Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fotografiile reginei

#11
Hellaw!hug Lu is here^^ Let's see.
Am sa iau ultimul post pentru ca. . . mi-e lene sa le comentez pe toate-_-

Prima poza este destul de interesanta, ma intreb cu ce aparat ai facuto pentru ca a iesit , pot spune, minunata inafara de cadru. . . Puteai sa o pozezi din alt unghi, poate unul mai drept^^

A doua poza este cam neclara dar imi place ideea cu ochelarii^^ Lumina cade perfect, parca scoate in evidenta aceea culoare rosie>.> iar buclele completeaza perfect tabloul*

A treia poza . . . Mi-a placut cel mai mult , a fost cea mai frumoasa poza din acest post >.< Lumina pica perfect pe banca si totusi scoate in evidenta acel penar^^ Telefonul nu prea avea ce cauta pe acolo but who cares? Voi aveti tabla cu marker? Eu nuu:[[
Sincer imi plac pozele tale si sper sa mai postezi^^ Gambate dearhug
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#12
Merci Lullaby * hugs *

We love you.

Poza aceasta ii este dedicata unei foarte bune prietene.

___________

*cough* Bine ca am trecut pe aici.


Si~tiribomba.


[Imagine: iloveyouanimesign.png]


#13
Hi there, Ash!
Ce pisică drăguţă, cea din 'We love you'. E de pluş, nu? Cred că am şi eu una aşa xD Îmi place poza, e chiar frumoasă, dar cred că lumina aceea din stânga cam strică. Whatever, it's cute.
Ce-mi place unghiul din care ai prins ultima poză, e bestial. Şi steguleţele alea chiar mi-au atras atenţia xD I really liked it.
You know your photo rullez, right?
See ya around xD.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Fotografiile mele Aveqetura 2 3.239 13-01-2012, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Aveqetura


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)