Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hallu

#1
Hey!!

Eu sunt Nadir si am 18 ani ^^

Ador animeurile si mangaurile (desi nu am citit multe la viata mea ^^" ).

Animeuri vazute? O multime incepute si neterminate xD Terminate: Angel Sanctuary, Cossette no Shouzou, DN Angel, Elfen Lied, Fruits Basket, Gravitation, Junjou Romantica 1, Kuroshitsuji 1+2, Loveless, Okane ga Nai, Papa To kiss in the dark, Spiral, Petshop of Horror, Sukishio, Vampire Knight 1+2, Yami no Matsuei. Momentan ma uit la Togainu no Chi

Manga-uri citite? Nu prea multe...si majoritatea au fost one-shot-uri. Dar am 2 preferate: Boy's Next Door (de Kaori Yuki) si Togainu no Chi (e facut dupa jocul cu acelasi nume)

Cam atat despre mine xD Daca vreti sa ma intrebati ceva nu ezitati sa o faceti <3
Feelings overflow...and then they fall
[Imagine: 2djaw51.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Nadir!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Măăi Zupyy măăi... iar eşti tu primuuu'''

Aşa, să revenim la urările, pentru tine. dance
Bun venit şi sper să te distrezi aici. Eu ââs artist. 4 Aşşaa..Să ai mult noroc cu people de pe aici şi să te integrezi repede. Să nu uiţi de regulament. Îti urey tot tacâmul de urări, şi acum să trecem la întrebari:

1. Ce hobbyuri ai??
2. ÃŽÅ£i place mascota Zuppyy?[ eu o uubeesscc ]
3. Ce suc îţi place?
4. De unde eÅŸti?
5. Ce culoare îţi place?

P.S: Să ştii că şi mie îmi place Kuroshitsuji. Ce personaj îţi place cel mai multt?? :X

#4
Welcome Nadir!
Am observat ca iti plac yaoi-urile.Si mie imi plac,si sunt sigura ca ne vom imprieteni.Acum sa trec la lucrurile importante. Intrebarile.

1.Iti place sa desenezi manga?
2.Ce muzica asculti?
3.Ce zodie esti?
4.Care sune cartile tale preferate?
5.Care este anime-ul tau preferat?

Cam atat. Nu vreau sa iti dau dureri de cap cu intrebarile mele.
[Imagine: Anime-Girl-8-Anime-Wallpapers-1366x768-300x168.jpg]

[Imagine: PupetteSiggy2.png]

Trei lilieci stau pe balcon. Zboara unul si dupa un timp se intoarse plin de sange la gura. Le spuse celorlalti doi:
-Ati vazut turma aia se oi?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al doilea si se intoarce la fel, cu sange la gura.
-Ati vazut turma aia vaci?
-Da!
-Nu mai este!
Zboara si al treilea si se intoarcec la fel ca fratii lui, zicand:
-Vedeti turnl ala de biserica?
-Da!
-Eu nu l-am vazut!

[Imagine: chibi_5878.gif]
, Kaoru


#5
Citat:1. Ce hobbyuri ai??
2. ÃŽÅ£i place mascota Zuppyy?[ eu o uubeesscc ]
3. Ce suc îţi place?
4. De unde eÅŸti?
5. Ce culoare îţi place?

P.S: Să ştii că şi mie îmi place Kuroshitsuji. Ce personaj îţi place cel mai multt??

1. Imi place sa desenez, sa fac fotografii, sa cant, sa dansez, sa citesc, sa ies cu prietenii xD
2. E cute tare mascota xD
3. Imi place cele fara acid <3
4. Din Galati *din pacate 8D*
5. Ador rosul...dar imi plac si restul...in special roz, mov, verde, negru.
Din Kuroshitsuji imi plac: Sebastian, Ciel, Alois si Grell...nu pot sa aleg intre astia xD

Citat:1.Iti place sa desenezi manga?
2.Ce muzica asculti?
3.Ce zodie esti?
4.Care sune cartile tale preferate?
5.Care este anime-ul tau preferat?

1. Imi place sa desenez dar nu manga *nu imi iese si pace* xD
2. Cam orice gen de muzica...pot trece usor de la rock, la pop, la muzica clasica si apoi la rap xD
3. Sunt varsator <3
4. Hmm....Pieces of you (Daniel Armand Lee), Sarpe si Cercel (Hitomi Kanehara) Vertij (Randy Taguci), Dupa Cutremur (Haruki Murakami), Albastru nemarginit aproape transparent/Auditia (Ryu Murakami), De veghe in lanul de secara (J.D. Salinger), Inger si Demoni (Dan Brown), Tokyo by Night (Claudia Golea) si Dragostea dureaza 3 ani (Frederic Beigbeder)...ptiu lunga lista 21 dar daca nu pot alege...
5. Animeul preferat...hmm momentan e Togainu no Chi...am asteptat 2 ani sa faca anime dupa joc si na...8D Dar imi mai place si mai mult de jumatate din lista de mai sus 24
Feelings overflow...and then they fall
[Imagine: 2djaw51.jpg]

#6
Citat:Din Kuroshitsuji imi plac: Sebastian, Ciel, Alois si Grell...nu pot sa aleg intre astia xD
Indeed *.* Grell is mah love for evă. La anu poate fac cosplay Grell dacă anul ăsta nu am reuşit.
Vi la Nijikon ? Poate ne vedem.
-

#7
Credeam ca nu e voie sa scrii cu o alta culoare .______. Poate ma insel, anyway.
Cum iti place genul yaoi nu o sa fiu dura cu tine, doar " impartim " acelasi sange.

Intrebari:
- Ai trecut pe la regulament ?
- Care e cel mai mare vis al tau ?
- Crezi ca Kuroshitsuji merita vazut ?

Urari:
AnimeZup te primeste cu bratele deschise, la cat mai multe posturi. Sa fii indulgenta si sa te gandesti de doua ori inainte sa postezi ceva [ imi e lene sa enumar ] . Sa te distrezi si sa fi cant mai comunicativa.

Altele... :
Si mie imi place Zuppy ce propui?

Fraza de sfarsit:
Pa.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#8
(23-10-2010, 09:03 AM)Andreea. A scris: Credeam ca nu e voie sa scrii cu o alta culoare .______. Poate ma insel, anyway.
Cum iti place genul yaoi nu o sa fiu dura cu tine, doar " impartim " acelasi sange.

Intrebari:
- Ai trecut pe la regulament ?
- Care e cel mai mare vis al tau ?
- Crezi ca Kuroshitsuji merita vazut ?

Urari:
AnimeZup te primeste cu bratele deschise, la cat mai multe posturi. Sa fii indulgenta si sa te gandesti de doua ori inainte sa postezi ceva [ imi e lene sa enumar ] . Sa te distrezi si sa fi cant mai comunicativa.

Altele... :
Si mie imi place Zuppy ce propui?

Fraza de sfarsit:
Pa.

OOPS O_O nu am voie cu alta culoare? *scared face* am citit regulile si nu am vazut ceva de culoare .___.
Oooh!!! Surioara yaoi 8D *hugs*

Intrebari:
-Am trecut...cred...am citit regulamentul de la nou veniti...dar nu ar fi o problema...sunt si eu admin pe un forum si stiu ce inseamna reguli xD...plus ca sunt un bun cetatean si in viata de zi cu zi *srs face*...lol xD
-Cel mai mare vis...hmm...am muuulte xD Sa plec din tara, sa fiu medic, sa...um...multe xD
-Meritaaaaaa X____X e absolut genial...poate nu o sa iti placa primele 14 episoade din sezonul 1 *asa am patit si eu* dar dupa devine geniaaal X__X

Urari:
O sa incerc ^^ (nu am mai fost pe un forum anime de vreo 2-3 ani)

Thanks again de urari *hugs*

Tay tay<3
Feelings overflow...and then they fall
[Imagine: 2djaw51.jpg]

#9
Eu nu sunt chiar nou venita dar dupa ce mi.am facut cont aici mi s.a stricat calc si n.am mai putut intra deci..ca un fel de..:smart:
[Imagine: SasuSaku__Cherry_Blossoms_by_xChibiChibi.jpg][Imagine: 432872056_ad5cad840a.jpg]
♥♥♥_____♥♥♥___♥♥♥

_♥█████♥_♥█████♥▒▒▒▒▒♥ Poti sa ma faci una cu pamantul
♥███████♥███████♥▒▒▒▒▒♥ Sa ma calci in picioare de o mie de ori
♥███████████████♥▒▒▒▒▒♥ Sa ma sfasii cu dintii si-apoi sa chemi vantul
_♥█████████████♥▒▒▒▒▒♥ Sa-mi imprastie trupul intr-o mie de zari
___♥█████████♥▒▒▒▒▒♥ Dar sa nu-mi iei niciodata dragostea....
_____♥█████♥▒▒▒▒▒♥
_______♥█♥___♥▒♥
________♥_____♥
_♥♥♥_____♥♥♥___♥♥♥

#10
Flower?
Nu am inteles o iotă din tot ce ai scris. Tu ai venit să îi urezi Bun Venit unui user, sau să te descrii pe tine şi calculatorul. Dacă vrei ca oamenii să îţi zică bun venit, îţi faci alt topic.

Aşşaa, oo si eu îl ador pe Sebastian! Vai si imi place si noua ta poza de la avatar 3
Alte intrebari:
1. Ai iubita ? 21
2. Iti place shaorma? [mie nu prea]
3. Ce filme iti plac?

Cam atat, bun venit din nou, si ne mai citim, noi 3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hallu ! Sketchiie 5 2.430 23-12-2012, 06:25 PM
Ultimul răspuns: Sketchiie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)