Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Forum integrat in portal?
Da
84.62%
11 84.62%
Nu
15.38%
2 15.38%
Total 13 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Forum integrat in portal. Da sau nu?

#1
Ma gandesc sa integrez forumul in portal, cum este de exemplu pe Naruto Romania. Ce parere aveti de idee?
Oricum, daca fac asa ceva, voi avea grija ca forumul sa poata fi accesat si separat. Voi ce spuneti?
Va rog sa postati aici sau sa votati in poll!

#2
Uhm... mie imi pare la fel si ca Manga-anime, anime-club... uhm... etc... *whistle*

anyway, n-ar fi rau, din mom ce asta ar face portalul mai urmarit... atata timp cat lasi si o sectiune pt anunturi care sa se poata citi fara sa fie nevoie de inca un click 10

uhm... vrei sa pui si shout-ul pe prima pag? *worried*
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#3
Shout-ul va ramane in forum, insa probabil va fi doar in index, si nu pe tot forumul dar depinde si de ce vreti voi 4

#4
pai mie imi place cu shoutul peste tot fiiindca atunci cand postez undeva dau putin mai sus mai zic ceva apoi continui postatul...4 etc etc nu trebuie sa dau mereu pe prima g ca sa vad shoutul....4...chestia cu oekaki sau cu extra zup..nu e ceva in genul ce vrrei tu sa faci acum?hmm....pai mie im plac ambele vaiante dar..totusi cred ca ar fi mai fain ca shoutul sa ramana asa cum e ^___^
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see



#5
Ok atunci... probabil ca shout-ul va ramane asa peste tot 4
Insa... am inceput sa ma gandesc ca poate e mai bine sa las forumul separat, deoarece am observat ca odata integrat in portal nu mai poate fi accesat separat 2

#6
mai CeDiK eu ash vrea dar nushtiu parearea ta nu pot face acorduri decat cu parerea ta deci eu ash vrea dar shi pe manga anime (in caz de imi pierd memoria) ok eu sunt cam uituc.SINCER SA FIU ASH ALEGE VARIANTA ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Da

#7
Eu as zice sa lasam asa cum este acum deoarece imi este teama ca nu mai pot accesa forumul

#8
Eu sunt de acord cu forumul integrat ,dar cu o singura conditie: sa fie lasat shoutboxul in capul forumului .E mai usor de urmarit asa .

#9
este o idee foarte buna asa forumul va fi mai cunoscut .... in plus multi oameni o sa intre pe forum.... mie mi se pare o idee super ....
zby..
..
.
.
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#10
toata lumea e fericita,toti agreeaza ideea lui Flaw...
si apar eu ca o furtuna....shu shu shu...
si acum,la modul serios...nu mi se pare o idee asa de buna un forum pe portal20( stiu cum ar arata asa ceva si eu cred ca site-ul arata mult mai kawaii asa.eu am vazut si pe unele site-uri...si nu prea am fost incantata de ce am vazut.consider ca portalul este doar o introducere spre lumea tainuita a forumului,ca sa dau si eu putin in SF-uri.in ceea ce priveste shout-ul ar fi super sa-l avem si in portal pt ca mie una imi este cam dificil sa ma intorc la pagina forumului ca sa mai pot spune si eu cv in shoutbox,mai ales ca avem atat de multe locuri unde ne "plimba" pe site[ca de ex extra sau galeria]...
...cam astea sunt argumentele mele...
dar faceti cum credeti de cuviinta.voi stiti mai bine!
ja nee! ^.^
[center][Imagine: siggi1wf5.png][/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou forum sakura_haruno98 1 2.376 30-07-2009, 12:12 PM
Ultimul răspuns: ady_x
  forum anime blackcatme 1 2.596 09-11-2007, 10:15 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)