Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: GFX
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
M-am hotarat sa imi postez si eu aici GFX-urile, sper sa fi facut ceva bun si sa va placa.

[Imagine: 39413398.png]

[Imagine: hurtr.jpg] - pe asta l-am facut din plictiseala 21

[Imagine: ruin.png] - cred ca mi-a luat mai mult de o ora sa il fac pe acesta

[Imagine: 13991252.png]

Majortatea sunt recente cu exceptia primei, care este facuta acum o saptamana sau doua. In resc, sunt proaspete. Cum am spus, sper sa fie bunicele. Pupici. pupic
Salut, bine ai venit in sectiune!
In primul rand, iti sugerez sa lasi textul pentru o perioada -nedeterminata- pentru a te axa pe alte lucruri. Incearca sa nu mai pui efecte si texturi si alte chestiute pe focal pentru a nu creea o mare varza tocata asa cum ai facut de exemplu la primele trei semnaturi -a patra este doar low-quality, de aceea te sfatuiesc sa-ti alegi rendere si stock-uri -ma rog, resursele in general, de buna calitate pentru ca la final sa nu iti pui mainile la ochi din cauza rezultatului-. Ai putea folosi marimi gen 400x150, 400x200, mi se par cam maricele masurile acestea pentru inceput si ti-ar putea fi greu sa armonizezi lucrarea pe un spatiu mai mare de lucru. Incearca sa faci o cromatica linistita pentru inceput, in sensul ca ai folosit in lucrari o paleta de culori foarte stearsa si da senzatia de lq in cazul tau.
Totusi ai potential si curaj, deci, bafta!