Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heeeii :*

#1
Heei pupic , sunt Chuppy :d [ Eliza , in mai rial laifuleţ 21 ], am 15 ani , elevă , fancă anime şi kdrame . Îmi plac foartee mult forum-uriile anime şi ador să stau p-aici , pe diferite forum-uri 5 . Sunt o folositoare saptamânară a photoshop-ului şi am o experienţă de aproximativ doi ani , doi ani jumatate . Aşa .. sunt o fie foartee veselă , îmi place să comunic şi normal , să-mi fac prieteni noi . Anime.. acest cuvânt , a început cu .. Dragon Ball .. normal , după aia Saylor Moon , Naruto , Shaman King , etc . Ceea ce se gaseau pe la televizor . Sinceră să fiu , am fost o maniacă .. Naruto Sh. & Naruto , Nana , Ao no Exorcist , Bleach , Full.M.A, K.Maid-sama , D.Gray-man , Fairy Tail , Death Note , Kuroshitsuji , No.6 , Paradise Kiss , Pandora Hearts , Romeo X Juliet , Soul Eater , Shiki , Vampire Knight şi Vampire G. etc . În legatură cu k-dramele .. eh , am ceva , Lie to me , Playfull Kiss , Koizora , King 2 Hearts , Rooftop Prince ,Heartstrings Princess Man , My Princess , You.re beautiful , Scent of woman , Prosecutor Princess , City Hunter , Boys Over Flowers , Love Rain , 49 days , etc . Sinceră să fiu din nou , m-am mai lasat de anime-uri din cauza liceului şi din întâmplare , m-am apucat de kdrame . Vraiam ceva viu , întelegeti voi .. dar pe Naruto , niciodata 21 . Vă pup pupic şi dacă aveti întrebari , ulala , com` 5 !

#2
Buna si bine te-am gasit si eu sunt destul de noua pe aici . Ai o lista impresionant si eu am vazut multe din animeurile pe care le ai acolo , mai ales dramele : Kdrama : Boys over flowers :pls: ( pe care am adorat-o , am plans ca la Titanic T_T ) .

Iti plac pisicile ?
Care este culoarea ta favorita ?
Ai mancat sushi ? Iti place ?
Asculti dubstep / darkstep / drum & bass ?

Sper ca nu am pus o intrebare la care ai raspuns mai sus si sa fi omis acest detaliu :-S
[center][Imagine: forfbtimesig.jpg][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)