Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Guess the anime screenshot

Ai ghicit ^_____^ . Poti pune urmatorul screen 15
Sa vedem cu ce ne incanti ^^
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Sa pun urmatorul screen^^: http://yfrog.com/0r565sfj Nu cred ca e prea greu, dar daca e voi pune hint-urile maine^^(sper sa se ghiceasca repede 4)

EDIT: Asa, sa pun niste hint-uri: Genurile sunt: action, fantasy, romance^^, si e un anime mai nou.

Pff, deci mă holbez de jumătate de oră la poză și am căutat și tot căutat, dar nu am dat de nimic. Grafica mi se pare foarte cunoscută și să zic că seamănă și cu grafica din Pandora Hearts, și deși am văzut doar 7 episoade aș zice că nu e de acolo... și zici că e și anime mai nou 21 frate n-am idee. Concluzia : mai pune niște hinturi .

11 eyes. Postati voi mai departe, ca eu uit. XD


KDN8WCWYBCIao shooorrtness *.*
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

Hm.
Am vazut ca Amy a spus sa postam noi mai departe si cum e destul de pustiu pe aici in ultimul timp, m-am gandit s-o fac eu. Sper sa nu se supere nimeni 4.
So this is the screenshot
Nu cred ca este nevoie de hinturi. E prea usor, dar in caz ca este, revin cu un edit. Dar totusi, nu are cum. E prea usor 21

Edit: Ok, nu ghiceste nimeni. E de datoria mea sa dau un indiciu 4. ~ Anime-ul este constituit din doua sezoane si un film, acesta din urma aparut inaintea anime-ului. Sper sa va ajute 5.

Clannad? Cred ca am dreptate (mai mult ca sigur) dar voi astepta totusi confirmarea
*sha la la la****(prea scurt )
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Yep. Clannad este.
Acum ca ai confirmarea, poti sa pui urmatorul screenshot.
Blah, blah 21.

Buuunnn...
http://img138.imageshack.us/img138/6633/77820388.jpg

hint: anime romance (destul de cunoscut zic eu), incepe cu B si are 3 cuvinte (la titlu ma refer)..
hai ca e usor
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

Posibil....nu, probabil e Bokura ga Ita. Nu`s chiar sigură, n`am văzut anime-ul.
So, aÅŸtept confirmarea ^_^
I'm Kira.

Da, Bokura ga ita era 4...
Poti sa pui nextul 4.....pam pam pam..
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)