Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

H2o part.2

#21
Preferata mea cred k este Cleo pentru k imi seamana foarte mult. Este ,,sefa" sirenelor pntr. k ea a realizat prima puterile, e dragutza, sociabila shi matura ( cateodata71).
Dak dragostea mea s-ar masura, itzi spun k te iubesk pana la cea ma indepartata stea
100% numai a ta
Dragostea e ca o floare. Trebuie sa-i dai apa, lumina shi soare. La fel ca shi floarea, daca dragostei nu-i dai atentie, iubire shi loialitate se va ,,ofili" shi nu va mai reinvia niciodata.
[Imagine: 804a26f6e3aa9007.jpg]

Am incercat sa-ntalnesc alt baiat.
M-am prefacut insa n-am rezistat.
Gandul imi zboara la tine mereu.
Stiu nu-i bine dar asta sunt eu.

De ce imi spui ca ma iubesty
Cand u nu sty sa pretuiesti
De ce imi spui ca ai pe altcineva
Cand eu sunt viata taaaaa



Ingeras din cer picat
Ochii tai m-au fermecat
Dintr-o singura privire
M-am indragostit de tine!!!


Sunt un ingerash nebun
Cand zamesc eu iese fum
Sunt retzeaua tineretzii
Dar sy fiika frumusetzii

#22
hm.. nu am fost o mare fana a serialului... adik ideea era buna dar nah.. nu a avut acel ceva... ma rog.. sa zicem ca cel mai mult mia placut asha de rikki.. nah.. imi place caracterul si atitudinea care o avea fata de ceilalti...insa.. dintre baieti nu imi place de nici unul.. nu sunt pe gustul meu10... ma rog.. dupa cum am mai spus.. ideea buna si originala.. insa.. restul cam lasa de dorit10.. asta e parerea mea65
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#23
Imi place Rikki, Emma , Cleo pentru ca e frumoasa si alte chesti siropoase >.>

Mie personal mi-a placut mult de Charlotte, bine a fost impotriva printeselor sirene di nnoua generatie, insa sa recunoastem ca ea a fost cea care s-a ambitionat sa cerceteze despre legatura dintre bunica ei si sirene.Plus ca
cele trei si Lewis s-au jucat cu ea, daca i-ar fi spus adevarul de la bun inceput nu s-ar fi ajuns la conflicte.Mereu s-au crezut mai importanti din cauza acestui secret iar Charlie a devenit inferioara, de cate ori Lewis n-a abandonat-o pentru cele trei, iar aceasta a suferit >.> Cum am spus, i-ar fi putut ajuta daca erau sinceri cu ea. Oricum mie mi se pare ca e cea mai cute <33 am o mica obsesie pentru roscate XD

[Imagine: FVLPVFOHBVEWCDIWVPQ.jpg]

Isn't she cute <3

#24
sincer,eu o prefer pe Cleo,imi place tare mult de ea...De ce?Pt ca este asa mai naiva,mai prostanaca si tare geloasa,imi place caracterul ei din film,este pe gustul meu si ma surprinde foarte tare:X
Imi place si de Rikky si Emma,dar mai mult o prefer pe Cleo,fiecare are ceva aparte4.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#25
Preferata mea e Rikki.

Imi place ca are mult tupeu si e foarte incapatanata.Ea stie sa se bucure de viata care ii este oferita si stii ceea ce vrea.Face totul de capul ei si ii place sa fie singura.

#26
Pai... nu prea m-am uitat la H2o...sincer nu ma fascineaza sirenele 22
Dar... daca e sa aleg, as alege-o pe Rikki. De ce? Pentru ca in o oarecare masura seamana cu mine ala comportament. E glumeata,sarcastica, rebela (adta ador cel mai mult la ea) incapatanata, nu prea il suporta pe Luis21 Deci e draguta..si e singurul personaj care ma impresioneaza
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

#27
Rikki. Semăn cu ea la personalitate şi e chiar drăguţă [ deşi nu m-am mai uitat la h2o de mult timp -.-' ] Are ochii albaştri, iar eu ador ochii albaştri O.o' -> chiar dacă n-am întâlnit multe persoane aşa T^T.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)