Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Halu :X

#1
Buna Numele meu este Alexandra Maria si am 15 ani.
Pana la urma am ajuns si eu pe aici datorita vestitelor ficuri : Mchallange:
Anime preferat:Bleach
Film preferat10irates of the Caribbean
Mancare pref:Cartofi prajiti =p~
Hobby4esen,cantat,dans,ficuri, P.C :]]
Altceva intrebati :3
[Imagine: khijuf10.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, ialexi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#4
Multumesc,multumesc!
Sunt convinsa ca ma voi distra de minune pe aici pentru ca deja o fac pe la fan fiction >.<
Asa acum...
1.Pai cam orice,dar fara "manele" si "populara" in rest ascult orice imi suna bine la ureche plus J-rock si K-pop "nimu"
2.Nu cred ca am preferat poate doar Vistip fiind prima ema trupa j-rock in rest toti sunt foarte buni pentru mine :] in afara de "manelisti"
3.Da sunt la liceu mai am o saptamana de practica din pacate :[ profil economic sau contabilitate depinde cum stiti voi ...
4.Nu stiu...mai mult m-as face de ras :]]
5.Absolult superba <3
[Imagine: khijuf10.jpg]

#5
Hei , bun venit pe site (da stiu ca spun asta de parca as fi aici de o vesnicie) si eu sunt noua pe site si vreau sa imi fac prieteni(chiar daca am o fire cam rautacioasa si mi se spune Demon ) oricum sa sarim peste mine si sa vorbim despre tine:

-De unde esti?
-Cum ai reusit sa descoperi acest site?
- Ce fel de personalitate ai?

Si ca sa stii de acum nu sunt baiat.
Sper sa te distrezi mereu pe site!
Sayonara!

#6
Pai multumesc de primirea calduroasa :nimu:
-Sunt din vulcan un oras din judetul Hunedoara nu stiu daca ati auzit,dar e chiar lanag orasul petrosani[poate ati auzit de asta]
-Pai, simplu, cautam niste ficuri mai "deosebite" 19 si mi l-a recomandata o fata.In plus stau vesnic pe Mangazup >.<
-Nu iti face griji si eu sunt rautacioasa,sarcastica, "modesta"[da foarte :]] ] si fac niste glume proaste la care majoritateatea rad...cred ca si cine spune gluma conteaza :]] In alta oridne de idee imi place sa rad mult...
[Imagine: khijuf10.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)