Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Forum integrat in portal?
Da
84.62%
11 84.62%
Nu
15.38%
2 15.38%
Total 13 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Forum integrat in portal. Da sau nu?

#11
Ar fi o idee buna, adica asa site-ul va fi mai cunoscut. Ai mare grija Cedrik ca unii am putea intra astfel prin portal in alte site-uri si nu am mai putea iesi21. Nu stiu ce sa zic... mai bine nu...4
[Imagine: sig3a.jpg]



#12
Pai... deja am cam integrat forumul in portal,dupa cum se vede 65
Parca e mai usor de navigat asa prin el.
Desi, trebuie sa refac structura completa a meniului cu prima ocazie si sa rezolv si bug-ul de la butonul cu "Jocuri" (intre Quiz si Oekaki nu e pus din greseala mai mult spatiu alb, e un buton cu "Jocuri" care nu apare >.< )

#13
eu as zice ca e o idee buna asa ca am ales DA .in rest totul depinde de tine.
mie miar place ar fi mai interesant.am ajunge mai repede unde am vrea totushi.da am observat ca deja ai....respectat ce vor useri si e bine.pe alte siteuri se facea doar ce vroiau admini si nu conta ce zk userii .bv 4 Cedik10
o.o" wot

#14
Eee, Misa... normal ca se tine cont si de ce vor userii. Daca facem cum vrem noi si userilor nu le place, pleaca lumea de pe site si ramanem fara useri 21
Totusi, daca userii vor lucruri stupide, nu vom tine cont 10 Pe de alta parte... daca tu ai o idee buna, de ce sa nu tinem cont de ea?
De ex. Quiz maker-ul a fost ideea unui user. Marina a aflat de asta si m-a intrebat daca am putea sa punem pe Animezup o pagina in care userii sa isi poata face propriile quiz-uri.
Asa ca... daca aveti idei, noi ascultam si daca e posibil le si punem in aplicare 3

Btw... inchid topicul pentru ca nu mai e de actualitate. Dupa cum am zis, forumul este deja inclus in portal 4



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Un nou forum sakura_haruno98 1 2.376 30-07-2009, 12:12 PM
Ultimul răspuns: ady_x
  forum anime blackcatme 1 2.596 09-11-2007, 10:15 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)