Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello peoples!

#1
Hello! Numele meu este Cristina. Porecla mea e Cristy. Am 12 ani. Eu mai am un cont aici dar nu ma prea descurc. Sper ca de data asta voi incepe cu dreptul si nu ca data trecuta cand am primit doar doua urari de bun venit. Va veti da incurand seama care sete celalalt cont al meu din cauza ca eu cam grabeasc actiunea la ficuri si nu prea bac descriere.+ sunt regina greselilor de tastare pentru ca nu imi merge bine tastatura. Sper sa ma inteleg mai bine cu lumea de data asta.Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Gothic Lolly Girl!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna si bine-ai venit pe zup ... sper sa-ti placa aici ... nu's prea vechi nici eu
ce pot sa zic ... sa-ti faci multi prieteni , sa fii activa pe forum , si sa fii fericita

am doar 2 intrebari

1. pe cine cunosti pe zup?
2. cum ti se pare forumul?

P.S Bine ai venit pe AnimeZup ... distractie placuta
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#4
Buna^^
Pai ce pot sa zic xD Iti urez un calduros bun venit xD *hugs* si distractie placuta *smile* xD As avea si eu cateva intrebari xD.
1.Cum ai dat de Zup ?
2.D ce ti'ai facut cont pe Zup ? Doar pentru ficuri sau pentru ca iti plac si anime-urile ?
3.Daca iti plac anime-urile , pe care le-ai vizionat pana acum ?
4.Ai auzit de manga ? Ai citit ? Care ti'a placut cel mai mult ?
5.Anotimpul preferat xD
6.12 ani zici ?[ai eu la fel , ma rog fac 13 21] asa , so cum e la scoala ?
7.Materia preferata ?
8.Iti place desenul ? Desenezi ?
9.Tara preferata ?
10.Romania sau Japonia ? Argumenteaza xD
11.CIcolata sau vanilie ?
12.Sinceritate sau minciuna ?
13.Esti o prietena adevarat sau iti manipulezi prietenii ?
14.Apropo ce zodie esti xD
15.Si ultima de unde esti , ca nu ai scris xD
Eh...am profitat si eu de aceasat ocazie , pentru ca am inscris inaintea lu' mami[Nyo , cred ca asta e nick-ul nou , parca 39 21]

#5
Scz ca rasund asa tarziu dar temele mi-au ocupat mult timp. Deci primele intrebari 1. cunosc lume ep zup dar mi-e lene sa enumar. 2. forue tare. Acum celelalte intreba. 1.ma plimbam pe net. 2. mi-am facut cont pt ca imi plac animeurile. 3. am vazut multe animeuri cel mai des Shugho Chara. 4. da am auzit de manga si am si citit si cel mai mult mi-a placu lovely complexe. 5. iarna. 6. la scoala merge extrem de bine. 7. desen. 8. da imi place dansul si mai dansez din cand in cand. 9. Japonia. 10. chiar daca am zis ca imi place japonia dinte ea si romani,aleg romania pt ca aici m-am nascut. 11.vanilie. 12.sinceritate pana la moarte( ma rog nu chiar pana atunci ca mai mint si eu uneori) 13. sunt o prietena adevarata. 14. taur. 15. Bucuresti.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hello peoples *Yami 7 3.932 13-07-2010, 10:24 AM
Ultimul răspuns: *Yami
  Ohayo peoples Miyuki 7 3.378 07-05-2009, 09:55 PM
Ultimul răspuns: YoYo^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)