Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: H2O Part.3 - Intrebare de baraj
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Credeti ca marea parte a oamenilor care se uita pe jetix le place faorte mult h2o?
Nu ai deschis topicul unde trebuia.H2O poate fii deschis la sectiunea "Filme,seriale",in nici un caz la desene animate.O fii pe Jetix...dar asta nu inseamna ca trebuie sa fie neaparat un desen.Este un serial.La fel ca si Power Rangers-Mystic Force.Ja Ne
Pai ase mi se pare...la incepurul acestui an scolar, toate colegel m-au intrebat daca imi place H2O si daca ma uit , si tot imi spuneau cat de multe le place...si mie imi place foarte mult...are o actiune foarte originala...imi place...deci raspunsul meu este ca majoritatea celor care se uita pe Jetix le place H2o
Dap^^
Sunt sigura ca multzi il prefera in locul majoritatzii desenelor de pe jetix din zilele de astazi...(k sh mn d asemenea)
Intr-adevar,daca il prinzi pe jetix vreodata,asteptzi cel putzin pana se termina...sh in majoritatea cazurilor,da,te uitzi sh la urmatoarele episoade ^^
Inainte sa aflu d el , every1 was like..."de care sirena itzi placeee?" ....wtf r u talkin about ? -.-"
Dar,dupa ce mam uitat sh yo ,s-a skimbat situatzia^^
Deci da ,majoritatea sunt fani H2O Smile

Ditsude

Probabil...Eu am trecut clasa a 8a si stiu ca in tabara asta vorbeam cu colegii mei [erau si baieti ] si sincer si ei se uitau la h2o ...Ce sa mai zic de bunica care este o fana inraita h2o2121?
Este un serial captivant si cu multi copii[adulti] care il privesc.
Eram in clasa a7a si colegele de clasa ma intrebau intr-una daca imi place serialul h2o de pe jetix,sau personajul preferat 21Eu le raspundeam ca imi place h2o si tipa preferata este Emma ,in concluzie , lumea care se uita pe Jetix , da si de H2o 4
Bye bye :-H