Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello!

#1
Salut!
Ma numesc Alexandra, dar prietenii imi spun Ali.
Nu sunt tocmai veche in lumea anime/manga 65
Anime-uri preferate nu prea am dar am vazut YuYu Hakusho, NANA, Death Note, Bokura Ga Ita... si alte cateva 21
Adooor sa citesc manga-uri! <333 Nu am citit foarte multe pentru ca am descoperit pasiunea asta recent 9 dar am selectat CATEVA dintre manga-urile pe care urmeaza sa le citesc si sunt numai 64 24
Preferatul meu este NANA, il ador! Chiar mi-am numit cateaua Nana -_-" (stiu ca pare nebunesc... defapt e nebunesc21 )
Asaaaa.... Cam atat Smile Daca aveti intrebari, va rooog !
Multumesc15
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

#2
Bine ai venit pe Animezup, Ali!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hei Ali , bine ai venit pe zup ^^
Cateva intrebari : - ?
1. Cati ani ai ?
2. Citesti ? daca da ,atunci care - i cartea preferata ?
3. Trupa favorita ?
4. Cum ai aflat de animezup ?

Again , bun venit ^ h u g s ^ sper sa ne mai citim p`aci : - "

punct.

#4
Hye Ali
Welcome
Bine ai venit pe zup,sper sa ai parte de multa distractie pe aici!!
Am cateva intrebarii:
1.Vanilie sau ciocolata?
2.Anime preferat?
3.Personaj-anime preferat
4.Cum se numete ceea mai buna prietena a ta?
5.Ce-ti doresti sa realizezi in viata?
6.Cinci lucruri ce-ti plac
7.Cinci lucruri ce-ti displac
Cam atat....cred ca si ceilalti au intrebari pentru tine...Bun venit si sper sa ne intelegem.Ne mai vedem noi pe forum....sper!
:bye:


#5
Buna si bine-ai venit pe zup ... sper sa-ti placa aici ... nu's prea vechi nici eu
ce pot sa zic ... sa-ti faci multi prieteni , sa fii activa pe forum , si sa fii fericita

am doar 2 intrebari

1. pe cine cunosti pe zup?
2. cum ti se pare forumul?

P.S Bine ai venit pe AnimeZup ... distractie placuta
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#6
Hellau 15
Iti urez Bun Venit pe Zupiliciii :X un calduros bun venit *hugs* xD si in acelasi timp si distractie placuta aici pe zupilicii , si sper sa te intelegi bine cu toti si sa'ti faci prieteni xD Also as avea cateva intrebari xD
1.Cum ai dat de zup ?
2.Yupii , fana manga :X si eu 3 Eu st fana manga de prin vacanta de vara sau de la sfaristul anului de scoala=]] in orice caz , intrebarea mea este : Ce manga iti mai plac pe langa Nana ?
3.Desenezi ? Iti place arta ?
4.Japonai sau Romanai , argumenteaza xD
5.Prietena adevarata sau manipulatoare ?

#7
Heiii!
Buuuuun...

Pt Mihaela Smile
1. 16!
2. Nu prea citesc carti... doar pt scoala si nu-mi plac 21
3. Disturbed e trupa favorita Smile
4. Cautand... si cautand... 21 Cautam forumuri populate si Animezup e perfect 105
Multumesc!

Pt sSoph Smile
1. Ciocolata \m/
2. Anime preferat: NANA, evident!
3. Personaj anime preferat... Reira, tot din NANA Smile
4. Cele mai bune prietene ale mele sunt 2. Deja de 5 ani suntem BFF! 105 Oana si Timy se numesc Smile
5. Deja de cativa ani visez sa devin un Manga-Writer 105 Si sa am un magazin de haine cu propriul design!
6. I. Manga-urile
II. Cainii, iubesc cainii :X
III. Arta <33
IV. Basketul :X
V. Copii!
7. I. Pastele 21
II. Scoala!
III. Fitele
IV. Pixurile care scriu subtire 21 nu le suport
V. Vremea urata.
Multumesc si tie hug

Pt Kr3at0r_90 Smile
Multumesc pupic
1. Deocamdata doar pe voi, care mi-ati pus intrebari 71
2. Super! De-asta mi-am facut si eu cont :d

Pt ^^Micuts'a^^ Smile
1. Poi Cautam un forum unde sa pot discuta si cu altii despre unele din pasiunele mele! Si l-am gasit 3
2. Pooooi nu am citit tare multe pana acum dar imi plac mult Kimi ga Suki, Love Berrish, Bokura Ga Ita... :X Tie?Smile
3. Daaaaa, ador arta! Sunt eleva la liceu de arta, BM <333 Ador sa desenez in stil anime/manga! Visez sa-mi lansez propriul manga candva 105
4. Japonia evideeeent 21! Pur si simplu le ador cultura, arta, limba... <333 Romania e praf 5
5. Pot spune ca aman2 65 Am atatia prieteni adevarati la care tin si carora le arat fata de prietena adevrata <333 Dar pe unii pe care nu-i suport pot spune ca stiu sa-i manipulez 65
Multumeeeesc si tie pupic

PS: scz pt primul raspuns dar am dat din gresala Tab si apoi Enter 21
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

#8
Ali hug

Bun venit aici, pe animezup! Sper sa iti placa acest site, si sa fii activa in continuare. Deci, am afltat multe despre tine de la întrebările pe care deja le-ai primit. Normal că o să te întreb şi eu câte ceva..

1. Când ai luat ultima oara o notă mică?
2. ÃŽÅ£i place mascota Zuppy?
3. Ce lucru te-a impresionat aici?
4. Care este cel mai mare vis al tău?
5. Ai vrea să fim prietene? 5

Aşşa deci cam atâtea întrebări îţi pun, dar o să revin cu mai multe, după ce răspunzi la acestea. Acestea fiind spuse, sunt încântată de cunoştinţa şi sper sa te înţelegi bine cu lumea, pe aici.

#9
Heiii, multumesc pupic

1. Pooooi, o nota mica??21) cred ca la testul la biologie am luat un 2... Urmeaza sa afluu maineee... :...: Biologie am ultima ora vineri adica de la 4 la 521 e greu sa te tii la ora aia viuneri la scoala 65
2. Daaaa din toate punctele de vedere:X e draguta, e vulpe (animalul meu preferat), are oichii verzi <333, siii DA 21
3. Faptul ca e cel mai populat forum pe care l-am gasit 21
4. Dupa cum am mai scris si sus, sa devin un "manga-writer" si sa imi lansez propriul manga 105
5. Vaaaai, siguuuur hug Tu?

Multuuuuumesc!!!
[Imagine: 2r571mv.jpg]
Ali. xD

#10
Păi eu una prefer , one-shoturile xD But , am si câteva mai lungi , chiar foarte lungi , care'mi plac xD but , am o problemă , ar fi cam o listă de vreo 60-100 de manga momentan , pentru că voi citi toate manga-urile de pe planetă 19 Iar printre ălea ale mele sunt şi ale tale xD Yey xD Îţi urez incă odată un călduros bun venit *hugs* xD Sper să te înţelegi bine cu noi , şi să te împrieteneşti cu toată lumea xD




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)