Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello>>>RISHA

#1
Hey! Sunt noua pe aici. Defapt sunt de doua zile membra pe acest site. Cred ca cel mai bine este sa ma prezint. Deci,in primul rand ma cheama Sidonia, dar prietenii imi spun Sido ori Risha. Ascult cam toate genurile de muzica.Pot sa spun totusi ca urasc manelele. Mi se par injositoare (scuze pentru ascultatori) . Este doar parerea mea4.
Bun, pot sa va mai spun ca am 15 ani si ca sunt foarte pasionata de muzica. Cant la orga -piano- de la varsta de 5 ani , iar lectiile de chitara le-am inceput acum un an si jumatate.
Fotografia este un alt hobby de-al meu.Poate chiar voi posta cateva fotografii. Nici cu cititul nu stau prost - poate din cauza asta sunt la filologie.21
Mai, nu stiu ce sa va mai spun despre mine. Mai bine,ne cunoastem pe parcurs. Kisses and hugs.

SIDONIA-RISHA

#2
Bine ai venit pe Animezup, RISHA!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună, Sidonia. Btw, ai un nume genial o.o.
Eu sunt Jessica, încăntată de cunoștiință. Sper să te distrezi pe forum, să îți faci mulți prieteni and so on.
So, câteva întrebări.

Treci a noua ?
Ascuți k-pop ?
Citești ? Vreo carte favorită ?
Ce gen de muzică asculți ?
Ce zodie ești ?

Well, cam atât. Avem câteva chestii în comun și eu tot cinsprezece ani am + doream să dau la filologie. xD
Ședere plăcută, girl ! *hugs*
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#4
Salut, Sido - lol I love it. Bine ai venit pe animezup. : ) sper să te simţi bine aici şi TOT tacâmul * giggles*
I friggin' love your name and the nickname Sido.

Aşa, trecând peste asta, zici că nu ţi-e ruşine nici cu cititul. Okay, then tell me about your favorite authors or y'know books, anything works. I love books * smiles*
Movies? la capitolul ăsta cum stai?
Care-s animeurile tale favorite?
Do you like cats?
Åži manga citeÅŸti?

Ne mai vedem prin zonă. Şedere plăcută! : )

@Jessica.
Sido a zis deja că îi citeşte, deci "citeşti" ... deja e evident.
Şi a mai zis şi că are 15 ani şi e la filologie, deci probabil să fi trecut a 10a.

#5
Salut Sidonia! Welcome!
A numele tău derivă de la sidon, un mare oraş din antichitate de pe coasta de est a Mediteranei 65 I'm just saying don't mind me.

Culoarea favorită?
Culoarea ochilor?
Culoarea părului?
Care-s top 5 calităţi care le vrei la un băiat?

Blabla
Have fun !!
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#6
Pentru toti214...Pai trec in a noua doar ca stiu la ce profil sunt.Printre cartile mele preferate se numara si ''Obsesii letale'' by Jonathan Kellerman.Autorul meu preferat este Stephen King.Imi place literatura fantastica.Bine, asta nu insteamna ca nu citesc si carti realiste4.
Whatever , acum incep cu filmele.Well, filmul la care am reusit si eu sa plang ,si la care cred ca multi dintre noi a plans este ''A walk to remember'' ,dar filmul meu preferat este ''Requiem for a dream'' . Jared Leto nu doar a interpretat foarte bine personajul principal , ci a reusit sa intre cu toata fiinta lui in pielea personajului.Foarte bun filmul!
De obicei ascult rock , cateodata metal, dar pop-ul nu lipseste din lista mea. Ador muzica din toate punctele de vedere.
Imi plac foarte mult animalele.Chiar as vrea sa am o pisica/motan sau un caine , dar din pacate va trebui sa astept sa ma mut singura. Of,of! Parintii astia21...
Nu am o culoare favorita, ci am culori favorite21. Imi place foarte mult rosul(si derivatele lui inchise4Smile , maroul , cremul , albastrul:X si verdele.
Am parul castaniu inchis si ochii caprui -negrii4. Sunt nascuta in zodia berbecului.
5 CALITATI LA UN BAIAT: amuzant; visator ,dar totusi cu capul pe umeri -cam ca si mine 21- , artist (in orice domeniu al artei) , aventurier , independent.
Sincer acum nu prea ma dau in vant dupa anime-uri .O prietena mi-a spus de acest site. M-am inscris pe acest site deoarece imi place sa-mi fac prieteni multi.
Ok,pai cam atat cu raspunsul la intrebari.

SIDONIA-RISHA

#7
Asculti k-pop?! [ vesnica mea intrebare, sorry, don't mind me].
Bine ai venit. Iar cu intarziere, ca de obicei. Ma bucur ca mai avem inca un membru la noi pe forum. Este chiar foarte placut faptul ca numarul membrilor creste in fiecare zi, si creste bine de tot. Hm, nu stiu ce as putea sa te mai intreb si eu106.
Imi place foarte tare numele tau. Este minunat, si este prima oara cand il aud. Sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni, sa razi cu ei, sa ne citesti ficurile, si sa ne intalnesti artistii de pe forum. [ GFX, Fan Fiction, Fotografie etc.]
Take care si byee~ <3.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#8
Pai nu prea ascult k-pop. Rar. Whatever, merci pentru welcome4.

#9
Hei:] bun venit pe forum, Sidonia. Imi place numele tau xD, dar nu`mi place ca nu imi merg diacriticele :]]. Asa, parca il auzisem intr`o telenovela sau ceva de genu`, cand eram mai mica.
Anyway, eu sunt Larisa, incantata.
Am cateva intrebari si eu..:

x`.Ce doresti sa faci in viata?
y`.De unde esti? [nu am vazut sa fii mentionat.]

Cam atat. Distractie placuta pe aici.

*Hugs`.*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#10
Bun venit pe animezup !

Am observat : Stephen King , Requiem for a Dream şi Jared Leto şi mi-am zis clar trebuie să-ţi urez bun venit ! 21
Acum câteva întrebări :

1. Ştiu că toate cărţile scrise de Stephen King sunt geniale , dar care este preferata ta sau care ţi s-a părut mai interesantă?

Acum întrebări care au legătură cu Jared Leto :

2. Asculţi 30 Seconds to Mars ? Dacă da , care este melodia ta preferată ?
3. Ai văzut filmul Mr. Nobody (2009) ?

Sper să-ţi faci mulţi prieteni ! Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)