Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Aaaaa...Kawaii!
Cat am astept aeu nextul asta? Pai, sincer a meritat. Am vazut cateva greselute, insa sunt sigure ca sunt minore si ca lenea e de vine. Aici nu ma bag, un servitor loial ca mine nu trebuie sa-i replice reginei lui perverse si adorabile.
Pai, imi place ca cei doi se iubesc mult si ca exista si o parte amuzanta in toate actiunile lor. Sunt fericiti impreuna si gandul ca vor veni si parintii lui Tayler aici ma face tot mai perversa. Deci Kyan s-a mai ingrasat, nu? Hmmm...chiar va trebui sa mearga la sala. Trebuie sa arate perfect data viitoare cand il va avea pe Tayler. Mai ales ca asta trebuie sa vina cat de curand pentru ca Kyan il vrea.
Abea astept sa vad cand va veni yaoi-ul cu ce ne vei surprinde. 8
Deci, a fost un capitol uimitor, no comment! Te astept in continuare si iti pot zice un binemeritat: Bine ai revenit! Succes si sa ma anunti daca poti!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


Mod obscen, haa! Ma ucizi, ma killer-esti de-a binelea, ma simt mai pusa pe jar decat e bietul baiat! Bietul Tyler, l-as... Si eu si Kyan... Suntem foarte multi perversi pe aici, haa!!
E bine sa te stim din nou pe aici dupa ceva timp, asa ca bun venit! [Mdaa, mai tarziu, da'... Asta sunt, ma stii! Uuf!]
Asa, let's see! O sedinta foto, suna destul de interesant. Viata alaturi de un actor insa nu e deloc ok, mi se pare foarte multa bataie de cap.
Tyler e foarte dulce cand nu stie ce sa faca, si se comporta copilareste, imi vine sa-l pup de dulce ce e! Plus rivalitatea dintre Kyan si Samantha si relatia Kyan x Tyler, totul condimenteaza in cel mai placut mod aceasta poveste!
Cei doi ma cam pun pe jar pe mine. Se vede clar ca micutu' e indragostit de actor, altfle nu l-ar mai vedea asa perfect .Si actorul e innebunit, hell yea! Wah, gandindu-ma la trecut, la cat au fost cei doi de tensionati...
Mrr!

Deci, un captiol frumos! Me Gusta!!! Waiting for the new chapter *puppy eyes*
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

ca sa vedeti ca nu va mint si ca am de gand sa raman pe aici mult timp 21 next ^^


Capitolul XLI

Studioul in care urma sa aibe loc sesiunea foto parea a fi o scena gata pentru filmat. Un locsor inconjurat de lumini albe, calculatoare si multe aparate foto atragea atentia in mod special, acolo fiind zona in care aveau sa fie facute pozele.
Parca ma lasau picioarele. Nici nu stiam ce ar fi trebuit sa fac. O femeie vorbea cu Kyan deja de zece minute. Nu o ascultasem in ciuda faptului ca era chiar in stanga actorului, iar eu in dreapta lui, tinandu-ma strans de camasa sa. Deja ma simteam pierdut si inima o luase la trap.
-Ei bine, dragii mei, urmati-ma. Make-up artista noastra se va ocupa de voi intai, apoi va las pe mana stilistei, spuse doamna aceea, facandu-ne sa mergem dupa ea pana ce fuseseram intampinati de doua fete, cel mai probabil cele doua mentionate, si, deloc surprinzator, asa fusese. Amandoua ne-au zambit prieteneste insa ni se adresau cu "dumneavoastra".
"Dumneavoastra? Cand ma gandesc ca nici in club nu as avea voie sa intru pentru ca ma considera minor..." gandisem in strafundul fiintei mele, urand faptul ca persoanele erau atat de formale, ca si cum as fi avut patruzeci de ani. Trebuia sa recunosc ca ambele erau la fel de dragute precum pareau dupa modul de a vorbi, insa ma deranja faptul ca imi vorbeau la fel ca lui Kyan.
Abia dupa ce se ocupara de noi, venise si fotograful: un tip subtire, imbracat stramt, cu un tricou in dungi albe si negre, care aproape ca i se ridica mai sus de buric, pantaloni de culoare violet cu o talie mult prea joasa, iar parul negru si zburlit incandra un chip parca mereu vesel, insa... m-a speriat putin si trebuia sa recunosc acest lucru. Uitandu-ma in jos, ii observasem si tenesii viu colorati cu un roz fosforescent care imi furase ochii imediat, socandu-ma oarecum. Nu parea parea a fi un fotograf excelent, insa intelesesem de la Kyan ca se clasa undeva printre primii cei mai buni din tara..
Doar eu facusem cunostiita cu el, deoarece Kyan il mai intalnise la alte sedinte foto. Brian, desi parea putin exagerat, cu siguranta stia sa se simta bine in pielea sa si in acele culori atat de tipatoare. Pot spune ca era chiar foarte amuzant, facand pe oricine sa se simta in largul sau alaturi de el.
-O.K dragii mei! spuse pe un ton ridicat, batand o data din palme. Pregatiti-va pentru "durere"! Urmati-ma! ceruse pe un ton vioi, mergand inaintea nostra si facandu-ne semn cu degetul aratator spre a ne lasa indrumati in locul acela alb, inconjurat de multe lumini. Tu, maricelule, incepuse, prinzand cu un deget de gulerul lui Kyan, si tragandu-l dupa el. Vei sta chiar aici! continua apoi, lasandu-l in mijlocul "peisajului". Iar tu, scumpule, in dreapta lui.
"Maricel?.. Il prinde de guler? Ce fel de atitudine mai e si asta?" ma intrebasem revoltat in sinea mea, incercand sa nu arat asta la suprafata, deoarece nu era nici locul si nici momentul. Parea mult prea familiar cu el, daca nu chiar atras...
Simteam ca iar dadeam in ganduri paranoice, asa ca ma scuturasem putin, apoi ma concentrasem pe faptul ca eram inconjurat de atatea lumini. Brusc, impietrisem, nestiind ce anume ar fi trebuit sa fac.
-Ei haide, nu sta asa, imi ceru brunetul pe un ton plangacios, indreptandu-se spre aparat.
-Kyan... nu stiu ce sa fac, soptisem atat de incet, incat numai eu cred ca ma auzisem.
-Poftim? intrebase actorul,aplecandu-se usor spre mine.
-Nu stiu ce sa fac... soptisem la fel de incet, tinandu-mi capul plecat.
-Nu inteleg nimic din ce spui.
De indata ce ajunse la inaltimea mea, il prinsesem de materialul alb ce-i acoperea umerii si ma apropiasem de urechea lui spre a-i repeta ceea ce zisesem de alte doua ori inainte.
El zambise, apoi imi cuprinse obrazul in palma dreapta, indepartandu-se doar cativa centimetrii de chipul meu, cat pentru a ma privi in ochi.
-Doar simte-te in largul tau. Nu esti dat la televizor, asa ca nu trebuie sa iti fie frica de nimic...
-Gata! ne intrerupse vocea lui Brian. Duceti-va sa va schimbati.
-Poftim? tresarisem surprins, privindu-l pe fotograf mai mult decat incurcat.
-V-am facut deja poze.
-Dar...
-Hei, nu degeaba sunt bun. Stiu sa prind momentul frumos mai bine decat stie o musca sa-mi deranjeze somnul. Acum hai! mai ales tu, micule pisoias, tu trebuie neaparat sa porti altceva. Am o idee magnifica.
Il privisem confuz pe Kyan in timp ce brunetul ma tragea de brat pentru a ma tara intr-una din cabine unde eram asteptat de o femeie care imi pusese in brate ceea ce trebuia sa port.
-Cred ca glumesti... spusesem aproape marait, privind ideea "magnifica" a lui Brian

-Dragutule, ce iti ia atat? auzisem vocea fotografului, care striga de pe partea cealalta a usii.
-Imi pare rau, dar nu voi iesi intr-o astfel de imbracaminte!
-Tyler, ce poate fi asa rau? intevenise Kyan. Vor fi numai cateva poze.
-Tu stiai de asta?! intrebasem rastit, insa putandu-se simti o nota aproape tremurata in glas.
-Nu stiu ce trebuie sa porti, dar nu are ce sa fie atat de rau. Haide, am sa te astept.
Oftasem descurajat si apoi inspirasem adanc, incercand sa imi fac curaj.
-Lasa-ma putin...
Oftasem din nou, simtindu-mi deja chipul inrosindu-se cu fiecare secunda cu care ma gandeam cum trebuia sa ies in vazul lumii, apoi imi aruncasem mana pe clanta, tragand aer in piept pentru a prinde curaj, insa nu reusisem sa o apas.
Mai cugetasem cateva secunde, insa cu aceeasi ezitare deschisesem usa, pasind afara.
Kyan era la cativa metri, discutand cu Brian, insa de cum isi aruncase privirea in partea mea, parca ramase blocat, si eu la fel, resimtind o rusine mai mare decat propria-mi persoana.
Intrasem repede inapoi in cabina, inchizand usa in urma mea, si sprijinindu-ma de ea in caz de tentativa cuiva de a ma deranja si imi privisem reflexia in oglinda imensa din fata. Cum era posibil ca tipul ala sa se astepte sa ies imbracat doar intr-o camasa... una care semana exact cu cea care mi-o daduse Kyan chiar in prima noapte pe care o petrecusem la el acasa...in patul lui. O camasa alba care imi ajungea pana aproape de genunchi, iar manecile imi treceau de degete.
-Tyler, lasa-ma sa intru, auzisem vocea calma a actorului care apasase pe clanta, asteptandu-se a-i da permisiunea de a ma vedea astfel.
-Nu! Nu intra... Nu pot sa fac astfel de poze!
-De ce? ai mai fost imbracat asa o data in fata mea, replicase Kyan, dupa care ii permisesem a intra, insa doar pentru a-i putea respinge argumentul.
-Am fost si dezbracat in fata ta, dar asta nu inseamna ca trebuie sa vada toata lumea lucrul asta!
Ramasese tacut pentru o secunda, apoi inchise usa in urma lui, zambind in coltul gurii.
-Normal ca nu, si nici nu au sa vada atata timp cat eu traiesc.
Imi simtisem din nou chipul incalzindu-mi-se puternic, apoi voisem a-i vorbi, insa nu imi daduse oportunitatea.
Ma cuprinse in bratele sale, coborandu-si numaidecat mana spre fundul meu, reusind a ma surprinde indeajuns incat sa tresar si sa imi lipesc involuntar trupul de al sau. Nu obisnuia sa faca asta...
-Acum, daca preferi sa stau aici cu tine, e posibil sa ma excit foarte tare si sa nu raspund de faptele mele... sau vom iesi sa facem pozele alea nenorocite, apoi plecam acasa, unde ma pot desfasura in voie.
Pulsul imi crescuse mai tare decat ar fi facut-o dupa trei ture de teren de fotbal, alergate la viteza maxima si ma cutremurasem scurt la auzirea vorbelor sale si la simtirea mainilor care incepura a mi se plimba pe trup.
-Poti sa alegi, aici sau acasa, dar nu ai mult timp la dispozitie, pentru incep sa...
-Bine, bine! Am sa ies pentru poze, in regula...?
-Am sa te astept acolo, rostise el inainte de a-mi oferi uinul din saruturile sale care mereu reuseau a ma lasa fara respiratie. Imediat dupa aceea, iesise, lasandu-ne singuri, pe mine si gandurile mele. Speram doar ca nu realizase cat de mult ma aprinse micuta noastra "discutie"... Nu eram mai presus de el... Ma simteam la fel de frustrat.
Respirasem puternic de cateva ori, incercand a-mi recapata acel curaj de dinainte, apoi iesisem la privirile care se atintira spre mine. Ma simteam... violat. Singurul lucru care ma facea sa uit de asta, era Kyan, iar el ma astepta acolo inconjurat de toate acele lumini, avand camasa desfacuta.
"De ce astfel?!" ma intrebasem in adancul meu, simtindu-ma mai mult decat jenat de situatia in care eram pus.
-Pentru ca va iesi ceva foarte sexi! venise si raspunsul fericit al brunetului, care parca imi citise gandurile. Stiu ca asta te intrebi, adaugase apoi zambindu-mi larg. Nu trebuie sa te rusinezi, am sa termin repede, promit.
Nu era ca si cum cuvintele sale m-ar fi ajutat enorm, insa m-au facut sa vreau ca totul sa se termine cat mai repede.
Inaintasem descult sub privirea insistenta a actorului care imi aruncase un zambet fermecator, facandu-ma sa imi feresc ochii jenat.
De cum ajunsesem in bataia tuturor luminilor acelora, el ma privise cateva momente, apoi isi inclestase degetele mainii drepte intre ale mele, inconjurandu-mi talia cu celalalt brat pentru a ma trage aproape.
-Arati nemaipomenit, imi soptise, fixandu-si privirea albastra in a mea si facandu-ma sa incremenesc cateva secunde pana cand imi coborasem chipul, usor rusinat.
-Cred ca e putin cam exagerat, spusesem cu sinceritate insa pe un ton soptit. Astfel de aparitii...
-Brian stie ce face si totul se va termina relativ repede. Esti fotogenic din orice unghi e luata poza. Trebuie doar sa te relaxezi.
Isi lipise fruntea de a mea,zambindu-mi cald si cuprinzandu-mi mijlocul cu ambele maini in timp ce eu imi coborasem bratele, lasandu-mi mainile una peste cealalta, lipite de corpului meu.
-Te iubesc, imi soptise inainte de a-mi saruta usor fruntea, facandu-ma sa zambesc in mod involuntar cand inima imi tresarise in cel mai placut mod posibil.
-Si asta a fost! auzisem vocea aceea vioaie care imi reamintisem unde ma aflam. Pentru cateva secunde uitasem de faptul ca era un aparat de fotografiat care ne surprindea orice miscare. Nu a fost asa greu, nu? Intrebase Brian, apropiindu-se multumit. Sunt deja aproximativ patruzeci de poze.
-Patruzeci?! Cand? Cum? intrebasem surprins, neputand realiza cand anume ar fi reusit face atatea...
-Vezi? Nici nu stii cat de repede trece timpul pentru voi, si cate poze am eu timp sa fac. Sunteti cuplul cu care am lucrat cel mai natural pana acum. Faptul ca Tyler aici de fata nu are nicio experienta, a facut totul sa fie mai simplu. Vreau ca lumea sa se simta in largul lor, iar tu, Kyan ai reusit sa faci asta cu el fara ca macar sa isi dea seama.
Obrajii imi capatara deja acea nuanta rozalie insa nu imi ferisem privirea, si cu toate acestea, nu stiam ce trebuia sa spun. Am fost indemnat sa ma duc sa imi imbrac hainele in timp ce Kyan ar fi ales pozele care urmau sa fie publicate.
Ma simtam atat de usurat incat in interiorul meu ma bucuram intr-un asemenea mod incat imi venea sa urlu pentru ca trecusem in viata peste asta. Pentru mine a fost o prea mare provocare. Una mai mare decat cinci teste date in aceeasi zi...
De cum iesisem pe usa, imbracat in propriile-mi haine, inspirasem fericit si ma indreptasem spre Kyan, care privea monitorul unui calculator alaturi de Brian.
-Priveste... Asta va ajunge pe coperta revistei, spuse fotograful, lasandu-ma sa vad poza in care blondul isi tinuse fruntea lipita de a mea, zambind atat de frumos pe cat numai el putea. Uite cat de rosu esti! constatase Brian intr-o fericire maxima, cand observasem si eu acelasi lucru. Acolo, privirea mea parea pierduta in a actorului. Eu nici macar nu imi mai aminteam totul atat de clar. Parca imi furase mintile.
-Asta... va ramane asa? intrebasem nesigur.
-Nu chiar. O voi taia astfel incat sa va surprind numai fetele si putin mai jos de umeri, iar la tine nu ma lasa inima sa modific culoarea aia asa frumoasa din obraji, dar poate o fac mai putin proeminenta si totusi, inca vizibila.
O alta poza care imi aratase fusese una dintre primele facute, in care eu ii sopteam ceva lui Kyan si ma tineam strans cu pumnul de camasa lui alba, parand nelinistit. Nu puteam sa neg ca arata intr-adevar dragut modul in care parca ma agatam de el, si ma rusina gandul acesta fara niciun motiv anume.
-Iar asta va fi cea care va ocupa o pagina intreaga, si pe care jur ca o pun in rama, spuse Kyan multumit, aratandu-mi poza in care buzele sale imi sarutau fruntea iar eu zambeam usor timid, cu privirea coborata.
-Chiar trebuie...? intrebasem putin ingrijorat. Asa intreaga, pare ca si cum am fi...
-Facut dragoste inainte? intervenise Kyan ca de obicei fara ocolisuri, facandu-ma sa vreau sa ma ascund dupa un scaun.
Dar asa parea. Camasa aceea lunga ce a trebuit sa o port, si cea defacuta a lui Kyan numai la asta putea duce cu gandul pe orice persoana.
-Ce conteaza? Asta e frumusetea, spuse brunetul. Dar niciunul din voi nu si-a dat seama cat de absorbiti sunteti unul de celalalt in pozele astea. De aceea am zis ca ati fost cei mai naturali, cu tot cu emotiile lui Tyler.
-Oh, habar nu ai, Brian, mormaise blondul, privindu-ma apoi peste umar cu subinteles. Vreau sa imi trimiti pozele astea prin e-mail, bine? Trebuie sale am pe toate, adaugase apoi, ridicandu-se in picioare, indemnandu-l pe fotograf sa faca acelasi lucru.
-A fost o placere sa lucrez din nou cu tine, si desigur, si cu Tyler.
-Placerea a fost de partea noastra.
Cei doi isi stransera mainile prieteneste, apoi Kyan imi facuse un semn pentru a-l urmari.
Salutasem si eu cat mai surazator, apoi fugisem pe urmele actorului, care imi ciufulise parul de indata ce ajunsesem in drepta lui.
-Mai mergem undeva? Intrebasem entuziasmat de cum inchisesem portiera masinii.
-Da, raspunse direct chiar cand motorul masinii incepuse a se auzi. In Paradis, continuase, aruncandu-mi un ranjet si o privire aluziva, ce imi facu inima sa se cutremure cu putere.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Ceau! Off, te-ai oprit chiar acum. Când lucrurile deveneau din ce în ce mai acide şi mai fierbinţi.
Mi-a plăcut, oricum avea să-mi placă, pentru că ştii foarte bine că admir felul tău de a scrie, nu ai greşeli multe, decât una sau două de tastare şi din păcate în momentul acesta nu le mai găsesc. ._.
Chiar şi aşa lucrezi impecabili, din nişte şcene care pot eventual să fie simple, le dezvolţi mult, la fel şi sentimentele, s-au făcut simţite în mare, cu toate că se putea şi mai bine, părerea mea.
Oricum aştept nextul, căci cu siguranţă dacă nu le întrerupe nimeni actul de dragoste (ca să spun în termeni mai frumoşi), sunt sigură că va fi o explozie de sentimente şi şcene care vor pluti toxic prin aer. *giggle* Succes!

@Beki: B.o.B. face tot timpul o treaba grozava Smile

2Pac feat. Hussein Fatal, Papoose & Carl Thomas - Dumpin
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

Acesta este ultimul capitol, trebuia postat de mult aici, dar din pacate am si uitat :3 ii multimesc moderatoarei DreamGirl ca mi-a permis sa postez acest ultim capitol, deschizand topicul deja inchis de multa vreme xD

Capitolul XLII

Usa casei lui Kyan se trantise puternic in urma noastra, facandu-se auzite mai apoi sunete de pasi incerti si respiratii fortate. Actorul nici nu concepea a-si retrage buzele de pe ale mele, reusind a-mi fura respiratia cu fiecare secunda ce trecea. Prima gura intensa de aer fusese doar cand ma trezisem pe suprafata moale a patului sau. M-au trecut fiorii. El deja isi descheiase camasa, aruncand-o la intamplare pe un scaun, pentru ca apoi sa apara deasupra mea, privindu-ma parca pierdut in timp ce-si trecuse limba peste buze.
-Stai, cerusem eu, privindu-i igrijorat bandajul ce inca ii acoperea pieptul.
-Nu mai stau, spuse el, ignorandu-mi cerinta si asezandu-se asupra mea, pentru a-mi depune un sarut pe buze.
-Ti-am spus ca nu putem... nu poti! Coastele tale...
-Mai da-le dracu'! Taiase el, fara a se obosi sa ma priveasca, in timp ce imi descheia camasa, intr-o graba nemaipomenita, aproape rupandu-mi nasturii.
-Nu... stai, Kyan! ii cerusem din nou pe un ton mai rugator, la fel de ingrijorat, cand se oprise chiar dupa ce imi defacuse pantalonii.
-Bine, fu el de acord, lasandu-ma pe mine sa expir usurat. Atunci tu vei face restul, continua el prin a-mi indeparta complet hainele.
"Poftim...?" gandisem confuz, cascand ochii, atunci cand observasem ca ma lasase complet gol pe suprafata moale a patului sau.
In loc sa spun ceva concret, reusisem sa???? scot un geamat subtire, ca un mieunat, ca semn al surprinderii mele atunci cand camasa lui Kyan ajunsera la podea. El se asezase pe spate, in mijlocul patului, tragandu-ma in acelasi timp de brat pentru a ajunge deasupra lui. Simteam ca voiam sa dispar. Tot sangele care ar fi putut exista in corpul meu, s-a urcat in obraji, facandu-mi chipul sa arda puternic iar incheieturile au inceput a-mi tremura ca ale unui Chiwaua in zapada... Nu ma puteam opri. El isi asezase netulburat mainile sub cap si ma privea fix, asteptand ca eu sa fac ceva.
-Kyan... rostisem incet, atat incat abia ma auzise, dand din cap in semn negativ, lasandu-mi privirea in jos si inchizandu-mi ochii tulburat.
-Ce e? Nu poti?a intrebat el, zambind, intrebare la care ii raspunsesem cu acelasi gest; am miscat capul in semn ca nu.
Eram pe cale de a fugi, incercasem sa cobor de pe el, insa cum imi observase intenta, imi cuprinse repede mijlocul cu ambele maini facandu-ma sa raman pe loc, inainde sa reusesc a-mi ridica piciorul pentru a-l "descaleca".
-Te rog, Kyan... stii ca nu pot sa fac asta, spusesem cu o voce tremuranda, straduindu-ma sa-l privesc in ochii aceeia albastri care-mi trimiteau fiori reci pe sub piele.
-De unde sa stiu? nici macar nu ai incercat, zise el, zambindu-mi viclean, dupa care imi inmanase un prezervaziv pe care probabil il luase din pantalonii sai inainte de a se arunca in pat.
Simteam cum fiecare particica a chipului meu avea sa izbucneaca in flacari in orice secunda, iar respiratia mi se oprise un moment...
"Ce... ce trebuie sa fac!?" ma panicasem in sinea mea, de parca nu stiam ce trebuia sa se intample cu plasticul acela care imi fusese incredintat. Parca totul fusese sters din mintea mea si-asa incetosata.
-Haide, saruta-ma, ceruse actorul, facandu-mi semn cu degetul catre gura sa.
Statusem o secunda, incercand sa ma dezmeticesc din ameteala care ma cuprinse, apoi m-am aplecat pentru a-i aseza un sarut scurt pe buze.
-Ce-a fost asta? Am cerut un sarut, nu un pupic de copilasi.
Ma privea insistent, insa nu stiu daca realiza ca eu deja ma simteam pierdut. Rusinea, dorinta dar si teama si-au facut toate loc in capul meu, nevrand a se hotari care din ele sa ma afecteze mai tare, pentru ca erau mult prea legate una de clalalta...Imi era rusine de ipostaza in care ma aflam, insa mai tare ma rusina faptul ca trupul meu aproape urla dupa atingerea lui Kyan si imi era teama a-mi afisa dorinta de a-l atinge in modul in care el imi ceruse sa o fac, nevrand a ma lovi de jalnic din cauza nepriceperii mele.
As fi vrut sa plec, insa ca si cum mi-a citit gandurile, ma cuprinse cu mana stanga de dupa cap, in timp ce cea dreapta imi luase ochelarii pentru a-i lasa pe noptiera. Fusese doar o fractiune de secunda pana ce si-a unit buzele cu ale mele, lasandu-mi loc de un geamat infundat cand limba lui isi cauta intrarea, pe care nu intarziasem sa i-o ofer, intampinand-o cu caladura si cu o mare dorinta de a-i simti savoarea atat de specifica lui, cu un iz usor de menta, insa dulce in acelasi timp.
Inchisesem ochii involuntar, vrand a ma infrupta cu toata fiinta mea din gustul si sentimentul unic ce imi erau oferite si pe care le primisem cu placere.
Inspirasem doar atunci cand intrerupse sarutul pentru a ma privi cu ochii aceia sclipitori in care ma afundam de fiecare data. Iesisem insa din transa, parca instant, atunci cand ii simtisem degetele coborandu-le lent, dar sigur spre un anumit loc, ajungand de pe piept, pe abdomen, si apoi mai jos... cuprinzandu-ma in palma, reactia mea neintarziind sa apara inca din primele secunde. Ma simteam atat de murdar, stiind ca trupul meu reactiona cu nerusinare la cea mai mica atingere, insa pe Kyan parea sa il incante. Lasese un zambet satisfacut sa ii apara pe buze cand gemusem scurt din cauza mainii sale, care incepuse a se misca lent, masand cu blandete zona sensibila care imi era expusa in totalitate.
-Nu... stai! opreste-te...! il rugasem eu, prinzandu-l cu ambele maini de bratul intins, insa nu ma asculta, miscandu-si mana pe lungimea membrului meu deja excitat si aproape de apogeu. Da, simpla lui atingere ma facea sa imi pierd mintile... corpul meu se afunda in placere absoluta la contactul cu pielea lui calda si fina, iar eu nu aveam cale de a ma controla.
Fara ca macar sa realizez, gafaiam si sa scapam cate un geamat la fiecare atingere care ma umplea de fiori din cap pana-n picioare.
La un moment dat, mana lui se oprise, insa isi lasase degetele sa se plimbe inca, lent pe pielea sensibila, tachinandu-ma doar, stiind ca eram aproape de sfarsit. Degetul lui aratator se plimba pe varful care arata semne a supraexcitarii mele, gata de eliberare. Ma cutremurasem, gemand scurt si inchizandu-mi ochii la sentimentul atat de placut care imi invadase trupul, torturandu-ma in acelasi timp cand imi dadusem seama ca tachinarile erau astfel inpartite incat sa imi mentina starea de asteptare a extazului, dar nu pentru a-l atinge. Ii stransesem bratul actorului cu ambele maini, privindu-l rugator, cu chipul in flacari.
-Kyan... rostisem incet, cu vocea tremuranda.
-Ce e? intrebase, prefacandu-se nestiutor, zambindu-mi cu subinteles.
Nu ii raspunsesem nimic, deoarece stiam ca era constient de ceea ce imi doream si doar il privisem rugator, insa imi coborasem chipul cand alte gemete se facura auzite din partea mea, iar trupul si se incorda iar si iar in apropierea momentului care nu mai venea.
-Te rog... Nu mai...
Plansetul meu fusese insotit de icniri usoare si respiratie intrerupta, insa nu imi pasa cum suna... Nu ma mai putea face sa astept in tortura accea atat de cruda si dulce.
-Saruta-ma, ceru el, ceea ce nu am ezitat sa fac...
De indata ce m-am intins spre buzele sale, mi-am asezat palmele pe pieptul sau, iar mana lui libera imi cuprinse obrayul cald. Abia ce ii atinsesem carnea dulce a gurii, ca palma sa imi inconjurase membrul, initiind o miscare rapida de sus in jos, facandu-ma sa tresar si sa scap un geamat scurt. Ochii lui Kyan imi cercetau chipul inca foarte aproape de al sau isi trecuse repede limba peste buze cand gemetele mi-au devenit mai dese, apoi cand intreg trupul mi se incordase, icnisem lung si imi inchisesem pumnii strans pe pieptul actorului, simtind eliberarea mult asteptata. Cazusem pe trupul barbatului, el pastrandu-si mana in parul meu, mangaindu-ma. Puteam sa simt ca zambea, desi imi aveam chipul ascuns in scobotura gatului sau si oftasem adanc aducandu-mi mainile pe umerii sai. Cat de crud putea sa fie...
-Tyler... rostise el, iar de indata ce il auzisem, dadusem negativ din cap, strangadu-i umerii, nevrand a-l lasa sa ma vada astel inca o secunda in plus. Apoi ii auzisem vocea...
-Esti atat de...
-Taci...! ii cerusem imediat pe aceeasi voce tremuranda, care nu mai voia sa revina la normal.
Atunci mainile sale imi cuprinsera mijlocul, facand ca in urmatoarea secunda el sa fie deasupra mea, privindu-ma victorios.
-Stai, nu ai voie... ii reamintisem imediat, cu privire la coastele sale.
-Preferi sa continui tu? nu m-ar deranja, replicase el ridicand din umeri, cand eu dadusem repede din cap. Atunci imi dai voie? continuase, asteptandu-mi aprobarea.
-P...Poftim? intrebasem confuz. Chiar imi astepta confirmarea?
-Imi dai voie... sa fac dragoste cu tine?
Inima parca mi se oprise. Ochii lui se fixara in ai mei, asteptandu-mi raspunsul.
Ma balbaisem cateva secunde bune, nestiind ce sa mai spun, sau cum sa o fac...
-Hm? asta e un ?????da????? sau un ?????nu?????? intrebase el glumet, apasandu-si usor trupul pe al meu, si indreptandu-si buzele spre urechea mea , facandu-ma sa tresar brusc cand prinsese usor de lob, apoi linse, expirandu-mi lung in ureche in acelasi timp si repeta acest gest, pana cand trupul incepuse a mi se cutremura sub el, iar pielea mea se zbarlise pana si in locuri unde nu credeam ca era posibil.
Isi intise mana dupa prezervativul pe care, fara sa realizez il scapasem si mi-l inmanase, lansandu-ma la fel de pierdut ca data trecuta cand mi-l daduse.
-Pune-l, ceruse el
-Nu...! spusesem eu categoric si inca pierdut, simtindu-mi chipul infierbantandu-se.
-Haide... chiar vrei sa ma lasi asa? spuse el afisand un zambet nevinovat, dar sub care se ascundea unul cu un inteles total opus.
-Kyan...
-Hm? Vrei sa te ajut? intrebase, luandu-mi pliculetul din mana, rupandu-l cu dintii, oferindu-mi pe urma obiectul rotund si usor transparent, neasteptand ca eu sa fiu pregatit pentru a face ceea ce imi ceruse. Imi prinsese dosul palmei cu mana sa, conducandu-mi cele doua degete in cate tineam marginea prezervativului spre membrul sau la a carui imagine imi pierdusem respiratia pentru cateva secunde. Obrajii imi ardeau si inima aproape imi sarea din piept, iar Kyan imi urmarea fiecare reactie, facandu-ma sa fiu de zece ori mai agitat...
"Oh Doamne Dumnezeule!" as fi vrut sa spun cand mana mea il inconjurase, miscandu-se lent in josul lui, pentru a aseza corect obiectul alunecos. Tacusem insa si inchisesem ochii strans, acoperindu-mi-i in acelasi timp cu mana libera, avand un sentiment ciudat la atingerea lui Kyan intr-un loc atat de intim, sentiment care insa ma excitase cumplit si nu aveam cum sa ascund acest lucru.
-Vezi? nu a fost atat de greu, nu-i asa? intrebase el fara rusine, ca de fiecare data, continuand cand vazuse ca nu imi putea abserva intregul chip: Hei... priveste-ma, ceruse imediat, prinzandu-ma de incheietura mainii care imi acoperea ochii, indepartand-o... insa la fel de repede o inlocuisem cu cealalta mana, si il auzisem razand scurt, probabil amuzat.
"Poate crede ca sunt un cretin. Cine naiba se mai ascunde in astfel de momente?" cugetasem in adancul mintii mele, incruntandu-ma in sinea mea. Cu toate astea, nu puteam pur si simplu sa rasar cand intreg trupul imi era agitat iar intreaga-mi fiinta pierduta in atingerea sa. Mi-am retras incheietura din mana sa, acoperindu-mi astfel fata cu ambele palme, nevrand sa-mi observe expresia atat de emotionata.
-Tyler... rostise incet, simtindu-i chipul apropiindu-se, apucandu-mi mainile si indepartandu-le usor, obligandu-ma sa-mi scot la iveala obrajii atat de infierbantati si ochii mei larg deschisi, probabil stralucind de dorinta indecenta care zacea in mine.
Inghitise cu greu si se apropiase mai mult.
-Te vreau atat de mult... spuse pe un ton soptit si aproape ragusit, continuand imediat dupa ce alunecase mai in jos, plasandu-se intre picioarele mel: Imbratiseaza-ma, imi cere el scurt.
Zambetul lui dulce ma facea mai mult sa vreau sa ma ascund decat sa il imbratisez, insa dadusem usor din cap, intinzandu-mi bratele spre el, cand mainile sale imi ridicara ambele picioare, indemnandu-ma sa ma agat de mijlocul sau, dupa care palma ii alunecase printre corpurile noastre. Cu siguranta simtise cum ma incordasem brusc atunci cand se asezase la intrarea in mine, caci imi zambise linistitor si se intinse peste trupul meu incalzit, cuprinzandu-mi obrazul in palma sa mare. Icnisem scurt, vrand sa spun ceva, insa imi pierdusem cuvintele.
-Shhh... Incetisor, bine? imi soptise atat de incet, doar pentru auzul meu, asezandu-mi apoi un sarut pe buzele mele calde, care il asteptau de altfel. Ma lasasem deja vrajit de dulceata limbii lui in momentul in care ma simtisem patruns lent insa continuu incat scancisem, intrerupand desigur sarutul, lucru care ii oferise actorului sansa de a ma analiza din nou, parca vrand sa vada daca exista vreun semn cum ca as fi vrut sa se opreasca... insa nici nu il eliberasem din stransoarea slaba a bratelor mele.
-Mi-a fost atat de dor de tine... ofta el, sarutandu-mi scurt fruntea. Nu ii raspusesem, in schimb apucasem mai bine de umerii sai si il imbratisasem strans, tinandu-mi chipul in scobitura gatului sau, din partea dreapta.
Se oprise parca doar pentru a-mi simti trupul tremurand sub al sau, apoi trasa o linie umeda cu limba de pe gat, pana la urechea mea, muscandu-ma usor, dupa care imi rosti numele in soapta. Stiam ca voia sa il privesc, dar ramasesem ingropat cu chipul in pielea sa parfumata si dadusem negativ din cap. Nu neaparat de rusine... Voiam sa prelungesc momentul.
Nu era ca si cum nu am mai fi facut dragoste inainte... Dar de cum ma atingea, pielea mea si intregu-mi interior scanteiau si traiam aceeasi euforie de fiecare data, in fiecare secunda. Doar faptul ca ii auzeam respiratia ma incanta cum nimic altceva nu o facea. Extazul nostru nu dura mult, dar era indeajuns, caci niciunul din noi nu-si putea suprima senzatiile puternice pe care trupurile noastre insetate si se ofereau unul altuia, in doar materie de cateva minute si nu mai mult. Am vrut sa trag de timp. Cat mai mult, doar pentru a-l simti mai aproape decat este posibil.
Fiecare miscare o facea de parca as fi fost de portelan, iar vorbele mi le soptea, ca nu cumva sa imi deranjeze auzul, si totusi, totul era atat de intens.
La final, ramaseseram imbratisati, ca de obicei si am adormit. Nu stiu daca si el, insa eu am fost furat de lumea viselor mai repede ca niciodata, insa eram intr-atat de linistit, incat nu-mi mai era cu mirare. Faptul ca lamurisem problemele cu Kyan mi-a luat cea mai mare piatra de pe inima, ceea ce a rezultat intr-o relaxare totala care se mentinuse cateva zile bune. Stiam ca bratele sale ma inconjurau si ca el era acolo sa ma protejeze, asa ca visele nu-si mai dadeau rand... Am visat ca eu am lasat facultatea o perioda si ajunsesem sa calatorim impreuna, atat pentru meseria sa, cat si de simpla placere. Fiecare zi era petrecuta in doi, un vis care-mi oferea un sentiment de fericire nemarginita... Sentiment care s-a dovedit a fi real cand ma trezisem de fapt intr-o camera de hotel, cu el langa mine, iar soarele arzator al Bahamasului patrundea prin perdelele albe.
Nimic si in acelasi timp totul a fost un vis. Traiam un vis din care nu mai voiam sa ma trezesc...
Stiam totusi, ca viata reala nu e facuta doar din acadele si vata de zahar, dar eram increzatori ca aveam sa trecem peste orice ar urma, impreuna.
Noi ne traiam visul.
-Viata reala sa astepte...
~ SFARSIT ~
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]





Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)