Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello ^-^

#1
Bună, sunt Diana, din Piatra neamţ, am 14 ani şi fac 15 în mai puţin de o lună ^__^
Sunt o fire foarte prietenoasă şi îmi place să cunosc oameni noi şi să-mi fac prieteni, fie ei IRL sau virtual. Îmi place foarte mult culoarea roşu şi negru(chiar dacă negru nu e culoare). Ca şi muzică, mai mult ascult ce-mi place(asta nu înseamnă că ascult şi manele, lol)
Îmi place foarte mult să stau pe afară, să ies in oraş undeva cu prietenii şi sa alerg *în special după băieţi 21*
Îmi place engleza, ba e una din singurele materii care-mi plac pe lângă matematică.
Ca şi cărţi îmi plac ceva care conţin ceva “horror” în ele şi poate putin romance, având în vedere faptul că la anime-uri e genul meu preferat(romance comedy)
Îmi place foarte mult să scriu, sa inventez deci vă puteţi da seama ca sunt o fire creativă, cu o imaginaţie bogată şi sunt optimistă mai mereu.
Dacă am uitat ceva puteţi intreba, răspund cu cea mai mare plăcere Smile

#2
Bine ai venit pe Animezup, Necro ToXyK!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Necro. hug
Bun venit, la la , sti ca fac asta doar pentru ca tu mi-ai cerut, lasa ca te tin eu minte. 24
Deci cum spuneam, bun venit, spor la postat, adica spamat, adica postat. 71 Si... mai modifica putin postul ala ca prea prietenos este .__."
Intrebari pentru tine nu am ca te cunosc destul de bine zic eu, sau ba da, am una, facem conferinta cand intra Kashim ? 39

Mda, atat, bye.
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#4
Heeeei :3 bienvenue à Zup, deci am dat-o pe franceza 24 daar nu conteaza asta . Bun, as avea ceva intrebari pentru tine : Iti place ciocolata ? Ce parere ai despre culoarea verde <3 ? Care este filmul tau preferat ? Crezi in extraterestri ? Eu cred . Siii te vei taia cu lama ? :3 Scuza-mi aberatiile :] [ si acum vine partea aia cu 'sper' 24 ] .

Asa, sper sa iti faci prieteni, printre care si eu 15 si aa 39 sper sa mananci cat de curand ciocolata :] !
Heapi posting ! Hugiess >:3<
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#5
Buna Didix (sper sa nu te superi ca ti-am dat porecla)...Intrebari...hmmm39...am gasit una: Ce zodie esti?

Happy posting! O sa ne mai intalnim noi pe-aici...3

#6
Tekami

1. Daaaa, îmi place ciocolata :X Chiar dacă mi-e rău dacă mănânc prea multă >.>
2. Verde...hmm, o culoare ca oricare alta, nu se află printre preferatele mele.
3. Nu prea am un film preferat dar mi-a plăcut The Shining făcută după o cartea de a lui Stephen King
4. Viaţa pe marte există!!!!
5. Nu sunt emo 21

Give hugiess back >:3<

pressure

Nu mă deranjeaza poreclele şi aşa am destul de multe 21 Sunt în zodia racului şi multumesc ^^

#7
chiar ma intebam cand dai pe aici ...
oricum ... bun venit si spor la postat hug
o intrebare ... mai lucrezi in ps ?

Ja !
[center][Imagine: summer.png]

[Imagine: breakingbenjamin.png]
No time for lies and empty fights.
I am scared to lose the things I love .
click please
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)