Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ghiceste personajul

#11
Kyo din Furuba =^^=
Uhm let's see....

Seamana cu susmentionatul Kyo,atat la infatisare,cat si la comportament cat de cat(from a different anime though),and has a zanpaktou named Zangetsu(that cleared it all,right?)
[Imagine: gameswlpp_79.gif]

#12
Ichigo din Bleach? nu sunt prea sigura...asa ca daca am gresit,anunta-ma.

Este un personaj feminin de care actiunea anime-ului se desfasoara pe baza ei.Este mai mult planta decat om si lumina lunii o hraneste mai mult decat cea a soarelui.
Va mai dau un hint,ca vad ca nu s-a mai postat ^^`
Se spune ca este o Flower Maiden
Another hint...is from wolf`s rain...
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#13
este cuva Cheza (A.K.A. Flower Maiden) ?

Randu meu:
E draguta, ii place sa amuze lumea, are parul roscat, ochi caprui. Munceste mult pt as indeplini visul si nu se da niciodata batuta.
Are 15 ani si chear daca la inceput nimeni nu o suporta ea le demonstreaza ca merita sa fie in "grupul" lor astfel fata facandu-si multi prieteni.
Dar pe parcurs apar multe obstacole , fata facand cu greu fata dar le dovedeste tuturor cine e cu adevarat.
Cred ca e simplu4
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#14
well, cred ca este vorba despre Sora [KS], nu? 39
next: par blond, draguta, sacaitoare, stil gothic, in love with Light... ?? [too easy] -_-'

#15
wow...22 ce greu a fost...nush cum am reusit...
E Misa-Misa 71

Next:
Baiat, orfan de ambii parinti, morocanos--sau asa mi se pare mie, locuieste in Marea Britanie--p'acolo pe undeva, wears an eye-patch, has one hell of a butler.

Merge?
[center]✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
☆☆[Imagine: Anime_IS_Art_by_StarDragon77.gif] ☆☆
Whould you die for Haruhi?
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
[Imagine: Anime_does_not_mean_close_mind_by_k.gif]
ÛžÛžSugar!ÛžÛž
[Imagine: bcopy.png]
[[Arigatoo, Nibles!]]
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆
Spread the æ„› !!!
[Imagine: chibi_2490.gif]
Chibi-tan!

[Imagine: 0d33969.png]
✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖☠✖✖
Teh Bunny
[/center]

#16
Ar trebui sa fie Ciel din Kuroshitsuji.

Next:
E o papusa si doreste sa devina Alice. E sadica, plina de ura si aroganta (cel putin asa mi se pare mie). Nimic n-o poate impiedica sa castige jocul folosind metode brutale.
(E usor o.o)

[Imagine: L22_1057.gif]

Looking at the endless waving sea
The echoing thought does not come true.
If we meet, i wonder if this darkness will clear up
Continuing to sing the desire for the far land.


#17
Uhm, not sure, but, Shinku of Rozen Maiden...perhaps ?

Next: Sooo,she is the former numer 1 in the organisation, extremely strong, long blonde hair, she kills her enemies with a faint smile on her face :] P.S. este cam moarta momentan, i-a fost taiat putin capul jos 4

#18
Misa din Death Note.... maybe...


Well... he's blonde haired with blue eyes, e serios si sobru de obicei dar in fatza acelor fete pe care le-a ales la intamplare, devine prietenos.
De mentionat ca ii place mancarea facuta de cel mai bun prieten al sau dar si cea facuta de o fata care-l place dar pe care el nici nu pare s-o observe.
Si ii plac sporturile extreme de asemenea, mai ales motociclism si surf pe care nu cred ca il va mai incerca dupa ce aproape s-a inecat in mare intr-o zi de iarna.

#19
Pai ... cred ca e Elliot din Mew Mew Power !

Sa vedem ...
Un baiat rece , misterios cu parul negru precum abanosul si ochii la fel de negrii ... Are un singur scop in viata pe care il va atinge in final ... Toate fetele umbla dupa el , insa pentru el parca sunt invizibile si este rebel , talentat , chipes etc . Sa nu uit ca chiar daca nu prea are sentimente pentru persoana X , a salvat-o de mai multe ori ... insa nu prea o suporta !!
Hai ca e usor !!!

#20
SASUKE ! Ce simplu 33

Next :

Hmm 39 E dragut, are parul intr-o nuanta de mov spre gri. Fetele au infiintat la scoala un Club pentru fanele lui. De fiecare daca cand o fata ii se apropie el o respinge. Animalul lui in zodiac e Sobolanu.

Hai ca nu e grea15
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ghiceste formatia Kazuki 150 59.578 07-06-2012, 09:03 PM
Ultimul răspuns: Sammy
  Ghiceste actorul/actrita!! Himisoara. 144 57.888 19-09-2011, 07:43 PM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)