile lui Jasmine de la Ajutor pentru Fiction.
Ai grija la descrieri si sa nu ai dialogul sec :p Ceea ce se intampla des. Atentie la exprimare si la tastare: aici se greseste mereu :p
Abia astept sa vad fic-ul tau >:d<
See ya!

#6
Konnichiwa ^_^ Mz mult pt sfaturi 5...aa..Ficul o sa il scriu dupa ce termin cu tezele bla bla...4[posturi unite]
Hey //.^ mz pt ajutor hug

#7
Since she got her answer, there's no need for this topic.

Thread closed.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)