Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

HeY;;)

#11
off...eu am ajuns mai tarziu, dar stii ca mereu ajung ultima sa zic bun venit 24 , si dincolo tot asa am ajuns parca , nu ? >.<. Ehh, bun vneit Iuli, ma bucur ca m-ai ascultat si ai venit aici , sper ca iti place hug

#12
Cum sa nu te ascult eu pe tine, Deea hug :X Si da, imi place aici. E un forum chiar frumos 71 Merci mult ca mi-ai zis de el pupic ... sper sa-mi fac cat mai multi prieteni aici, pe zup...si poate o sa-mi postez si eu cateva desene, cine stie 71
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:

#13
Buna... Am doua intrebari sau trei71
1. Asculti j-rock? (daca da, care trupe?)
2. Ce tara iti place? Si de ce?
3. Care e cel mai mare vis al tau?
Si cam atat, vreau sa te iau usor10
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#14
Opaa... am cam intarziat cu raspunsurile, sorry 71... Pey sa vedem...
1.Da, ascult j-rock, dar ma rog... in ultimul timp mai putin... Ascultam inainte destul de mult...Dar sigur o sa revin la acest gen... Cateva trupe:Nightmare, An cafe, Alice Nine, Kanon Wakeshima etc etc 71
2. Tara... pey sa vedem... imi place Japonia :X Si nu, nu pentru ca asa spun majoritatea. Imi place pentru ca este un loc deosebit, cu traditii deosebite. De acolo provin anime/manga...au muzica pe care pur si simplu o ador :X ... Japoneza pur si simplu e o limba frumoasa. Mi-ar place sa o invat... daca as avea timp... Si alfabetul lor e minunat si interesant:X... Ador multe lucruri la aceasta tara si mi-ar place sa o vizitez 5...
3. Cel mai mare vis...sincer "cel mai mare" e un lucru important...si deocamdata nu stiu daca am unul cu adevarat. Intotdeauna mi-am dorit sa devin designer, cu toate ca stiu ca nu voi ajunge71... Probabil acesta ar fi visul meu... Dar nu sunt sigura daca e cel mai mare... poate o sa-mi dau seama cu timpul daca e asa sau nu...Smile
Merci pentru intrebarihug... Poti sa imi mai pui daca vrei, nu ma deranjeaza... Raspund cu placere la ele71
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)