Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

First Love

#11
Hi !! :)) ,... imi pare rau ca nu ma prezint inca cu o continuare ,... dar mintea mea bolnava are cateva idei ... Si as vrea sa aud parerea voastra . Nu stiu cati de pe aici au citit celalalt fic al meu [ Viata dubla - la care , deasemenea , am cam intarziat cu continuarea -_-'' ] . Ce mi-a venit mie in cap ?? O combinatie intre cele doua ... nu va pot da mai multe detalii . De ce as vrea sa fac asta ? Pai ... la V.D nu prea mai am idei si F.L mi se pare un pic cam monotona -_-'' . Stiu ... fiecare are farmecu' ei , sunt legata sentimental de amandoua [ mai mult decat va puteti imagina :)) ] dar am intrat de-a dreptu intr-o pana de idei pentru V.D . As vrea sa va aud parerea ;;) . Ms anticipat
Old nick - mary2we

S-am scris cu sange
Pe randuri de cristal
Poveste-acum incepe ...

My pics on dA

My pics on AnimeZup

Viata dubla - my fic


#12
N-am citit inca celalalt fic, insa ideea acestuia e absolut superba! Daca prin combinarea celor doua se ajunge tot la o prezentare in stil jurnal, atunci eu clar as fi mai mult decat incantata. :D
Ma duc si dincolo sa citesc ca sa pot sa-mi fac o idee despre cum ar arata cele doua impreuna. :D
Oricum, felicitari pentru modul original de relatare! :)
I wish people would stop telling me what to do. I can make mistakes on my own too!
Genius by birth, lazy by choice. Mendokusai...

My anime wallpapers blog: http://animefact.wordpress.com/



[Imagine: lcopy.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)