Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Filmele Horror ....coincidente in timpul vizionari

#1
Pai ,cred ca multi dintre noi s-au uitat la anumite filme de groaza si la cateva secunde dupa o secventa scary ...a avut loc o coincidenta de am facut pe noi.
Credeti-ma ...am patit-o 21
sa incep:
Ma uitam cu o prietena la "The unborn"...si ..era undeva la o secventa cand tipa era inchinsa in baie si a aparut mama ei si gandaci sau ce erau invadau locul , ma rog ..cum am avut noi..pocorn si asa ...au cazut prin pat ....nu stiu cum se face ....ca ...am inceput sa tip cand am avzut gandacii ....ne-am speriat amandoua cand ...tipa tipa si eu tipam o data cu ea 24


sI chiar acum urmaream secvente dintr-un film .."Shutter"...cu foografiile alea 21 si tata iese ..din bucatarie si mai e si imbracat in ..alb si lumina stinsa ...20 a facut un moment ..groaznic ...20

I hate wehen i;m scared!
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#2
Am trait si eu o asemenea experienta xD
Imi aduc aminte ca intr`o seara am stat pana la 12 noaptea cu`n coleg pe mess, apoi cand am iesit mi`a trimit mesaj si m`a anuntat ca a inceput un film horror pe un program, filmul se numea 'Motel' , ma rog, nu e chiar asa de scarry -.-'
Exact cand era o secventa groaznica am auzit ceva prin bucatarie (am uitat sa mentionez ca eram singura acasa) , putin speriata am iesit sa vad ce se intampla, insa nu era nimic. Doar ca atunci cand m`am dus la usa de la intrare am vazut ca era descuiata, si imi aduc bine aminte ca eu am inchis usa cu cheia. >.>
Asta a fost cam scarry, n`am putut sa dorm toata noaptea si am tinut bata cu minte in camera =]]
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#3
Hey guyz3.
Marfa coincidente cu filmele astea horror.Acum,sa va spun si eu patania mea:
Eram acasa la o prietena,la sysul meu Naraku no hana si ne uitam la uun film de groaza, "The grudge".
Era o faza in care The Grudge(care este un personaj) mergea pe gresia alba unui spital,incercand sa-l prinda pe unu.Era asa cu fata alba si corpul plin de sange,de ti se facea scarba X_x.
La un moment dat,am iesit din camera lu' sysu ca sa iau popcorn si,cum ea pe hol are gresie alba si este destul de intunecos noaptea,mi s-a parut ca il aud pe The Grudge cum maraie si vine dupa mine.
Am dat sa fug,dar nu stiu cum m-am impiedicat si am cazut cu popcornul in capul meu.Aveam impresia ca tot vine dupa mine,pana cand sysu a iesit din camera cu replica ei minunata:
-ce ai,Anda??Te-a apucat tampeala?ce dracului ai fata asta speriata?...pe cuvant de onoare,zici ca l-ai vazut pe The Grudge pe hol
24) am ras la faza asta dea crapat gresia alba,nu alta.
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#4
Well,eu am mai mult parte de intamplari aiurea,ironice,care se potrivesc cu filmul vizionat in acel moment,i find them rather stupid O_o"

O faza care imi vine momentan in minte este in timp ce ma uitam la "One missed call",myeah,cine nu se prinde din nume, povestea chiar se invarte in jurul unor apeluri spooky,care ... watch and see O_o" anyway` Dupa ce am trecut de jumatatea filmului, au inceput toate telefonele din camera sa sune (nu in acelasi timp,lol). I mean wtf,every freaking person had to remember me in that day,that moment?

[Imagine: wolf_run.gif]

[Imagine: Untitled-1copy.jpg]

#5
Omg24 Tin minte, acum doi ani am mers la o prietena la care i-a adus varu-so niste filme. Ne-a spus sa ne uitam la "One missed call", fiindca e bun. Ok, am chemat-o si pe sora prietenii mele. In film, era ca persoana decedata suna prietenii si e un ringtone ca si adormit copiii. Bun, era o faza in care era liniste inmormantala. Si numai aud tonul ala ca suna din careva telefon: al prietenei mele. A luat telefon si a tipat. Am vazut ca era varu-so. I-a luat sora-sa telefonul si a raspuns. Si numai aud vocea lui varu-so:
-Tzeapa!21
Ce frica ne era21 De atunci ne scoatem bateriile cand ne uitm la filme horror21

#6
Eu ma uitam odata la un film de groaza cu o tanti care isi ingropa copilu' in gradina 21 [park "Primul nascut" se numea sau cv de genu] si cand sa deschida aia usa la pivnita, se tranteste usa la balcon de curent 21
Deci nu numai ca am sarit ca arsa de la trantitura dar am crezut ca intra criminala aia peste mn21

#7
Ma uitam la " One missed call " si ... Spufff !!! Se deschide usa de la sufragerie .... Era tata ... M-am speriat rau ... Mai ales ca eu sunt cam fricoasa si timda ...
[Imagine: hinata_naruto.jpg]






#8
deci eu sunt ahtiata dupa filme de groaza. Ma uit la ele de cand am vreo 5 ani si din cauza obsesiei mele pt acest gen de filme am fost de acord intr-o noapte sa ma duc cu prietenul meu la o casa bantuita, cica, undeva intr-un sat de la periferia orasului. Ma rog, zis si facut. Am ajuns acolo si eram cinci, eu, prietenul meu, pritenul lui cel mai bun si inca 3 baieti pe care ii cunosteam. Eh si ei pregatisera toate lucrurile pentru a face un ritual. Deci facusera niste semne pe pereti cu vopsea rosie si pe jos era o pentagrama inconjurata de un cerc, iar in colturile pentagramei erau niste semne ciudate. Draq stie in ce limba erau scrise. Vreau sa va spun ca nu exista curent in casa aceea, era drapanata rau de tot si nu erau decat cateva scaune, niste carpe la geamuri care erau sparte si niste tablouri. doar o camera reusise sa supravietuiasca, restul casei era cazuta in paragina, intrai in camere trecand prin ziduri71. Ma rog si aprind ei niste lumanari, imi dau o foaie pe care era scrisa o fraza si imi explica ce sa fac si cand sa spun ce scrie. Zis si facut, facem noi asa numitul ritual si nu se intampla nimic. Dar ma jur ca la cateva minute dupa ce am terminat si am vrut sa ne ridicam, pritenul cel mai bun al iubitului meu se ridica si cand iese din cerc pur si simplu il vad zburand si danduse cu spatele de zid. Am ramas cu toti incremeniti in timp ce incepe sa se cutremure totul. Nici nu am mai avut tupeul sa tip sau sa fac ceva. Aia da sperietura draq. Cand totul sa linistit am fugit cu toti afara si eu m-am suit pe motocicleta cu prietenul meu si plecati am fost. Ceva atat de infricosetor nu am trait in viata mea si am refuzat sa ma intorc inapoi acolo. Ei s-au intors si au spus ca cica toate chestiile acelea pe care le desenasem disparusera. Acum nu stiu daca sa ii cred sau nu dar faza cu zburatul mi-a ajuns.
In afara de asta eu de abia ma mutasem atunci aici in apartamentul in care stau acum. E apartamentul in care a copilarit tatal meu si e super creepy si de la intamplarea aceea daca stau treaza dupa ora 12 si toti dorm nu pot sa stau cu lumina stinsa, am impresia tot timpul ca este cineva in casa si se aud tot felul de zgomote ciudata.

#9
Yap si mie mi s-a intamplat o chestie ciudata in timp ce vizonam un film horror.
Eram in sufragerie with my BF si ne uitam la un film horror, nu mai tin minte cum se numea dar cert este ca era vorba despre niste fete care fac expediti pe stanci si au gasit ca un fel de putz in pamant alcatiud din stanci, au coborat jos si acolo erau tot felul de creaturi mici ca un fel de "oameni", cred ca aveau jumate de metru, orbi, asa sa revin si era o faza in care una dintre fete inainte sa coboare jos a avut un vis cum ca o tepusa a strapuns-o pe gura si i-a iesit prin ceafa, faza fost atat de brusca incat am tipat amindoua deodata si dupa am mai varsat si sucul pe podea 20 am avut remuscari o saptamana21
[Imagine: 785221jsouazkpi8.gif]
[Imagine: 443890s90k8wp5tg.jpg]


#10
Pai vinerea este mereu seara filmelor horror. Cum de ani buni fac asta ar fi trebuit sa am coincidente sau asa ceva, insa nu am avut. ._.'
Cred ca o singura data s`a auzit o bubuitura, insa am ignorat`o si mi`am vazut de film. Nici prin cap nu`mi trec ganduri ca s`ar putea intampla asa ceva, sunt total neatinsa de astfel de fenomene. Deh . . sincera sa fiu as fi vrut sa mi se intample 105



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Horror Stories Robb'™ 4 4.083 17-07-2011, 08:43 PM
Ultimul răspuns: Robb'™
  Horror clips - sau clipuri de speriat copii. Ma'eth 3 7.265 11-08-2008, 03:11 PM
Ultimul răspuns: Melyeter


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)