Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Hello ^-^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Bună, sunt Diana, din Piatra neamţ, am 14 ani şi fac 15 în mai puţin de o lună ^__^
Sunt o fire foarte prietenoasă şi îmi place să cunosc oameni noi şi să-mi fac prieteni, fie ei IRL sau virtual. Îmi place foarte mult culoarea roşu şi negru(chiar dacă negru nu e culoare). Ca şi muzică, mai mult ascult ce-mi place(asta nu înseamnă că ascult şi manele, lol)
Îmi place foarte mult să stau pe afară, să ies in oraş undeva cu prietenii şi sa alerg *în special după băieţi 21*
Îmi place engleza, ba e una din singurele materii care-mi plac pe lângă matematică.
Ca şi cărţi îmi plac ceva care conţin ceva “horror” în ele şi poate putin romance, având în vedere faptul că la anime-uri e genul meu preferat(romance comedy)
Îmi place foarte mult să scriu, sa inventez deci vă puteţi da seama ca sunt o fire creativă, cu o imaginaţie bogată şi sunt optimistă mai mereu.
Dacă am uitat ceva puteţi intreba, răspund cu cea mai mare plăcere Smile
Bine ai venit pe Animezup, Necro ToXyK!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Necro. hug
Bun venit, la la , sti ca fac asta doar pentru ca tu mi-ai cerut, lasa ca te tin eu minte. 24
Deci cum spuneam, bun venit, spor la postat, adica spamat, adica postat. 71 Si... mai modifica putin postul ala ca prea prietenos este .__."
Intrebari pentru tine nu am ca te cunosc destul de bine zic eu, sau ba da, am una, facem conferinta cand intra Kashim ? 39

Mda, atat, bye.
Heeeei :3 bienvenue à Zup, deci am dat-o pe franceza 24 daar nu conteaza asta . Bun, as avea ceva intrebari pentru tine : Iti place ciocolata ? Ce parere ai despre culoarea verde <3 ? Care este filmul tau preferat ? Crezi in extraterestri ? Eu cred . Siii te vei taia cu lama ? :3 Scuza-mi aberatiile :] [ si acum vine partea aia cu 'sper' 24 ] .

Asa, sper sa iti faci prieteni, printre care si eu 15 si aa 39 sper sa mananci cat de curand ciocolata :] !
Heapi posting ! Hugiess >:3<

pressure

Buna Didix (sper sa nu te superi ca ti-am dat porecla)...Intrebari...hmmm39...am gasit una: Ce zodie esti?

Happy posting! O sa ne mai intalnim noi pe-aici...3
Tekami

1. Daaaa, îmi place ciocolata :X Chiar dacă mi-e rău dacă mănânc prea multă >.>
2. Verde...hmm, o culoare ca oricare alta, nu se află printre preferatele mele.
3. Nu prea am un film preferat dar mi-a plăcut The Shining făcută după o cartea de a lui Stephen King
4. Viaţa pe marte există!!!!
5. Nu sunt emo 21

Give hugiess back >:3<

pressure

Nu mă deranjeaza poreclele şi aşa am destul de multe 21 Sunt în zodia racului şi multumesc ^^
chiar ma intebam cand dai pe aici ...
oricum ... bun venit si spor la postat hug
o intrebare ... mai lucrezi in ps ?

Ja !