Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine.

#21
DECEMBRIE4
hmmm.....egoism,respect,modestie.....aproximativ21
deci ma cheama NArcis21 si narcisele sunt caracteristice lunii decembrie...foarte tare frate21
(hmm oare sa documentat mama inainte sami puna numele39sau a fost o pura intamplare21 )

#22
Si eu sunt nascuta in aprilie. Caracteristici: Caracteristici:inocenta,iubire loiala,bun pastrator de secrete,puritate,pasiune,curaj si prietenie adevarata. Chiar mi se potrivste smile

#23
Iulie
[Imagine: 1178065830waterlilylb2.jpg]
Caracteristici: puritate, distractie, inima deschis, iertator, inocenta.
Cam are dreptate ^^ 65

#24
Ianuarie

Caracteristici: devotament,prietenie,afectiune,iubire profunda,fericire,fidelitate,speranta si admiratie.

errm...nu stiu..ca sa ma descrie pe mine toate caracteristicile astea,ar trebui sa iau cate una de la fiecare 78
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#25
Aprilie
Caracteristici:
Inocenta:Nu stiu cat de adevarat e asta 21
iubire loiala:Yup,that`s right ^ ^
bun pastrator de secrete :Eh,daca persoana aceea imi e prietena da, tin secretele dar daca ma cert cu ea rau atunci s`ar putea ca secretu lsa nu mai fie in siguranta 65
Puritate: ...
pasiune: Aagin ...
Curaj 10ai mi`e frica de insecte ,de tigani,de mai multe dar cateodata ..
Prietenie adevarata :Aici are cea mai mare dreptatesmile
LOLNOPE

#26
August

Caracteristici:caracter puternic[neh, nu prea ma caracterizeaza, da cine stie, o fi adevarat],sinceritate[nu-mi place sa mint],admiratie[hmm??],imaginatie[cred...una bolnava21 ],succes[chiar asa? pana acu nu prea m-am bucurat de el],prosperitate[da...cred ca da] si generozitate[well yes, mai ales in materie de a-i sfatui pe ceilalti].
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#27
Caracteristici:simpatie,dorinta de a fi iubit/a,curaj,prietenie.
Yeah, totally meh. Ma regasesc total in descriere.

#28
Hmm desi nu prea cred eu in chestiile astea sa vedem z.z sunt nascuta in:

Noiembrie

Caracteristici : optimism,adevar,iubire loiala,prietenie,complexitate
Mda sa vedem optimista sunt, cat de cat pentru ca mai mult sunt realista, adevarul il iubesc >_>, iubire loiala? sa zicem u.u', prietenie sure... sunt foarte prietenoasa n_n dar complexitate ne o.O' nu am complexe xDE

#29
Octombrie

Caracteristici : gelozie,modestie,talent,simpatie,generozitate.

Gelozie ... cam da 65
Modestie ... poate , am momentele mele dar nu in exces 21
Talent ... la jocuri PC se pune ? O_O
Simpatie ... for the one's I love and care ? Of course ^__^
Generozitate ... idem cu Modestie 10
[center]~ ひぐらしのなく頃に ~

[Imagine: HigurashiSig2.jpg]

Make me mad and you will suffer the wrath of KILLER lolis !
[/center]

#30
Citat:erfectiune,modestie,prietenie,respect,curaj,prosperitate,inocenta,devotament,iub ire pasionala.
Mai intai o intrebare... primu' cuvant voia sa reprezinte "perfectiune" ? 106...in fine
E cat se poate de adevarat
Modestie: ... Hai sa zicem 4
Prietenie: U lala din belsug 21
Respect: se gaseste intr-o doza foarte mare(la mine cel putin 1021 )
Curaj: N-as prea spune..dar unele situatzii da 4
Prosperitate: nu foarte...dar acolo putin ...da 71
Inocenta: :71Meibi
Devotament: Nici nu se pune problema Am "calitatea" asta in exces :71Dar ca sa fiu devotata cuiva trebuie mai intai sa-mi castige increderea 10 zo ...
Iubire pasionala: 65let's say so

Edit - ai cam abuzat de emoticons >_> aveai in jur de 20, iar intr-un post sunt permise undeva in jurul a 10. Ai grija data viitoare Smile [Jigoku]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spune primul cuvant care iti vine in minte Elina 334 125.314 16-08-2013, 12:56 PM
Ultimul răspuns: Emi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)