Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellooo ^^

#1
Hey, eu sunt Adina. :d. Nu ma prea pricep la descrieri, dar tot ce pot spune e ca imi plac anime-urile si Japonia:d, desi pun pariu ca v-ati dat seama deja de chestia asta avand in vedere ca am ajuns pe aici:d

#2
Hmm... cate persoane cu numele de Adina cunosc, e frumos numele. Bine ai venit printre noi, o comunitate... interesanta, awesome per total. Fa-ti timp sa rasfoiesti forumul, sa gasesti ceea ce-ti atrage atentia si posteaza! Ai sa cunosti destula lume, o sa-ti faci si prieteni aici pentru ca, in general, userii sunt prietenosi. Nu fi descurajata de lipsa de activitate de pe la sectiunile anime, asteptam useri care sa sparga gheata mereu.

Ce animeuri iti plac? De ce-ti place Japonia? Cum ai dat de Zup? Care-i anotimpul tau preferat?

#3
In primu rand multumesc de complimentpupic. M.am uitat pe aici inainte sa imi fac contu si intradevar si mie mi se pare interesanta, desi banuiesc ca toti de pe aici au aceeasi parere. Desi trec a 11-a o sa am destul timp de acum sa rasfoiesc pe aici topicurile si samai si postez. Toata vara am fost plecata. Am reusit doar sa arunc cate un ochi. Dar acum fiind acasa e perfect. Apropo. Eu sunt mai timida de fel:d. Imi place sa imi fac prieteni noi, si desi am 17 ani nu sunt chiar asa indrazneata cand intru in ceva nou:d.

Hmm. Legat de anime-uri.. Pai imi plac cam asa: inuyasha, naruto, fairytail, save me! Lollipop, slayers, kaze no stigma, .. Pf. Destul de multe. Desi la ora asta nu mai imi vin toate in minte. In principiu cele cu temele romance si sf. Mi se par atat interesante cat si super dragute cand intre doua personaje se intampla ceva, fie cat de micut eu sar in sus de parca mie mi s-ar intampla si parca eu as fi fata dintre cei doi.:d. Cam asta e cu anime-urile la mine.

Legat de cum am ajuns aici.. Hehe, e destul de amuzant. Paai.. Stau intr-un oras cam ... Intr-un oras care nu are nici cea mai mica legatura cu anime-urile sau cu japonia. Si totusi m-am gandit ca nu se poate sa nu existe nimeni de pe aici caruia sa ii placa anime-urile si sa fie mai asa in genu asta. Like an anime. Si cautand pe net am gasit site-ul animezup. Cam asa. Si mai sus am zis am citit pe aici cate ceva dar nu am putut sa imi fac cont din cauza ca eram mereu plecata:d.

Legat de anotimpuri, toate imi plac. Daca as raspunde acum cu vara m.as gandi si la primavara. Daca as zice primavara m.as gandi la iarna. Si tot asa:d. Toate au cate ceva ce imi place si cate ceva ce nu imi place...Smile.

#4
Hellooo si tie, sweety. ^.^
Cum ti s-a spus, vei avea suficienti prieteni dupa ce dai o raita pe forum si sunt sigura ca te vei simti bine pe aici - asta a sunat total serios. S-o dam pe childish!
My little cute~ Adina, I have questins for youuu~
- Carte/gen/autor preferat/a.
- Gen de film preferat?
- And your music?
- Culoare preferata.
Dunno ce sa mai intreb. 39 Oh, oh, cred ca ai vazut "Kaichou wa Maid sama " (copy/paste; I hate that birdy language -.-). E un romance, deci cred ca l-ai vazut. Si, daca l-ai vazut, tell who is your fav character.
Presupun ca iti place japoneza, right? Stii ceva japoneza? 5 Ce sa te mai intreb? 39
Ah, legat de yuri sau yaoi. Pe care preferi? Or just typical girl X boy?
Now, sa ma prezint si eu; I'm Klau. Nice too meet you. ^_^ Ei, si, spunandu-ti asta, am plecat, deci... ByE! 10
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#5
Hei. Da. Ma uit de cateva zile sincera sa fiu la Maid sama si chiar imi place. Personajul preferat e Usui8.

Carti preferate. Orice inafara de cele de scoala.. Nu vreau eu dar pur si simplu adorm.

Gen de film preferat: romance, sf, action. De obicei cele la care nu adorm
Mi se mai intampla ca pe unii sa ii intereseze un film sf atat de mult, dar pe mine sa ma adoarma. :d. Horror, nu suport. Imi placea, dar la cat de fricoasa sunt acum inca mai am cojmaruri cu unele filme. De exemplu, nu mai stiu exact numele, l.am uitat si nici nu vreau sa imi reaminesc:d, era unu cu o tipa care aparea in oglinda si putea sa ii ucida pe altii. De ex o tipa care intrase in dus, tipa din oglinda a aparut si a modificat nu am idee cum un fier ceva si i.a retezat capu femeii care iesea din dush... Ei bine cand ies din dush mie si frica sa imi inchid ochii:d. Stiu ca e cam banal si ca e doar un film dar m.a cam bagat in sperieti:d.

Muzica, absolut orice. Dar depinde si de mom. De exemplu acum daca mi.ai pune rock, as fi cea mai fericita, la fel si melodii de relaxare gen ikebana daca o sti:d, dar cand sunt intr.un club mergg si manelele (desi nu ma omor cu ele, defapt chiar nu am telefon nici o manea), iar la un party de oameni mari, gen tata isi serbeaza ziua, ador sa dansez sarba, sau hora sau dansul pinguinului, sau brasoveanca sau orice8

Legat de yuri sau yaoi, imi plac amandoua, si GxB. Deobicei nu sunt pretentioasa21..
Iar japonezaaaa, mda, imi place la nebunie. Chiar am facut un topic la japonia cum sa ajungi sa te muti in japonia:d. Stiu putina japoneza, nu foarte multa..:d, defapt am cam uitat. Acum 3 ani stiam mai multa21, dar de 3 ani am luat o pauza si nu m.am mai bagat pe japoneza, deci, iti dai seama ca am uitat..

And nice to meet you too Klaupupic.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hellooo! :3 YukiSky 2 2.076 30-05-2013, 11:05 AM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Hellooo :] Ely14 6 3.192 04-04-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  Hellooo!! ~~Kitoka~~ 10 5.262 09-03-2011, 07:15 PM
Ultimul răspuns: ~~Kitoka~~
  Hellooo ^_^ Mica eu :) 4 2.638 14-03-2010, 03:24 PM
Ultimul răspuns: Nami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)