Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#11
Heyy .. Deuu :X. Eu asa am de gand sa iti zic daca nu te deranjeaza. Pai... Bine ai venit printre noi, pe ZUP. Sper sa iti faci multi prieteni si sa te distrezi. hug Sa postezi mult si sa nu faci spam 21 ( chiar sa treci pe la reguli ca nu vreau ca Deuu a mea sa fie banata, sper ca am scris corect )

Intrebarile mele ar fi:

Motto-ul tau ?
Daca ai prinde pestisoru` de aur si ti-ar indeplini 3 dorinte care ar fi acelea ?
De ce ai pofta in momentu` asta ? 21
Ce animale iti plac ? ( domestice si salbatice )
Ce sporturi preferi/practici ?
Nu ai putea trai fara... ?
Daca ar fi s ate duci pe o insula pustie ce ai lua la tine ? ( un singur obiect )
De ce ti-ai pus nick-ul ♥FallenAngel♥ ?
De ce nu iti place numele Andreea ?
Cea mai mare dorinta ?
Cuvantul care te descrie cel mai bine ?
Citat preferat ?
Trupa preferata ?

5 Cam atat... poate sunt aiurea intrebarile dar asta mi-a venit in cap pe moment. Daca vrei imi poti raspunde daca nu eu nu ma supar.

Hug & kiss u hugpupic. To have a day full of fun :X. Bye-bye
サクラ & イタチ
=
Sakura & Itachi
[Imagine: sakuita19.jpg]

My big family :X :

My sisters : Manu , Debb' , Zummy, Kt.Kat ( • Rusk`Key • ) , Sho-yo , Verdeata
My mommy : prince
My cousin : blackspiral
My aunt : Venus-Roseta

I love them all :X:X Kiss you guys

#12
Va multumesc tuturor pentru urarile de bun venit si vad ca deja m-am ales cu cateva porecle 4
Deci Pustoaica_cu_ochii_verzi iti multumesc mult si am sa incerc sa iti raspund la toate intrebarile.
Motto:Hai sa fugim, sa evadam Hai sa plutim, sa zburam Hai sa zambim, sa visam Hai sa traim si sa uitam!
3 dorinte:sa intru unde vreau la liceu, sa stiu sa inot 21 si sa am curajul sa sar cu parasuta Smile.
In momentul asta am pofta de o inghetata.
Imi plac cainii,felinele in general si ursii panda.
Ca sporturi practic voleiul si hanbalul.
Nu as putea trai fara prietenii mei.
Hhhhmmmm probabil mp3-ul [nu pot trai fara muzica].
Sincer nush, numele asta mi-a venit in minte pe moment. 4
Nush pur si simplu nu imi place. 4
Cea mai mare dorinta este sa primesc o decapotabila la 16 ani 65
Cuvantul care ma descrie cel mai bine este "rebela"
Citat preferat nu am.
Trupa preferata e Skillet.

Pwp la toti si va doresc sa aveti o zi buna >:d<

#13
WTF, si pe mine ma cheama Daniela, credeam ca-s unica pe forum ( iti dai seama ca glumeasc, nu ? ).

Trecand peste uimirea de moment, iti urez un calduros bun venit pe forum si sper sa te distrezi, daca ai vreao nelamurire poti sa te adresezi moderatorilor, adminilor, sunt foarte draguti ^^. O intrebare: de ce nu iti place numele de Andreea, este un nume dragut o.O .

Danielle ii ureaza bun venit lui Daniela 21. Sa te distrezi, nu uita.

ah, cat de deplasat este postul asta T_T.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#14
Bun venit....Nice to see ya!bafta la postat.Have fun!
[Imagine: Final_Flash.png]
Daca ai ceva sa-mi spui,incearca sa nu fi jalnic

#15
Va multumesc pentru urarile de bun venit pupic si acum sa iti raspund la intrebare Daniela. Nu imi place numele Andreea pentru ca atunci cand eram mica toata lumea imi spunea asa si acum cand aud pe cineva ca imi spune Andreea ma face sa ma simt mica,copilaroasa. Stiu ca suna putin mai ciudat dar asta e motivul 4 :ang:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)