Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Filmele si actorii preferati!!!

#1
so so so people!!!
come on say it say it!!!
care`i filmu preferat? dar actoru? huh huh huh???? :w00t::w00t::w00t:
mda nush ce am ....i think i`m kinda floo floo!!!
asa
cum ziceam
lipsa de ocupatie....
soooo? :w00t:

#2
Actorul preferat e cu siguranta Johnny Depp!:001_wub: I love that guy,sunt putin cam obsedata de el dar nu ma pot abtine e un super actor si are niste ochi superbi :w00t:
Filmele preferate ar fi "Pirates of the Caribbean",toate cele 3 serii (nu ma pot hotari asupra uneia dintre ele iar personajul Jack Sparrow e genial),"Don Juan DeMarco","Secret Window"
Alte filme preferate: "Titanic",seriile "Harry Potter" si "Bicentennial Man"
Cu siguranta mai sunt si altele de care nu imi aduc aminte pe moment dar pe masura ce mi le voi aminti voi reveni cu cate un edit xD

#3
Actori:
Johnny Depp prea tare omul ,mai ales ca rolul din Jack Sparrow ,Mel gibson tipul asta cred ca poate juca aproape orice si o face in stil mare,Bruce Willis se tine ft bine la aia app 60 ani ,Silvester Stalone seamana cu tata la fizic si e tare ca actor[sper sa fi scris bne oO'],George Clooney sexy 24 etc

Filme:
Piratii din Caraibe trigologia,foarte tare,Jacky face toti banii, "What Women Want" l-au dat de n ori la protv si totusi mai ma uit 21 , Die Hard [toate seriile]eu radeam de muream si era film de acitune 24 ,Godfather clasic etc 10

aici a fost doar insiruire mica 4
[Imagine: tuomasdivers1015ru1copy.png]
"It doesn't matter if You win or lose, it matters if I win or lose!"
-Winston Churchill -

#4
actori cred ca ar veni keanu reeves-a jucat n umai in filme foarte bune si orlando bloom and johhny depp care au filmele pirati din caraibe
filme acuma o sa scriu numai filmele care imi plac foarte mult
van helsing,urban legends-bloody mary,queen of the damned,constantine,the exorcise-the beginning,the forgotten,cellular,blade 1,2,3,underworld 1 si 2,final destination si lista poate continua dar am zis numai filmele mele preferate de groaza

#5
Actorii preferati : Keanu Reeves, John Travolta
Filme preferate : Trilogia Matrix, Swordfish, Piratii din caraibe (toate 3), scary movies (toate 4), american pie (toate 5)

@Aleera daca iti place keanu reeves uita-te la The Lake House, are o poveste de dragoste super.

#6
actori preferati: acum sunt cu alan rickman( snape din harry potter)- il ador, pur si simplu! john shea (adam din mutant x), tom mccamus( mason eckard tot din mutant x), mark dekascos, drew fuller(chris din farmece), ben mccanzie (ryan din the o.c.).................................................
filme preferate: the 10th kingdom, harry potter(3 in special), the lord of the rings, memoirs of a gheisa

#7
Well,Actorul preferat...cine nu ar sti?21 Johnny Depp...in orice film ar juca,il face sa para de toti banii
Filmele preferate...Sweeney Todd,piratii din Caraibe(toate partile), freddy kruger si jeepers creepers...ar mai fi muulte...dar in top astea sunt ^^ *sa mentionez ca toate,cu exceptia filmului piratii din caraibe,sunt gen horror* ^^
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara

#8
Actori: Hayden Christense, Jet Li, Jackie Chan, Johnny Depp, Orlando Bloom, Josh Hartnett

Filme preferate: trilogiile Star Wars, Lord of the Rings si Piratii din Caraibe ; Pearl Harbor ; A walk to remember ; Danny the dog ; Rush Hour ; The good, the bad and the weird ; Gone with the wind ^^

#9
Cred ca filmul meu preferat e Memoirs of a Geisha,e incredibil :X
Ca actori,imi plac :Kirsten Dunst,Johnny Depp (vad ca nu sunt singura 4 ),Dakota Fanning,Brad Pitt,Sophia Bush(One Tree Hill) si Taylor Momsen (Gossip Girl).

#10
Aveti aici doua topicuri unde puteti enumera actorii preferati si filmele preferate :
Top Actori Preferati - http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2975
Top 10 best films - http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=1033

Thread Closed.
[CENTER][Imagine: lilwaynecopy.png][/CENTER]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Episoadele si filmele Naruto in limba romana Flaw 2 5.870 29-10-2010, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Flaw
  Autori preferati, atunci si acum. OneSkyCloud 1 1.968 16-08-2010, 07:13 PM
Ultimul răspuns: Lori.
  Filmele Bleach Ryuu 1 2.602 22-02-2009, 08:58 PM
Ultimul răspuns: ady_x


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)