Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Greetings from the moody girl!

#1
Hello all!

Dupa cum spune si titlul -dealtfel si nickul meu- sunt o persoana schimbatoare...Acum sunt trista,peste 5 min radiez de fericire 10
Imi place sa ies cu prietenii,sa ma distrez,sa dau/merg (la) party-uri,sa dansez,cant(desi n-am o voce grozava >__< ) etc. etc.

Puteti sa-mi spuneti Iza,Izo,Moody,Dutza si cum mai vreti voi.Mi s-au gasit muuulte porecle si prescurtari asa ca nu mai conteza altele in plus ^^"

Am scris deja desul si n-am zis nimic de caracterul meu.Sunt o fire impulsiva,asa ca daca ma cert cu careva,sa stiti ca n-am facut-o cu cap 21Sunt si foarte orgoliosa,mandra,prietenoasa(cu cine merita) si multe altele.Imi place sa ajut si sa dau sfaturi,so come to me.lol ^^" Sper sa imi fac multi prieteni si sa ma inteleg bine cu toata lumea.Questions?

Ma simt de parca as fi caracterizat un personaj la romana...

#2
Heya! ^_^
Si eu sunt noua pe aici(inregistrata de vreo 15 min 21 )...
Pai da,am intrebari 10
1.De unde esti?
2.Ce animeuri iti plac?
3.Ce muzica asculti?

Well that was all and hope we can be friends Smile

#3
O___o am uitat complet de muzica 22

1. Din Timisoara
2. Mai multe,nu ma apuc sa le insir acuma pe toate.Dar unele care mi-au ramas "intiparite" sunt: Paradise Kiss,Gravitation,DN Angel,FMA,Death Note etc.
3. In general ascult RnB,ceva hip-hop(cand ma apuca) chiar si noul trend,genul Bob Sinclair sau altii.Nu prea ascult rock sau manele,desi sunt inconjurata de multi care o fac.

Alte intrebari? ^^"

#4
intrebari nu, urari de bine da 4 . welcomez here and have phun ^_^
You Must Unite What Has Been Set Asunder
[Imagine: dragonsig1.jpg?t=1207048748]

#5
Wellcome Moody pe zup, sper sa ai o sedere cat mai lunga si placuta alaturi de noi si bine inteles happy postin'.
[center]Anime Group | My Anime List

[Imagine: bleach.jpg][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  It is nice to meet girl in park, but it is better to park meat in girl. Deadpool 6 3.922 19-05-2014, 10:47 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)