Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Furtul Animezupului

#51
(08-12-2011, 08:56 PM)Aly A scris: Sincer, ia duceti-va la un parinte si zicetii "mama/tata esti dus cu capul" sa vedeti ce fata face la voi. Pentru ca sunteti in spatele unui calculator asta nu va da nici un drept sa va bateti joc de altii. Si asta ati facut. Oricum inchei discutia aici pentru ca nu are rost sa discut cu voi.

Sincer, tu il comapri pe spiridus, pardon, PE REGE, cu mama si papa? Ma intreb cine o ia pe aratura acum. M-am prins o gluma, dar gluma e gluma, si e amuzanta cand toti participa la ea. Ok, sa se joace Grinch cu moderatorii, ca astia macar ii dau dreptate si-l respecta, ca el e Bossu, ceilalti sunt nimicuri. Guma pe care o dezlipesti de pe pantof.

Punct.
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#52
Prichindei : )) .

Again, i'm laughin' hard n' loud mtfk : )) .

#53
O.o" Wtf is going on here???

Trecând peste, ştiu şi eu povestea lu' Grinch si e cu happy end, deci nu-mi fac griji 21 Everything will be perfectly fine.
And I bet Grinch isn't such a bad person after all.
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]


#54
(08-12-2011, 09:02 PM)Lily A scris:
(08-12-2011, 08:56 PM)Aly A scris: Sincer, ia duceti-va la un parinte si zicetii "mama/tata esti dus cu capul" sa vedeti ce fata face la voi. Pentru ca sunteti in spatele unui calculator asta nu va da nici un drept sa va bateti joc de altii. Si asta ati facut. Oricum inchei discutia aici pentru ca nu are rost sa discut cu voi.

Sincer, tu il comapri pe spiridus, pardon, PE REGE, cu mama si papa? Ma intreb cine o ia pe aratura acum. M-am prins o gluma, dar gluma e gluma, si e amuzanta cand toti participa la ea. Ok, sa se joace Grinch cu moderatorii, ca astia macar ii dau dreptate si-l respecta, ca el e Bossu, ceilalti sunt nimicuri. Guma pe care o dezlipesti de pe pantof.

Punct.

CIne a luat-o prima cand ne-a facut dusi cu capul? Invata mai intai a scrie corect si pe urma comenteaza tu la mine. Duduie, nu moderatorii se joaca cu Grinch. Este un film, Grinch stole Christmas, in care un spiridus rau, Grinch, fura Craciunul de la oameni. Mai continua tu asa ca sper ca stii unde e logout-ul ala rapid de tot. Nu trebuie sa fii de acord, nu fura nimeni nimica, esti chiar paranoica acuma. Nu va pati zupul nimica. Si da, ii compar. Fa tu gluma aia cu "esti dus cu capul" cuiva, chiar si de 1 aprilie, si daca nu-ti da vreo doua pe spinare sa-mi zici mie cutu'

#55
(08-12-2011, 09:07 PM)Leontina A scris: O.o" Wtf is going on here???

Trecând peste, ştiu şi eu povestea lu' Grinch si e cu happy end, deci nu-mi fac griji 21 Everything will be perfectly fine.
And I bet Grinch isn't such a bad person after all.

Vezi? -.- Cineva care stie povestea si stie ca e cu happy end.


[Imagine: 2uztqpz.gif]

HOTILOR!!!

#56
Imi este mila de copii inocenti de pe forumul acesta. u,u
Inca nu s-au prins *head/desk*
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#57

U Off topic. Seen that, Flaw, Seen that ? Zuppz won`t be happy about it

[Imagine: Santa-Claus-Troll-Face.jpg]

[posturi unite]
Citat:And I bet Grinch isn't such a bad person after all.
i love u Leontina - chan ;; )

#58
(08-12-2011, 09:10 PM)Grinch THE EVIL A scris:
Citat:And I bet Grinch isn't such a bad person after all.
i love u Leontina - chan ;; )
I love you too Grinch-chan >:d<
[Imagine: air_gear_by_zzfoxzz-d31fttj.png]


#59
(08-12-2011, 09:09 PM)Denny A scris: Imi este mila de copii inocenti de pe forumul acesta. u,u
Inca nu s-au prins *head/desk*

[Imagine: rkvtis.gif]

#60
Hehehe, they does not even know : > Nu vă temeţi se revăd la Fan Fiction *bizarre and misterious laugh* He knows how to control us eche one of us

[Imagine: tumblr_luom2nHV0J1qbylvso1_500.jpg]
-




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)