Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX

#1
M-am hotarat sa imi postez si eu aici GFX-urile, sper sa fi facut ceva bun si sa va placa.

[Imagine: 39413398.png]

[Imagine: hurtr.jpg] - pe asta l-am facut din plictiseala 21

[Imagine: ruin.png] - cred ca mi-a luat mai mult de o ora sa il fac pe acesta

[Imagine: 13991252.png]

Majortatea sunt recente cu exceptia primei, care este facuta acum o saptamana sau doua. In resc, sunt proaspete. Cum am spus, sper sa fie bunicele. Pupici. pupic
[Imagine: hurtr.jpg]

Zummy.

#2
Salut, bine ai venit in sectiune!
In primul rand, iti sugerez sa lasi textul pentru o perioada -nedeterminata- pentru a te axa pe alte lucruri. Incearca sa nu mai pui efecte si texturi si alte chestiute pe focal pentru a nu creea o mare varza tocata asa cum ai facut de exemplu la primele trei semnaturi -a patra este doar low-quality, de aceea te sfatuiesc sa-ti alegi rendere si stock-uri -ma rog, resursele in general, de buna calitate pentru ca la final sa nu iti pui mainile la ochi din cauza rezultatului-. Ai putea folosi marimi gen 400x150, 400x200, mi se par cam maricele masurile acestea pentru inceput si ti-ar putea fi greu sa armonizezi lucrarea pe un spatiu mai mare de lucru. Incearca sa faci o cromatica linistita pentru inceput, in sensul ca ai folosit in lucrari o paleta de culori foarte stearsa si da senzatia de lq in cazul tau.
Totusi ai potential si curaj, deci, bafta!
[Imagine: Jun0xCa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)