Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Halu :X
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna Numele meu este Alexandra Maria si am 15 ani.
Pana la urma am ajuns si eu pe aici datorita vestitelor ficuri : Mchallange:
Anime preferat:Bleach
Film preferat10irates of the Caribbean
Mancare pref:Cartofi prajiti =p~
Hobby4esen,cantat,dans,ficuri, P.C :]]
Altceva intrebati :3
Bine ai venit pe Animezup, ialexi!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Multumesc,multumesc!
Sunt convinsa ca ma voi distra de minune pe aici pentru ca deja o fac pe la fan fiction >.<
Asa acum...
1.Pai cam orice,dar fara "manele" si "populara" in rest ascult orice imi suna bine la ureche plus J-rock si K-pop "nimu"
2.Nu cred ca am preferat poate doar Vistip fiind prima ema trupa j-rock in rest toti sunt foarte buni pentru mine :] in afara de "manelisti"
3.Da sunt la liceu mai am o saptamana de practica din pacate :[ profil economic sau contabilitate depinde cum stiti voi ...
4.Nu stiu...mai mult m-as face de ras :]]
5.Absolult superba <3

D- moon

Hei , bun venit pe site (da stiu ca spun asta de parca as fi aici de o vesnicie) si eu sunt noua pe site si vreau sa imi fac prieteni(chiar daca am o fire cam rautacioasa si mi se spune Demon ) oricum sa sarim peste mine si sa vorbim despre tine:

-De unde esti?
-Cum ai reusit sa descoperi acest site?
- Ce fel de personalitate ai?

Si ca sa stii de acum nu sunt baiat.
Sper sa te distrezi mereu pe site!
Sayonara!
Pai multumesc de primirea calduroasa :nimu:
-Sunt din vulcan un oras din judetul Hunedoara nu stiu daca ati auzit,dar e chiar lanag orasul petrosani[poate ati auzit de asta]
-Pai, simplu, cautam niste ficuri mai "deosebite" 19 si mi l-a recomandata o fata.In plus stau vesnic pe Mangazup >.<
-Nu iti face griji si eu sunt rautacioasa,sarcastica, "modesta"[da foarte :]] ] si fac niste glume proaste la care majoritateatea rad...cred ca si cine spune gluma conteaza :]] In alta oridne de idee imi place sa rad mult...