Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hellooo!!

#1
Pai salut. My name e Inana (da ciudat). am 13 ani,stiti voi..satena,ochi albastri. Culoarea favorita ar fi verdele,imi place sa desenez desi nu sunt asa buna(chiar deloc 21 ). Imi plac cam toate stilurile de muzica exceptand populara si manelele. Ce as mai putea spune... A! sunt timida de felul meu dar nu prea par eu fiind cam tot timpul fata care destinde atmosfera cu glumele, dar na,nimic nu e ce pare. Anime-uri si altele? pai cel mai mult imi place Naruto Shippuuden, Bleach si asa mai departe. Pai ma cam doare mana asa ca va las pe voi sa am descoperiti. 4:bye:
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#2
Bine ai venit pe Animezup, ~lovely~cat~!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna ~lovely~cat~ aka Inana

o.o Nu ai nume ciudat[ inca nu ai vazut mai ciudate 33 ], dar sa spunem ca e original, greu gasesti asa ceva.
Eu sunt Sasha si am o curozitate:

De unde provine nickul tau: de la ca iubesti mult matele sau doar bine suna la auz sau intrunesti acele caracteristici pe care le are pisica? 39 Daca e ultima parte atunci nu poti mai fi timida39.

Doar, filosofam putin ...

Bun venit aici !!!10 sa ai o sedere cat mai placuta si sa-ti faci multi prieteni de pe zup 5
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Buna Inana. Tin sa te anunt ca numele tau nu este ciudat chiar deloc! Cu cat mai original, cu atat mai bine. 15
Eu sunt Roxie, imi pare bine sa te cunosc. hug Am dat si eu pe aici raita sa iti spun bun venit pe froum. ^^
Umm...sa vedem.
Iti place sa scrii fan ficuri?
Care e materia ta preferata?
Ce personaj anime te inspira?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#5
Ok,deci Sasha,ms mult de primire si sper sami fac multi prieteni :bv:
Acuma na,cand miam ales nickul nu mam gandit la un anume motiv. Asa mia venit,dar pot spune ca sunt moarta dupa pisici:ha:

Sall Roxie,ma bucur k si tu crezi k numele meu nu e ciudat si mas bucura daca am fi si prietene.
Asa pai am incercat de cateva ori sa fac niste ficuri da nam reusit niciodata sa termin unu :ha:astas io.
Materia preferata... ar fi romana si eng pentru ca probabil ma pricep 21
Sincera sa fiu nu mam gandit niciodata la asta dar fiind mai ,,dark'' de felu meu mia placut mult Jigoku Shoujo stii tu Fata Iadului da nu as spune ca mar inspira...
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#6
Salutare Inana , mie una îmi place cum sună numele tău ^^. Sper să te simţi bine aici , iar acum urmează nişte întrebări ..

1. Ce anotimp preferi?
2. Ce părere ai despre animale ?
3. De ce îţi place verdele ?

Sper să ne cunoaştem mai bine ^^
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#7
Hi Ayami! Si eu sper ca o sa ma simt bine aici si cred ca o sa ne cunoastem mai bine.
In leg cu intrebarile,pai,prefer vara. Dc? pt ca pur si simplu imi place sa vad natura vie si imi place caldura21
Imi plac mult animalele si cred ca chiar daca nu sunt persoane ar trebui sa fie mai respectate si zic asta pentru ca am vazut multe cazuri in care animalele au suferit. Sincer au fost zile in care chiar mias fi dorit sa fiu pisicaSmile desi am caine21 (mamele astea :99Smile21
Dc imi place verdele... pai mie personal mi se pare o culoare care te linisteste si te calmeaza dar in acelasi timp iti da siguranta si incredere in tine (dupa mine) si mai e si faza cu natura. Imi place natura:chuu:105
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#8
Aaa.. interesant xD. Şi eu cred la fel despre animale , prefer animalele decât unii oamenii.Dar e ceva ce nu înţeleg .. ai zis că eşti timidă , nu? Iar apoi ai zis că eşti dark .. ştii că asta e cam imposibil ..de obicei oamenii timizi sunt sufletişti , buni şi etc . Scuze că am zis , dar eram curioasă.
_______________________________________________________________________________

aa.. deci ai dublă personalitate ca mine atunci îmi pare bine să te cunosc ^^
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

#9
Da de obicei da am momente can sunt cam din amandoua.
Tocmai miam gasit o noua calitate:sa induc peroanele in eroare 21
Multi miau zis ca sunt mai ciudata si sadica si mam obisnuit cu ideea,de aia am zis ca as fi dark
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#10
Offf, scoala asta, ce face din tine. * a venit si ea obosita * 46
In orice caz, da, stiu Fata Iadului, si este un anime exceptional 15 Sa nu mai zic de... Baiatul Iadului 151515 /shot.
Deci, sadica? Oho, eu mie mai mult mi se spune ca sunt masochista 78 !
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hellooo! :3 YukiSky 2 2.067 30-05-2013, 11:05 AM
Ultimul răspuns: Forever Young
  Hellooo ^^ Arisa 4 2.437 30-09-2012, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Arisa
  Hellooo :] Ely14 6 3.179 04-04-2011, 05:35 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  Hellooo ^_^ Mica eu :) 4 2.628 14-03-2010, 03:24 PM
Ultimul răspuns: Nami


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)