Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hei!

#1
Heei! Ma cheama Dianna, sunt din Turda si am 17 ani. Am descoperit anime-urile acum 4 ani si de atunci nu m-am lasat de ele. Acum citesc mai mult manga decat sa ma uit la anime-uri. Ma mai uit din cand in cand, mai ales in vacante cand e plictiseala. Hehe x].
Imi place sa citesc, sa ma uit la filme si sa scriu in blog. Imi plac florile, astronomia, fotografia... siii nu imi mai vine altceva in minte.

Sa curga cu intrebari! xD [Sper]

#2
Bine ai venit pe Animezup, DianacudubluN!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Diana .

The questions :

1 . Asculti k-pop?
2 . Stii sa lucrezi in Ps?
3 . Ce crezi despre viata?
4 . Ce gen de muzica asculti?
5 . De unde ai aflat de Zup?

Well , that's all . Have fun here , happy posting without spam and welcome . hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#4
1. Da, mai ascult din cand in cand. Boa, Big Bang, B2st, SNSD, CNBlue ... astia mi-au placut pana acum. Daca mai stii altii care canta bine astept recomandarile tale.
2. Da, destul de bine, zic eu.
3. Oh my, ce intrebare profunda. xD Cred ca trebuie traita din plin, no regrets.
4. Ascult aproape orice suna bine. Si, manelele nu suna bine. Nici genul asta de house romanesc. Bleh.
5. Cautam un forum de anime-uri, sa imi mai omor timpul. Si mi-a placut acesta, si am zis sa ma inregistrez. And, here I am! ^-^

Si o chestie. As prefera sa imi spuneti Dianna. Haha xD. Asa m-am obisnuit.
Thank you. hug

#5
Buna Dianna aka Evi 10
Eu sunt Sasha aka 3 Am.

Bine ai venit pe anime zup smile sper să te simti bine aici si să iti faci prieteni noi. Avand in vedere de caracterizarea ta "ampla " si faptul ca ne-am cunoscut pe chat^^ mi-ai trezit curiozitatea adormita.

Acum cateva zile am terminat sa vizionez un serial koreean "Coffe Prince", are acelasi subiect tipic "o femeie se preface barbat pentru a avea grija de familie", dar e bun ca sa pierzi vremea o.O.Am observat in topicul de mai sus: ca asculti si iti place muzica asiatica si ma gandeam ce vei spune despre seriale asiatice ?

Gatitul ar putea fi gasita prin m ultimea ta de hobby-uri? Care e mancarea ta preferata?

O.o Ai scris doar ce iti place5 Exista ceva in lumea asta care sa nu iti placa ?

Bine ai venit si sedere placuta!
[Imagine: aaaakip.jpg]

#6
Buna 3 AM aka Sasha. :]
Multumesc si caracterizarea mea este atat de "ampla" pentru ca prefer sa raspund la intrebari decat sa bolborosesc singura. 21
Da, ma uit si la seriale asiatice. In momentul asta vizionez Kimi wa Petto. Coffe Prince e pe lista mea de seriale care vreau sa le vizionez. Pacat ca nu am rabdare... >.>

De gatit... nu sunt experta dar nici dezastru. Mancarea mea preferata este piureul cu sos de rosii si chiftele. Nu as putea sa refuz niciodata o portie. Sunt foarte usor de gatit, asa ca imi pot face cand vreau.

Da, am sute de lucruri care nu imi plac. Colegele mi-au spus "baba cu fixuri" deoarece comentez la orice ma deranjeaza. 21 Dar cel si cel mai mult urasc mincinosii si prostii.

Hope we can talk more. ^^ hug

#7
Hei! Sper si eu ca ma voi acomoda. De obicei ma integrez greu oriunde. ._.
Imi place, dar nu am talent. Spre nenorocirea mea... 21
Am mai zis si mai sus ca ascult aproape orice. Nu ma prea dau in vant dupa hip hop. Prefer rockul, dub, alternative, nu-metal, dance, pop si ascult foaarte mult Vocaloid. =D
Da, dorm chiar prea mult. >.< Incerc sa ma dezobisnuiesc.

Thanks! hug

#8
Hello! Iar ajung ultima2 Firar sa fie21 Macar intrebarea mea ,care ma caracterizeaza, nu a fost pusa: Iti place ciocolata? (Sunt dementa21 dar asa sunt nu?) Welcome to zup and have fun:X
Have posting3 Iti place Nana? mie de rockeritza:->
ZbYe :bye:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#9
The last but not the least, or smth like that. xD Buna si tie. 21
Sincer, imi place ciocolata. Dar acum ma lupt impotriva ei. >.> Chiar daca nu mananc exagerat de multa incerc sa mananc de cel mult 2-3 ori pe luna. 65 Totusi, vanilia imi place cu 5% mai mult decat ciocolata. xD
Si da, imi place Nana (cea rockerita desigur). 5

:bye:

#10
Hey ! Bun venit pe forum . Sper sa te distrezi si sa-ti faci o multime de prieteni ( inclusiv pe mine ) . Iarasi ajung printre ultimii , asa ca sa curga cateva intrebari :
1. Iti place scoala ?
2.Ce destesti ?
3.Dupa ce criteriu iti alegi prietenii ?
4. Ce-ti place sa citesti ?
5. Ce vrei sa ajungi in viata ?
Atat . Sper sa ne mai vedem si iti doresc sa te distrezi .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)