Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hell-o!

#1
Annno,
Hell-o, everybody
Hmm, not really good at greetings so I'll just jump to it:
~ Imi plac pisicile.
~ Si ratoni.
~ In general animalele pufoase si grase
~ Sunt fata.
~ Am 15 ani.
~ Înot (de plăcere momentan, sa speram ca anul viitor competitiv xD)
~ Vorbesc Engleza si Germana fluent, si putina Indoneziană
~ Fac cosplay de ceva timp.
~ Code Geass = happy me

Pai... ask away : D

Btw, as avea si eu o nelamurire si nu stiu pe cine sa intreb. Am vazut ca threadul cu Sig & Av request la GFX sa- inchis recent... deci, intrebarea mea ar fi: Mai face cineva GFX la comnda : D?
[center][Imagine: 66924239.jpg]

If I turn into another, dig me up from under what is covering the better part of me.
Remind me that we'll always have each other
When everything else is gone.
[/center]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aquaia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Guten Tag! And welcome here! xD
Uuu... deci, eu nu vorbesc fluent germana, dar aşa îmi place, cu toate că o studiez de 7 ani, tot nu o ştiu minunat.
Aww felinele, preferatele mele, ai pisicuţe acasă? :3 Vâd căţi plac animalele, nu eşti singura de aici. : x
Eu ştiu să înot doar ca animalele agvatice, pe sub apă. : ))
Păi bine ai venit şi sper să te distrezi. :3

#4
Kon'nichiwa, diar ! :3
Welcome, Aquaia.
Hah, chiar cand vroiam sa ma uit dinnou la postul tau sa vad, unde-unde scrie? Nu e. Numele tau? xD..
Singura intrebare, bucura-te de ea ^^.
8.
Paii, adorabiliciunile de mai sus... Toata lumea le adora.. sunt asa pufoase si ..blegi xD..
Cam atat.
:bye: Bai'bai ! <3
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#5
willkommen aqua !

Facebook ai ?

Games ceva?

De unde esti sau unde locuiesti in momentul actual . (punct)
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#6
Asa, pai..
.ʟɨռǟ ~ Da nu punem la socoteala pisica vecinilor pe care ocazional o "împrumut", nu, nu am piscuite. Din păcate în apartamentul în care locuiesc acum nu se poate. Am avut totuși acum 3 ani 5 pisici. [veeery fat cats]
Yuuki. ~ Ma cheamă Corina : )
Zer0 ~ [de unde știam c-o sa întrebi] Da, am facebox. Linx : D? Games.. uh-oh, pate iPhone games xD În rest jocuri MMORPG , Lineage II, Cabal, Shaya... Skyrim [daca mai gasesc]. Oh, și de stat momentan locuiesc în Sydeny.

Thank you all for welcome : )
[center][Imagine: 66924239.jpg]

If I turn into another, dig me up from under what is covering the better part of me.
Remind me that we'll always have each other
When everything else is gone.
[/center]

#7
Aquaia - faza cu împrumutatul mi-a plăcut. xD
Cel mai bine este să stai la casă, e mai uşor, dar dacă îţi plac de ce nu încerci să îţi iei una, sau nu vor părinţii tăi? >:I Oricum este fain să ai animale mici, pufoase, de casă, pentru că te alintă, te înveselesc, e super.
Eu am acum un pisic de la ţară luat şi a crescut mult de atunci, mă dar la fel de nebun a rămas, parcă este câine. O.O Sare la picioare, la mâini când se joacă, de te mănâncă. xD E prea tare, e genial, dar foarte dureros. Ouch!!
Ooo şi wow 5 pisici, e mult. Eu am avut multe, dar aşa pe bandă rulantă: în fiecare vară, acum în ultimii 3 ani, când plecam la ţară cu ai mei, pisicul (da numai motani am avut) nu se mai întorcea acasă şi nici că s-a mai întors. Aceiaşi soartă ca restul 2, acum sper ca acesta - Rey - să nu aibă aceiaşi soartă ca restul. [b]Cuz` this is bullshit[/i]. :]

Am o intrebare: ai luat cursuri de înot? *giggle*



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hell'oh Charlotte 13 4.471 22-11-2012, 08:00 PM
Ultimul răspuns: Charlotte
  Hell-o Pucks 10 5.016 02-03-2010, 09:02 PM
Ultimul răspuns: Pucks
  Hell.o!! Shadee.xqxq 7 3.473 11-04-2009, 02:22 AM
Ultimul răspuns: Topaz
  Hell is with me. Kikaider Ikari 3 2.732 02-02-2009, 01:43 PM
Ultimul răspuns: Teh
  Hell oh there n_n Gwindel 9 4.263 03-08-2008, 02:45 PM
Ultimul răspuns: Gwindel
  Hell...oh! tamashi 4 2.937 09-07-2008, 11:44 AM
Ultimul răspuns: Little Star
  Hell oh people ^^ Daichi 3 2.544 14-02-2008, 09:50 PM
Ultimul răspuns: Daichi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)