Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello peoples

#1
Buna all....numele meu e Catalina si sunt curioasa sa vad ce e pe aici...sper ca nu voi intalni ca pe alte situri situati in care cei noi sunt dati la o parte

Anyway ce sa spun....fana anime de vreo 2 ani incepatoare
Anime favorit este Death Note...pur si simplu genial
Kira este favoritul meu si eu cred ca ce facea el era intradevar bine...oricum chiar imi pare rau ca la sfarsit "raul" a pierdut

Inafara de DN imi mai place Naruto (nu stiu ce are lumea cu animeul asta mie mi se pare super)

In ceea ce priveste muzica106 deobicei ascult rock dar depinde si de starea in care sunt....trupa favorita este Three days grace si pe langa Disturbed (iarasi nu inteleg ce are lumea cu trupa asta)

In rest nu stiu daca e intrebati...sper ca totul va fi bine si sper ca ma voi "distra"...ja, ne ?

#2
Bine ai venit pe Animezup, *Yami!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey there, Yami ! ^^ Bine ai venit pe forum hug
Nu cred ca cineva te va da la o parte pentru ca esti noua, pentru ca fiecare a fost nou odata si-odata. Asadar, sa te luam putin la interogatoriu 21 10
- ai o culoare preferata? daca da, care?
- ce animalute iti plac?
-iti place sk8boarding-ul?
Sper sa te acomodezi repede si sa te distrezi alaturi de ceilalti ^^.
[Imagine: 9r3myo.jpg]
Thank you VeVe :3

#4
Da sper sa fie asa n_n

O da ador interogatoriul 21

Pai culoare favorita hmmm cam greu imi place si rosiu si negru amandoua sunt preferatele mele

Imi plac pisicile :X:X:X sunt cele mai dragalase pufoase si jucause animale pur si simplu le ador

hmm sincer nu am incercat dar ma tenteaza...mi se pare interesant 106

Merci pentru urare hug

#5
Salut Yami . Bun venit pe forum, sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni ( sa ma incluzi si pe mine, ok ? 21 ) . Sa iti pun si cateva intrebari ( nu te superi,nu ? ) :

1. Cati ani ai ?
2. Am vazut ca iti plac cei de la Three Days Grace ( si eu ii ador 8 ). Deci ... care e melodia ta preferata de la ei ?
3. Ai vreun animal de companie ?
4. Iti place sa citesti ? Daca da, ce fel de carti si care e favorita ta ?
5. Ce alte trupe iti mai plac ?
6. Vrei sa fim prietene ?

Cam atat ... Sper sa mai vorbim si sa ne intelegem bine . Ja ne .
[Imagine: 2cr0ksm.png]

But I don't wanna go on living
Being so afraid of showing
Someone else my imperferctions
Even though my feet are trembling
And every word I say comes stumbling
I will bare it all , watch me unfold

#6
Hey salut n_n merci pentru urari si desigur ca imi poti pune intrebari imi place sa raspund la ele n_n...normal ca te includ si pe tine cu cea mai mare placere


1.Am 15 in curand voi face 16...defapt de astazi fix intr-o luna n_n
2.Dap si eu la fel...pai ar fi "On my own" "Animal I have become" si multe altele
3.Da le ador mai ales pisicile :X::X
4.Da imi place sa citesc mai ales in drum spre scoala pentru ca eu am un drum lung si asa nu ma plictisesc n_n....favorita mea este Crima si pedeapsa
5.Poi Disturbed, Evanescence, Korn, Skillet etc tec
6.D a desigur ca vreau sa fim prietene n_n cu cea mai mare placere...putem sa vorbim si pe messenger daca vrei 106

Dap sper sa mai vorbim...ja,ne?

#7
Heya! Am mai avut un cont mai de mult pe acest site si ma gandeam si eu ca poate nu voi fi bagata in seama deoarece sunt noua si nu prea cunosc pe nimeni etc. Dar nu e deloc asa! Toti oamenii de aici sunt grozavi o//o Doar este lumea noastra, a fanilor anime, nu? :bv:
Si mie imi place Death Note foarte mult :X Personajele mele preferate sunt L si Ryuk 15
Sincer, la inceput imi placea doar Ryuk. L a inceput sa-mi placa dupa ce am vazut si filmul. Cred ca in special pentru ca actorul (Ken'Ichi Matsuyama) e foarte dragutz :love:
Am si eu niste intrebari pentru tine:
1. Care sunt genurile de anime care iti plac cel mai mult? Mie fantasy, love-romance, school si shoujo ai (yuri)
2. Citesti manga? Care sunt preferatele tale?
3. Iti place cosplayul?
4. Ai vreun cosplayer favorit? Daca da, care?
5. Wanna be friends? :chuu: 21
Cam atat am avut de intrebat 10
Sper sa ne intelegem bine :bye:
[Imagine: 194imr.jpg]

#8
Hey! Da am vazut momentan totul e bine si frumos pe aici n_n.

Ma bucur ca si tie iti place DN dar eu il prefer pe Light /Kira :-p

1.Hmm prefer shonen, fantasy, seinen, mystery,psychological.
2.Da manga citesc> 1.Goth (mi s-a parut cea mai buna pana acum chiar daca a fost scurta)
2.Tegami Bachi ( e chiar frumoasa manga e foarte fantasy si imi place personajul principal e tare dulce)
3.Heads

3.Da imi place cosplay dar doar sa ma uit 21...nu ma vad momentan imbracata intr-un personaj
5.Da normal ca vreau sa fim amice ^_^ daca vrei imi poti zice prim P.M si facem schimb de idiuri Smile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hello peoples! Gothic Lolly Girl 4 2.669 11-12-2010, 10:15 PM
Ultimul răspuns: Gothic Lolly Girl
  Ohayo peoples Miyuki 7 3.358 07-05-2009, 09:55 PM
Ultimul răspuns: YoYo^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)