Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

H2O Part.3 - Intrebare de baraj

#1
Credeti ca marea parte a oamenilor care se uita pe jetix le place faorte mult h2o?
[Imagine: Signature_-_RedFusionBleach_sig_by_rynseven.jpg]

Happy New Year - 2008

#2
Nu ai deschis topicul unde trebuia.H2O poate fii deschis la sectiunea "Filme,seriale",in nici un caz la desene animate.O fii pe Jetix...dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie neaparat un desen.Este un serial.La fel ca si Power Rangers-Mystic Force.Ja Ne
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Pai ase mi se pare...la incepurul acestui an scolar, toate colegel m-au intrebat daca imi place H2O si daca ma uit , si tot imi spuneau cat de multe le place...si mie imi place foarte mult...are o actiune foarte originala...imi place...deci raspunsul meu este ca majoritatea celor care se uita pe Jetix le place H2o
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#4
Dap^^
Sunt sigura ca multzi il prefera in locul majoritatzii desenelor de pe jetix din zilele de astazi...(k sh mn d asemenea)
Intr-adevar,daca il prinzi pe jetix vreodata,asteptzi cel putzin pana se termina...sh in majoritatea cazurilor,da,te uitzi sh la urmatoarele episoade ^^
Inainte sa aflu d el , every1 was like..."de care sirena itzi placeee?" ....wtf r u talkin about ? -.-"
Dar,dupa ce mam uitat sh yo ,s-a skimbat situatzia^^
Deci da ,majoritatea sunt fani H2O Smile

#5
Probabil...Eu am trecut clasa a 8a si stiu ca in tabara asta vorbeam cu colegii mei [erau si baieti ] si sincer si ei se uitau la h2o ...Ce sa mai zic de bunica care este o fana inraita h2o2121?
Este un serial captivant si cu multi copii[adulti] care il privesc.

#6
Eram in clasa a7a si colegele de clasa ma intrebau intr-una daca imi place serialul h2o de pe jetix,sau personajul preferat 21Eu le raspundeam ca imi place h2o si tipa preferata este Emma ,in concluzie , lumea care se uita pe Jetix , da si de H2o 4
Bye bye :-H



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebare tudor222 1 3.483 28-08-2015, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Zuppy
  Bunaa , am o intrebare beatrics 1 2.384 29-07-2012, 08:28 PM
Ultimul răspuns: Niska
  Anime Meeting in Oradea part I Lotte 2 2.813 05-09-2008, 12:10 PM
Ultimul răspuns: Lotte
  H2o Part 1 - Test Chaos Anime 2 5.125 18-01-2008, 01:20 PM
Ultimul răspuns: Magica Bloom


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)