Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

GFX by Mimi

#21
Multumesc Alysu pentru pareri, sa sti ca ele conteaza foarte mult pentru mine. :]

[Imagine: sqjtlc.png] - la aceasta i-am pus un border pentru tine. 15

[Imagine: 2d19u7p.png] - asta e o comanda de pe alt forum si de aceea apare si numele nick-ului.

[Imagine: dczofp.png] - iar pe asta ma gandeam sa o port eu dar probabil va ramane doar un gand de-al meu.

Si ceva avatare facute ieri din lipsa ocupatiei.

[Imagine: 2hmli0y.png] [Imagine: 669fo0.png] [Imagine: 2rgjqdt.png]
Nu prea ma pricep la avatare, toate sunt 100x100.

Pareri ? :]
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#22
Hey! Nici o problema :3 la criticat/sugestii sunt buna [doar uneori >.<] si din nou eu :3

1. Aww, pt mine si place, insa imi placea daca incercai sa pui renderul peste partea din dreapta, care dupa mine seaman cu un ozn [prea multe stiri cu ozn-uri in ultimul timp si m-am molipsit =.=]. Sau macar sa te fi lipsit de partea aia si sa fi pus altceva 39 fiindca nu prea arata bine. Si sa stii k arata mai bine cu border XD

2. Dragut, insa nu imi palce fundalul =.= ai ce ai cu efectul ala, caci prin toate semnaturile le vad mai nou, sfatul meu: incearca si alt efect si lasa-l pe acesta deoparte.

3. Dragutz, nu stiu ce sa zic la el 106 imi place, iar efectul precizat si mai sus, se potriveste de minune aici. Nice job.

Avatarele sunt bune, si sincer nu prea am ce sa zic 39

Asa, in incheiere: imi place k ai pus bordere :3 arata mult mai bine si cum am mai zis, mai departe-te de efectul ala.
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)