Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
Buna eu sunt Daniela dar toti prietenii imi spun Dana sau Deea 4 Am 14 ani si sunt din Timisoara. Imi place sa imi fac prieteni ,sa ma distrez si sunt putin nebuna 71
Daca aveti intrebari va voi raspunde cu placere pupic

#2
Bine ai venit pe Animezup, ♥FallenAngel♥!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună Daniela! Bun venit pe AnimeZup!
M-a atras nickname-ul tău. Acelaşi îl aveam şi eu când m-am înscris pe forum. xD
Sper să îţi faci mulţi prieteni aici, să te faci repede cunoscută şi să te distrezi. Îţi urez o şedere cât mai îndelungată şi plăcută în mica [marea] noastră comunitate.

Ce genuri de muzică asculţi?
Scrii/desenezi?
Cartea/Autorul preferat?
Te-ai gândit la ce profil ai vrea să studiezi la liceu?

That's all. Welcome again, happy posting without spam and have fun!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Chiar daca sunt nou aici, pot sa-ti urez un bine ai venit hug si sper sa ramai cat mai mult cu noi.
Pe langa intrebarile de mai sus... as vrea sa stiu ...

Anime/Manga favorit ?
Top 10 Anime-uri ale tale ?
Cum te-ai descire in 10 adjective ?15

Bine ai venit si ne mai auzim pe chat 4
------------------------------------------------------------
||||||| Whatever you say, I'm still taking your cake.||||||||||
------------------------------------------------------------
If we catch Kira, he is evil. If he rules the world, he is justice.|
------------------------------------------------------------

#5
Salut, Deea nebunatica, îmi place cum sună 21
Ce zodie ești?
Culoarea favorită?
Culoarea ochilor?
Personaj anime favorit?De ce?
Ce-ți place cel mai mult la viață?

Ok have a nice day now 4
I've been wrong, I've been down
Into the bottom of every bottle
These five words in my head
Scream *are we having fun yet?*

#6
(03-07-2011, 11:17 PM)♥FallenAngel♥ A scris: Buna eu sunt Daniela dar toti prietenii imi spun Dana sau Deea

wtf 21? de ce iti zic prietenii deea 21 ?

#7
Hey Yo Deea bye ! Bine ai venit hug ! Sa iti faci multi prieteni si bine-inteles daca vrei si eu Smile ^^ .Asa .. Cateva intrebari 4 :

- Ce culoare are parul tau 71 ?
- Ce gen muzica ascuti ? ^^

#8
Hello pai pentru inceput va multumesc pentru intrebari si acum sa va raspund la intrebari pe rand.
Ang. eu ascult rock, r&b ,etc. cam orice gen de muzica inafara de manele 4 Imi place foarte mult sa scriu in special poezii si sa fac portrete. Cartea preferata e Mandrie si Prejudecata de Jane Austen [autoarea mea preferata]. Si la liceu as vrea sa studiez ori filologie ori stiinte sociale 4

Obs3ssion anime-ul meu preferat este Naruto dar nu am un top al anime-urilor deoarece restul imi plac cam la fel de mult. In 10 adjective m-as descrie ca fiind prietenoasa, curajoasa, rebela, puternica, increzatoare, hotarata, amuzanta, incapatanata, sensibila si convingatoare :p

Saint Ocea stiu si mie imi place cum suna doarece unii prieteni imi spun asha. Oare dc? 65 Zodia capricorn si culoarea preferata e albastrul. Am ochii caprui si personajul anime favorit este Sasuke din animeul Naruto deoarece povestea lui este interesanta si in unele momente caracterul lui ma fascineaza 4 Cel mai mult la viata imi place ca mereu pot invata si pot incerca lucruri care sa imi schimbe radical viata [cum ar fi sa sar cu parasuta...aia da experienta tare 21 ]

Pai Tan unii prieteni imi zic Deea pentru ca ma mai cheama si Andreea dar urasc numele Andreea si nu imi plc ca cineva sa imi spuna asha.

Roseta^^ eu am parul saten inchis-brunet si cum am spus si mai sus ascult cam toate genurile de muzica inafara de manele 4 Si normal ca vreau sa fim prietene pupic

#9
Bun Venit pe AnimeZup Dada (asa o sa-ti zic eo :X )
Sper sa-ti placa pe acest forum si Sper ca vei posta cat mai mult .
Eu una te primesc cu bratele laaaarg deschise :bv:
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#10
Ceau !
Bun venit pe Zup Deea, sper să te distrezi şi să-ţi faci cât mai mulţi prieteni posibili.Văd că deja lumea ţi-a pus destule întrebări deci nu prea cred că eu mai pot să pun..

Tot ce pot spune acum este asta: Let the imagination inspirate you for posting. Can`t wait to see some of your work.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)