Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: HeY;;)
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bunaa. Ei bine...ma numesc Iulia, am 14 ani, sunt din Pitesti...si am vrut sa-mi fac cont aici de ceva timp, dar nu am avut cand. In cele din urma am ajuns sa fac si acest lucru. Sper sa ne intelegem bine. Byee^^
Bine ai venit pe Animezup, D3idraa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
D3idraa insfarsit cnva din pitesti .. suntem cam rari pitesteni pe aici71 bine ai venit pe zup... sper sa te distrezi si sa te simti bn cu noi
am cateva intrebari pt tn :
1. Anime/Mnaga preferat
2. Ce muzica asculti?
3. Scri ficuri?
cam atat... deocamdata
inca odata Welcome
YUHUUUUUUUUUUU!!!In sfarsit am gasit si eu un specimen din Pitesti!!!Acum suntem trei...dar maine...vom fi o armata!!!!!Nimic nu ne va sta in cale!!! :ha: Lasand asta la o parte ,welcome to the jungle Iulia 21 !Sa ai o sedere placuta,multi prieteni noi si niciun spam!! 4 Acum...a few questions(nu poti scapa de interogatoriu):
1.Iti place sa citesti?(daca da,ce?)
2.Manga/Anime preferat?
3.ce fel de muzica asculti?
4.Hobby-uri?
Si cam atat pe moment...Distractie placuta!!! :bye:
EDIT:uf!!!mi-a luat-o Elina inainte!
Hahahaaaa...uite...se inmultesc pitestenii..caci cu mine suntem patru 21
Bine ai venit Iulia si sper sa te distrezi pe aici.
Intrebari vad ca au pus cei din fata mea...deci o sa astept sa le raspunzi lor mai intai.
Sa vedem... Elina:

1. Anime preferat:Kaichou wa maid-sama
2.In mare pare rock, dar si dance
3.Sincer nu am scris niciodata, deci nu...

Asaa... noname96:
1.Da, imi place sa citesc...imi plac cele de dragoste,drama etc etc...am citit cele 4 volume din Jurnalele Vampirilor, Nu plange sub clar de luna etc etc...
2. Am zis mai sus;;]
3. Si asta am zis;]]
4. Hmm... pey sincer imi place foarte mult sa desenez:X

Ma bucur ca sunteti si voi din Pitesti 15 hehee... 5... poate ne intalnimSmile
Heeiii . Bun venit aici . Să te distrezi şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni . Păi câteva întrebări : ¤ Culoarea favorită ? ¤ Fanta sau Cola ? ¤ Munte sau mare ? ¤ Cânţi la vre-un instrument ? Care ? ¤ Practici vre-un sport ? Care ? .. Şi atât . Încă odată bun venit pe forum .
merci5... pey sa vedem 39... culoarea favorita:albastru... Fanta... munte:X... din pacate nu cand la niciun instrument 2...si deocamdata nu practic niciun sport... anul trecut am jucat volei, dar as vrea inot Smile... ==>GaTa :d
pitesti 39 cati sunteti 3 sau 4 ? am pierdut sirul 10
se apropie toamna si va numarati ca bobocii 24

Bun venit in familia de pe zup,noi doua ne-am cunoscut pe shout si stiu cat ceva despre tine 71, eu sunt Sasha. Intrebari nu am inca 10 si bafta aici hug
Bun venit pe forum
sper sa te distrezi si sa iti faci multi prieteni Smile
have fun
Pagini: 1 2