Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hallow!!!Nice to met'cha

#1
Olla.Numele meu este Cezara,am 16 ani si sunt o mare fana anime de cand am inceput sa invat sa citesc,si o mare fana manga de aproximativ 3 ani.Sunt o fire careia nu-i place sa i se spuna ce sa faca,imi place sa ma distrez cu prietenii mei si sa-i fac pe toti sa rada(aici am talent cu caru').In viitor vreau sa ajung doctor veterinar si scriitoare(cine nu si-ar dorii).Nu prea suport persoanele care folosesc un vocabular prea pompos doar pentru a arata cat de destepti sunt si imi plac persoanele care vorbesc de la egal la egal.So,acestea fiind spuse ma bucur ca m-am inscris aici si sper sa-mi fac prieteni.Daca aveti intrebari am sa va raspund cu cel mai mare drag/Ciao!!!!

#2
Bine ai venit pe Animezup, Secret_Past!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit, Cezara! Sper sa-ti faci prieteni, sa te distrezi si sa te simti bine!xD
Am si eu cateva intrebari:
*Care este anime-ul tau preferat?
*Care este filmul tau preferat?
*Ce muzica asculti?
*Ce manga citesti?
*Care este actorul tau preferat?
*Care este actrita ta preferata?
Eu sunt Strawberry, dar poti sa-mi spui simplu Berry.xD
Happy posting si have fun! Sper sa ne mai auzim/ citim pe Animezup.4
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.













#4
Multumesc pentru primire Berry!!!Geez ce prieteni buni imi voi face.Acum sa-ti raspund la intrebari
1.Loveless i think
2.Well nu prea am asa ceva.Nu urmaresc filme sau daca le urmaresc le uit titlul ^_^"
3.Cam toate genurile inafara de manele si populara
4.Cele yaoi/shonen-ai sunt preferatele mele si cele cu vampiri
5.Actor?o_o''...well Johnny Deep
6.Nu am actrita preferata

#5
Aww!Aici te ascundeai.. :perv:
Nah ca te'am gasit >__<


Etto eu nu prea am intrebari,probabil din cauza ca te cunosc si oricum nu prea am imaginatie momentan.Am dat pe aici doar sa'ti spun bun venit :blush2:
[center][Imagine: chibi_2894.gif]
, chibi-ul lui Kayura

Toate povestile se termina cu Happy Ending , ai observat ? Afla`mi povestea si va fi cu totul diferit ... : (
[Imagine: hv895w.jpg]
[/center]

#6
Whhhhaaaaaa 444 ce de primiri tari(geez ma simt ca o plintesa 24).Well let's see Teh.Geez girl ce primire cool si ce ''discurs'' mi-ai oferit and stay flex,i'm a freack 2.I-a hai sa-ti raspund eu la intrebari:

1.Sunt in stare sa scriu tot felul de povesti:SF,drama,comedy etc etc si scriu pentru ca asa ma exprim eu cel mai bine.Uneori,atunci cand fac asta,sentimentele mele din acel moment sunt cuprinse in trairile,ganduri personajelor pe care le folosesc.Este modul meu de a comunica anumite lucruri cel mai bine:scriind.
2.Geez normal ca nu am doar unu.Gravitation,Yuyu Hakusho,Inuyasha,Strawberry Panic etc etc etc(mi-ar lua o gramada sa le insir pe toate ca lista-i tare luunga).Ei bine,ce m-a atras cel mai mult la Loveless a fost faptul ca m-am putut regasi pe mine un pic in Ritsuka si un pic mai mult in Soubi(de-aici si porecla mea Sou-chan 24).Povestea imi place si ea,o poveste nu chiar foarte simpla dupa parerea mea,plina de secrete si de sentimente traite la maxim.Plus ca il adoooorrrrr pe Soubi!!!:X
3.Mie una mi-a placut cum a jucat in Matrix,a fost chiar super.Este un tip aratos ce promite multe dar nu l-as putea numii preferatu meu.

Kaaaayuuuurrrraaaaa puisoruuu meeeeuuuu!!!!Merci de primire scumpo!!!!Te pupa Cezy :8



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Nice to meet you all ^^ Nyx 6 2.515 29-04-2012, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Nyx
  hello! nice to meet you all October 4 2.740 23-08-2008, 02:26 PM
Ultimul răspuns: October


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)