Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei`.! :]

#1
Hei!
Ma numesc Larisa ;;], dar aproape toata lumea imi spune "Lari".
Am 14 ani, pe care i`am implinit pe 1 Iunie ;;]
Sunt din Satu Mare si invat la cel mai grozav colegiu ;x!
Sunt zodia Gemeni si mi se potrivesc majoritatea caracteristicilor specifice zodiei.[cu mici exceptii.]
Am ochii albastrii-verzui si pot spune ca si la aceasta categorie, personalitatea imi coincide cu descrierea persoanei cu ochii asemeni mie.
Cu toate ca se poate observa din poze culoarea parului meu, tin sa mentionez ca culoarea lui este un saten deschis, nu roscat, nu blond:]] .
Imi sunt dragi prietenii. Imi place sa ies cu ei in oras cat de des pot. Sunt genul de fata care vorbeste la telefon cu prietenii ei, pana cand, uneori, telefonul arde :]]. Nu reusesc sa epuizez niciodata toate subiectele alaturi de persoanele cu care ma inteleg de minune, nu reusim niciodata sa ne plictisim impreuna!
Ador petrecerile. ;x
Iubesc sa ma dau cu rolele. Este un sport pe care il practic cel mai mult vara.:]
Umblu la dans hip`hop si pot sa spun ca sunt innebunita dupa tot ceea ce tine de acest lucru. Avem spectacole la greu, ceea ce ma incanta foarte tare.
Sunt in corul scolii..si asta este o alta activitate care imi fura mult din timp. Aa..imi place sa`mi fac prieteni ;x! Sunt o fire prietenoasa si foarte deschisa. :]
La anime`uri ma uit de cand sunt mica. Desi acum..am cam incetat sa le urmaresc..cel mai mult din lipsa de timp. Preferatul meu va ramane insa mereu Naruto :] nu stiu de ce, dar ceva m`a atras in mod special la el. Mi`a mai placut foarte mult si: Inuyasha, Yu Yu Hakusho, Death note, etc.
Imi place sa citesc :] imi pare rau ca nu am suficient timp pentru a face acest lucru in fiecare zi.
Ador culoarea mov!
Imi place sa sciru fic`uri..imi pierd mult timp cu asta, in general seara, in weekend.
Fotografia este un alt hobby` de`al meu si...aaa..nu mai stiu ce sa va mai spun :]]
Aa..totusi:
Nu`mi place sa ma judece cineva inainte sa ma cunoasca, mi se pare incorect. Urasc persoanele cu figuri, inganfatele..


Ok, chiar am ramas in pana de ideei :]] spre final..sper sa ne intelegem bine :] daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti ;;]!
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#2
Bine ai venit pe Animezup, Candy_Girl_Love.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome pe animezup si sper sa ai parte de fun

Games ceva ? joci ?
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#4
Lariiii, bun venit!>;d<
Sper să-ţi placă aici, să-ţi faci mulţi prieteni şi să te distrezi [cel mai important].
Întrebări nu pun, că nah, ne ştim deja. XD
He-he, ştiu eu cât de mult îţi place ţie Naruto. 65
Anyway, nu ştiu ce să mai zic. T__T
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#5
Mulţumesc pentru întâmpinări! :]
Neah, nu prea mă joc..nu îmi găsesc niciodată timp pentru jocuri. >.<
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#6
Woo :]] Primul user pe care il vad scriind atat de multe despre el >.< Am citit cu placere si ma bucur ca ai spus atatea despre tine. Nu prea am cine stie ce intrebari xD Stiu deja destule :]] D
Din descrierea ta pari o persoana de treaba, ceea ce cu siguranta si esti. Se pare ca avem multe in comun. Eu sunt Diana, incantata de cunostinta. Dar poti sa imi spui Beki, deoarece nimeni nu ma striga Beki xD.
Well...
1. Ce filme iti plac?
2. Actori preferati?
3. Carti citesti? Daca da care sunt preferatele tale?
4. Materia preferata ?

Cam atat. Bine ai venit pe forum si distractie placuta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Ăăă..dacă îţi place îţi spun Beki :d
1.Comedie, romance, dramă.
2.Adam G. Sevani...sunt fană mega mare Step up65
3.Citeeesc cât îmi permite timpul. :]]
Cărţi preferate:
ÃŽngeri ÅŸi Demoni..
Mizerabilii...
O crimă anunţată...
Atracţie de Elena Costea 8
4.Română, Engleză, îmi place şi Biologia, dar urăsc profesoara..uneori îmi place Istoria, depinde de lecţie.
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?

#8
Bine ai venit pe AnimeZup! Daca ai nelamuriri, poti sa ma intrebi oricand.

P.S: I liek ur avatar Yondaime
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)