Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fantasy of Love

#1
Acest fic a fost creat datorita placerii si nebuniei a doua prietene bune,venita dupa orele 10 seara.Inspiratia vine o data cu rasul,si rasul vine odata cu noi.
Reproducerea acestui fic este pedepsita conform legii Biscuit din constitutia Capsunilor Prajite,capsuna 5,paragraful 4.
Va multumim!
Autoarele![Dya&Jassmine]
Enjoy!



Chapter 1.


Shangai, anul 2009. Pe strazile inguste ale orasului, goneau fel de fel de masini lasand cladirile mari si impunatoare in urma, ca pe niste lucruri inutile si gata de aruncat. Pe fiecare trotuar gaseai oameni grabiti si incruntati, macinati de probleme cotidiene, cautand o cale de rezolvare a acestora. Toti se indreptau obositi spre casele lor, lasand in urma amintirea programului de lucru incarcat, si a sefului nesuferit care intotdeauna cerea mai mult de la ei.

#2
Bun , sunt prima , sa va fereasca sfantul sa gasesc greseli :

intreagul oras-intregul oras
Pr�t - pret
Intrun- intr-un

Bun , sa incepem cu titlul . Simplu , frumos , scurt si la obiect . Mi se pare potrivit , dar sa vedem ce veti face in continuare . Continutul .... ei bine , in afara de cateva greseli minore (pe care le-am enumerat deja) , nu am ce sa mai reprosez la capitolul ortografie . Ei bine , punctuatia....aici as avea de comentat pentru ca lipsesc multe virgule si uneori poate deveni enervanta chestia asta . Mai multa grija , te rog . Descrierea , naratiunea....le-ai imbinat foarte frumos , imi place cum suna , exprimarea este buna , se vede ca nu esti chiar incepatoare . Dialogul...mai ai de lucrat putin , nu e rau , dar se poate si mai bine . Povestea in sine este interesanta , un subiect unic , nu banal ca restul si in niciun caz comun . Imi place in concluzie si astept next-ul . Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#3
Next is on me :D

Se trezi la ora 6 :00. Asa facea in fiecare dimineata, de 3 ani. Ii era greu, dar nu se plangea. Facea totul pentru fratele ei...Il iubea atat de mult ! Era tot ce ii mai ramasese pe lume, si vroia ca acesta sa aibe o copilarie cat de cat normala, sa nu sufere din cauza lipsurilor cauzate de bani. De aceea practica munca de � stripteusa �. In viziunea multora era nici nu era o munca, multi le asemanau cu prostituatele care se aflau la fiecare margine de strada...Dar nu era asa ! Prostituatele isi vind corpul, in timp ce ele doar si-l arata. Si intr-adevar acest gand nu alina cu mult, caci, ce conteaza daca marfa stie cat valoreaza atata timp cat cumparatorul nu da doi bani pe ea ?!
De aceea vroia sa scape cat mai rapid din acel mediu..vroia sa scape de bara care in fiecare noapte ii era partenera, de privirile tuturor barbatilor excitati care ii murdareau imaginea in fanteziile lor...de-ar fi aparut un print pe un cal alb sa o salveze din infernul in care traia ! Sa o duca sa traiasca intr-un castel cu gradini frumoase...dar nu mai era un copil ! Nu ii mai era permis sa viseze...visele ei s-au spulberat de mult..acum trebuia sa invete sa supravietuiasca, de dragul ei, de dragul fratelui sau !
Se duse in bucataria doamnei Sayoko si incepu sa pregateasca micul dejun. Incerca sa ia doar mancarea care ii trebuia pt un mic dejun consistent, dar nu imbelsugat. In fond, nu vroia sa o deranjeze si mai mult pe patroana cabaretului, fusese destul de draguta cu ea si o lasase sa locuiasca in cabina sa. Nu era mediul propice pentru o fata de 19 ani si mai ales pt un baiat de 15, dar macar nu plateau chirie.
- Chidori ! Ala e mic dejun ?! ii spuse pe un ton aspru doamna Sayoko. Era o femeie in varsta de 50 de ani, cu un aspect foarte sumbru care iti dadea fiori, dar in realitate era foarte blanda. Parul ei lung prins intr-un coc, asemenea gheiselor, ii incadra fata perfect si ii scotea ochii in evidenta. Ii avea negrii, ca negura noptii...un negru sumbru, trist, care te facea sa te intrebi prin cate greutati trecuse femeia asta in viata.
- Doamna Sayoko! M-ati speriat...spuse fata uitandu-se la halatul roz al femeii. Un zambet ii aparu in coltul gurii. Patroana cabaretului mereu avusese o slabiciune pentru lucrurile roz, dar intotdeauna purta negru. Purta doliu dupa copilul ei de mult pierdut...
Femeia isi dadu seama de ce rade copila, dar decise s-o ignore. Stia si ea cat de ridicol arata ! In schimb ii lua cutitul din mana si ii arata usa.
- Du-te si trezeste-l pe fratele tau ! Lasa ca va fac eu de mancare ! spuse aceasta pe un ton serios. Chidori se uita indignata spre ea, dar femeia se incrunta si aceasta fugi imediat din incapere. Stia ca nu e de bine cand patroana se incrunta...
- Omi, Omi ! Trezeste-te ! Azi e zi de scoala fratioare !
- Mmm, mai lasa-ma 5 minute...
- Omi, acum ! Trezeste-te ! spuse bruneta dezvelindu-l.
- Off, bine ! Nu poate omul sa mai doarma putin, ca gata, ii sari in cap ! Esti mai rau ca mama ! spuse acesta nervos. Se ridica din pat si se duse la baie, trantind usa dupa el.
� Da Omi, sunt mai rau ca mama...in fond, acum eu trebuie sa am grija de tine... �

Adolescentii se mutara in bucatarie de unde venea un miros absolut divin. Pe masa ii astepta un mic dejun regal ! Omi facu ochii mari si in acel moment se trezi din starea lui de somnambul.
- Mancare ! striga acesta fericit.
Doamna Sayoko incepu sa rada, si sora sa se uita zambind la el. Dar Omi le ignora complet, fiind deja in lumea lui, infruptandu-se cu deliciile de pe masa.
- Omi, mananca mai incet, o sa te ineci ! il sfatui Chidori chicotind.
Dupa masa fratii se indreptara fiecare spre scoala lor. Scoala lui Omi era in drumul surorii lui, asa ca aceasta mereu il conducea si il lua de la scoala. Brunetul nu obiecta nimic, pentru ca sora lui arata traznet, si toti prietenii lui il invidiau. Cateodata ii reprosa lui Chidori ca era destul de mare sa mearga si singur, dar ii placea compania adolescentei. Mereu zambea cand era cu el...
Bruneta isi lasa fratele la scoala acestuia, si isi continua drumul spre liceul ei. Era clasa a 12-a, si era deja destul de aglomerata cu viata pe care o ducea. Nu vroia sa renunte la scoala pentru nimic in lume, dar nici nu isi permitea sa renunte la munca acesteia. Daca lucrurile s-ar fi complicat, atunci aceasta stia ce trebuia sa faca...
Intra in curtea liceului, si vazu un grup de 5 fete, carora le facu cu mana si se indrepta catre ele. Le saluta pe fiecare si le intreba ce mai e nou.
- Chidori, te cauta diriginta ! A zis sa te duci in cancelarie imediat cum ajungi ! spuse una din fete, pe un ton ingrijorator.
Fata isi dadu ochii peste cap, si incepu sa se indrepte cu pasi grabiti spre sediul inchisorii, cancelaria. Baga capul pe usa, si intreba sfioasa de diriginta sa.
- Chidori, intra. Spuse aceasta reglandu-si ochelarii, ca � s-o vada mai bine �. Se uita atent la uniforma fetei, cautandu-i pana si cel mai mic defect. Era o femeie tanara, in jur de vreo 30 de ani, dar cu sufletul unei batrane comuniste ! Nu suporta ca elevele din clasa ei sa umble cu baietii si sa aibe un aspect altfel decat asa cum scria in regulament ! Si regulamentul il facea ea in clasa aia..
- Lasa-ti fusta mai jos ! Incheie-ti toti nasturii de la camasa ! Iar te-ai machiat ! In pauza te duci si-ti iei toata boiala de pe fata ! spuse aceasta autoritara.
- Mda..si pentru ce m-ati chemat ? spuse fata plictisita.
- Aa da. Vreau sa-mi spui daca ti-ai gasit o locuinta stabila. Spuse femeia pe un ton cat se poate de serios. Sper ca nu stai la vreun baiat sau ceva de genul...stiu ca ai si un frate mai mic.
- S-stau la o cunostinta...o veche prietena a mamei mele care s-a oferit sa ne ajute.
- Serios ? Spune-i cunostintei tale sa dea pe la scoala zilele astea, vreau sa vorbesc cu ea.
- Da, doamna. O sa-i spun. spuse fata plecand capul in jos.
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#4
Bun , sensei in sfarsit imi pici in mana :D . Sa vedem ce ai facut :

In viziunea multora era nici nu era o munca - ce e asta ia spune-mi ? dintr-odata ai devenit asa generoasa cu cuvintele ? of sensei te bat :-w

spuse fata uitandu-se la halatul roz al femeii. Un zambet ii aparu in coltul gurii. Patroana cabaretului mereu avusese o slabiciune pentru lucrurile roz, dar intotdeauna purta negru. - ai zis ca purta roz da ? dar pe urma vii si imi spui ca mereu purta negru (doliu dupa copilul ei) ....atunci ma intreb ... de ce ziua asta este o exceptie ? vezi ca te incurci in afirmatii

spre scoala lor. Scoala lui Omi - repetitie , ia ai tu mai multa grija

Scoala lui Omi era in drumul surorii lui, asa ca aceasta mereu il conducea si il lua de la scoala.- deja ne suparam .... de doua ori in aceeasi propozitie sensei ? cum asa ?

Brunetul nu obiecta nimic - deloc in loc de nimic ar fi sunat mai bine

Nu vroia sa renunte la scoala pentru nimic in lume, dar nici nu isi permitea sa renunte la munca acesteia. - vorbim de chidori nu ? atunci nu cred ca acesteia (ultimul cuvant)isi are rostul . puteai adauga un simplu ei :-??

Bun , capitol destul de bun pot spune , dar nu imi place ca ai multe repetitii . Mey , tocmai tu care esti un critic excelent faci asemenea greseli . Ai mai multa grija in viitor . Acum , cred ca atat am de comentat de rau sa zic asa . Imi place descrierea , exprimarea ta este buna , se vede ca nu esti chiar la inceput , asa cum am zis si partenerei tale . Stilurile voastre se potrivesc , imi place asta . Astept urmatorul capitol pentru ca fic-ul este foarte interesant . Gambate kudasai fetelor !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#5
Am citit si eu cele doua capitole si pot sa zic ca mi-au placut mult.Ficul pare interesant si original.Primul capitol este foarte reusit, bravo tie Biscuite pt ca nu ai multe greseli de tastare.Cu exprimarea stai bine si Jasmine la fel.Grozav si capitolul 2, chiar mi-a placut, desi a avut cateva greseli, nu le mai spun pentru ca deja le-a enumerat Mada.
Incepe sa fie din ce in ce mai interesant ficul, btw, titlul suna bine.Ok, astept continuarea cu sufletul la gura ! Ja ne si succes in continuare la scris !
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#6
Primavara se instalase complet in Shangai,iar orasul era plin de viata si de agitatie.Soarele se arata stapan peste cer si nici macar un nor nu indraznea sa se arate.Florile erau leganate de adierea vantului si de viteza masinilor ce goneau pe strazile atat de inguste.
Chidori mergea linistita catre liceu cu castile in urechi ascultand muzica la maxim.Era una din acele zile in care Omi prefera sa plece cu prietenii la scoala si nu insotit de sora sa.Era atat de pierduta printre ganduri si nici macar nu mai reactiona atunci cand era impinsa de trecatorii grabiti sa ajunga la locul de munca de frica unui sef mult prea furios si exigent.Isi tot amintea de conflictul avut in seara aceea cu tipul care o jignise.Stia ca el la fel ca multi altii,interpretase gresit totul si ca ea nu e la fel ca fetele usoare de la coltul strazii.Si o deranja asta.Isi dorea cu disperarea sa scape de locul ei de munca,sa evite in fiecare seara privirile care o tintuiau si o dezbracau inainte ca ea sa inceapa numarul,si sa evite impresiile gresite care luau nastere
.Dar unde sa se duca ?Unde sa locuiasca ? Cu ce sa se intretina ?
Gandurile nu ii dadeau pace si muzica pe care o asculta ii rasucea mai mult cutitul in rana,amintindu-si momente alaturi de mama sa.
Neatenta,incepu sa mearga pe mijlocul strazii fara sa fie constienta de asta.Masinile o claxonau si nu din cauza ca arata bine ci pentru ca bloca traficul si putea fi si lovita.
O masina rosie semnaliza si opri.Era chiar tipul de la club care intrase peste ea.
O prinse de mana si ii smulse castile,privind-o cu multa mustrare ca si cum ar fi fost un copil rebel si care dorea atentie.
-Ce dracu� cauti pe mijlocul drumului ?Eu stiam ca prostituatele fac trotuarul in niciun caz nu merg pe mijlocul drumului ?
Acesta o lua de mana fara sa mai aiba timp de raspuns si o impinse pe bancheta din spate a masinii,urcandu-se grabit la volan si accelera spre un loc necunoscut fetei.
-Ce vrei de la mine ?Nu intelegi ca eu chiar nu sunt ceea ce cauti ?Nu sunt prostituata nu pricepi ?
-Toate ziceti la fel.O apa si un pamant.Femei� ce sa va cer ?
-Unde ma duci ?Lasa-ma sa plec..am scoala,am cursuri,fratele meu se va ingrijora daca nu apar.
-Nu conteaza unde te duc.Ai sa vezi si singura.
-Lasa-ma sa plec !tipa fata, acum deja fiindu-i teama dar simtind si furie in acelasi timp.
-Sa pleci ? Nu ma face sa rad,zice acesta privind-o in oglinda.Imi placi cand te enervezi sa stii.
-Pentru numele lui Dumnezeu !Nici macar nu ma cunosti,nu stii nimic despre mine si brusc ti se trezeste interesul pentru mine.Lasa-ma in pace !
- Te cunosc prea bine Chidori !Fa bine si taci.Arati mai bine cu gura inchisa.
-Dar nici macar nu stiu cine esti..de ce ma urmaresti ?De ce ?De ce ?zise fata care acum devenise agitata si lacrimile ii curgeau pe fata alba si lovea cu disperare in bancheta din stanga lovindu-l pe acesta.
Masina se opri in fata unui camp.Baiatul cobori furios din masina,trantind portiera atat de tare incat cealalta usa se deschise.Chidori era panicata si nu stia ce sa faca.Vroia sa fuga dar usile erau incuiate si nu putea pleca.
Baiatul intra peste ea si o impinse pe bancheta, smulgandu-i bluza verde de ecosez,dezvelind sanii mari si rotunzi tinuti captivi intrun sutien negru cu dantela,sanii apetisanti la care ravneau toti barbatii in fiecare seara si pentru care si-ar fi vandut si familia ca sa ii atinga.
Fata il impinse,dar el o imobiliza,cu o mana tinandu-i mainile in prinsoare, cu cealalta plimbandu-se pe sub fustita neagra si mulata.Fata gemea dar de teama si rusine pentru ca nu mai simtise asta niciodata.
Baiatul se descheia la pantaloni ramand in boxeri intrand in masina deasupra ei.Ii placea sa ii simta respiratia calda pe gatul sau,si pur si simplu innebunea cand o atingea.Isi venera trofeul pe care in sfarsit reusise sa il castige.
Mirosul ei era drogul lui. Nu se putea abtine sa nu o atinga, sa nu o simta cum tremura sub mainile lui. Cu cat ii vedea mai mult privirea infricosata de mielusel, cu atat vroia s-o sacrifice mai mult. Cu miscari bruste ii rupse fustita sau bucata de carpa cum o considera el acum privind-o din cap pana in picioare si admirand formele atat de bine evidentiate. Privirea sa de lup infometat ii dadea fiori fetei, care incepea sa se teama ca cel mai rau cosmar al sau va deveni realitate. Simtea cum mainile monstrului se plimbau nestingherite pe corpul sau, pe coapse, pe fese, si incet incet patrunsera si in zona intima. Simti o durere instantaneu, si scoase un scancet e copil ranit.
- Ha! Nu-mi vne sa cred, esti virgina! O panarama ca tine...virgina! spuse acesta pe jumatate surprins, pe jumatate sarcastic. Lasa ca nu o sa ramai tu pentru mult timp asa...
Fara sa mai amane momentul,baiatul deveni o singura persoana cu fata.Fata tipa de emotie si de durere si baiatul o elibera,nu inainte de a mai patrunde-o odata.Il impinse si reusi sa fuga.Tinea in brate resturile de haine,fugind pe camp tinand strans in brate hainele sau mai bine zis resturile de haine care i-au ramas.Cazu in genunchi si incepu sa planga.De acum totul se schimba.Nu a reusit sa indeplineasca promisiunea mamei ei,aceea de a se marita pura.Se simtea murdara si batjocorita.Cum avea sa dea ea ochii cu Omi ?Atatea framantari si o inima franta�.

#7
Oooo didi de cand astept eu capitol , ma bucur ca l-ai postat . Acum sa vedem ce greseli ai ^^ :

Soarele se arata stapan peste cer si nici macar un nor nu indraznea sa se arate - evita sa folosesti un cuvant de doua ori in aceeasi propozitie (arata....arate)

intrun - te rog frumos...sa nu mai faci asemenea greseli pentru ca nu-si au rostul la elita ta ;) (intr-un)

un scancet e copil ranit - cred ca ai vrut sa zici : un scancet de copil ranit

de a mai patrunde-o odata - de a o mai patrunde odata

Foarte frumos capitol , imi place la nebunie . Ca de obicei nu ai multe greseli , nici nu ma asteptam la altceva din partea ta . Doamne , oare cine este baiatul acela care i-a facut asta lui Chidori ? Sunt tare curioasa sa vad cum va evolua povestea , este destul de interesanta sa stiti ;) va pricepeti ! Insa Diana , ai mai multa grija cu semnele de punctuatie . Le cam pui uneori aiurea si alteori deloc . Oricum nu e asa de grav , te descurci bine in rest , imi place . Si descrierea este foarte buna ! Sensei e randul tau abia astept sa vad ce capitol ne pregatesti ! Gambate Kudasai and ja ne !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#8
Oh hell!!..ecchi..iie..hentai fic..=))..uhm..n-ar trebui trecut la o zona speciala..?:-??..just askin'...app..'a o mai patrunde o data' ?..well..daca tot ai intrat in termeni ecchi..dc nu zici direct..'a o penetra'..=))*ahum*

ok..so sayuri a facut deja analiza greselilor gramaticale..deci nu mai are rost sa zic si eu..trec pe ce e important...daca in primele cap am zis c-o sa fie romance/ecchi m-ai surprins cu fazele din ultimul cap..O_o..nu as fi crezut ca el chiar o va face...nuj cum il cheama..insa pe mom nu mi place de el..raper ..O_o..povestea..hmm..c e interesant la ea si n-am mai intalnit este faptul ca chidori [pasare-pasarica..lol..what do you know? -_- ] este stripteusa si prin asta incearca sa aiba grija de fratele ei..imi place sacrificiul pe care il face si ii inteleg reactiile..insa e cam greu sa fi striperitza..sa fii in domeniul asta de buna voie si nesilita de nimeni si totusi sa nu stii consecintele..si ai zis ca are 19 ani..asta nu inseamna ca poate sa-si caute in alta parte de lucru? O_o succes si gambate in cont
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#9
Next:

Cu ultimele forte ajunse la inceputul unui luminis, si isi lasa corpul sa cada la trunchiul primului copac. Patura de iarba care trebuia sa o ocroteasca, sa ii ofere putinul confort dupa care tanjea atat de mult, o intepa si ii zgaria pielea. O durea. O durea mult, dar nu era din pricina solului, era din pricina lui...Da ! Era numai vina lui ! Daca nu ar fi intrat niciodata in club, daca nu ar fi vazut-o niciodata pe Chidori�acum ea nu mai trebuia sa sufere!
Printre lacrimi si gafaieli, fata incerca sa adoarma..Vroia sa uite de tot, de toate cele intamplate..Dar inainte sa-si piarda cunostinta, se simti ridicata de catre cineva...Simtea cum o acoperise cu haina sa si cum o luase in brate ca pe un fulg. Pieptul lui era cald, primitor..

Tanara se trezi intr-un pat primitor, invelita in niste asternuturi de matase fina..Incerca sa se miste, si primul lucru pe care il simti, fura o pereche de maini care o tineau strans in brate. Se sperie teribil, si incerca sub orice chip sa se dea jos din patul necunoscutului. Se puse la perete, in cel mai indepartat colt. De sub asternuturi se ivi o mana, dupa aceea...el. Chiar tipul care o violase !
- Huh ? Ce ? spuse acesta buimac. Era clar ca era adormit si zapacit de toata agitatia brusca, dar cand isi zari trofeul stand incremenit in coltul camerei, se dezmetici si isi aminti tot ce se intamplase.
- T-t-tu...spuse Chidori alba ca varul. Era in fata celui mai mare cosmar al ei, era infricosata ! Trupul ii tremura ca varga, iar lacrimile ii navaleau asemenea unei cascade.
- Hei, hei, calmeaza-te, nu e cazul sa reactionezi asa...spuse tanarul vizibil miscat de reactia fetei. Se apropie de ea si incerca sa o imbratiseze...
- Nu ma atinge !!! tipa fata plesnindu-l pe acesta peste mana. Se uita uimita de reactia pe care chiar ea o avusese, incepand sa se gandeasca ce se va intampla cu ea daca omul din fata ei se va infuria...Va trece prin acelasi chin ? De la inceput ? I se va repeta cosmarul la infinit ?
Tanarul se ridica, si iesi pe usa. Se duse in bucatarie, si incepu sa gateasca, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. In ochii lui nu puteai zari nimic, nici un gram de furie.
In camera Chidori plangea necontenit, tinandu-si genunchii la piept ca un copil mic. Lumea ei se prabusise, nu mai stia ce sa faca. Cum va mai putea da ochii cu fratele ei ? Cum va mai putea munci ea sub toate privirile barbatilor infierbantati, stiind ca intr-o seara unul dintre ei a violat-o chiar pe bancheta masinii sale ! Cum isi va continua viata ? Cum va reusi sa fie din nou normala ? Sa treaca peste acest cosmar si sa mearga inainte...ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat ?! Nu putea face asta ! Durerea pe care o simtea ii reamintea in fiecare secunda ca totul era real, nu era un cosmar...Inca ii simtea mainile pe corpul ei, si se simtea atat de...murdara. Ii era scarba de ea, de corpul ei.
Deodata usa camerei se auzi, si fata se afla din nou in fata persoanei pe care o ura cel mai mult in acel moment.
- Hai la masa. Spuse acesta pe un ton glaciar.
- N-nu...N-nu mi-e foame..
- Ridica-te ! ii porunci acesta. Chidori facu intocmai cum ii spuse, si il urma in bucatarie. Se uita la el cum se aseza pe unul din scaunele din jurul mesei, dar ea ramasese in pragul usii. Nu indraznea sa se apropie.
- Ce ? Nu indraznesti sa te apropii ? Ahh, nu ! Printeselor trebuie sa li se traga scaunul sa se aseze...sau mai bine zis panaramelor de azi. Spuse acesta sarcastic ridicandu-se de pe scaun. O lua pe fata de incheietura mainii si o aseza fortat pe scaun. Lua una din farfuriile de mancare si, asezand tacamurile, ii porunci sa manance. Se aseza in faa ei si incepu sa o priveasca, intens..
- Uhm...poti...sa nu te mai uiti asa la mine ? spuse adolescenta vizibil iritata. Privirea lui o tulbura si ii amintea de tot ceea ce se intamplase...
- Ma uitam doar cat de bine iti vine neglijeul acela. Te prinde bine negrul.
Fata se dadu mai in spate cu scaunul, si se privi. Nici nu realizase in ce era imbracata ! Fusese atat de absorbita de ganduri incat uitase de tot ceea ce o inconjra, inclusiv de ea !
Se inrosi si vru sa-i multumeasca pt haine, dar un gand ii fulgera prin minte si in urmatorul moment se trezi urland la tipul din fata ei.
- Dar nu eram imbracata in asta ! Unde e uniforma mea?! Cine m-a schimbat?!
- Eu, normal. Spuse acesta calm.
- Nenorocitule...
- Stai linistita deja iti cunosc fiecare particica, nu mai fierbe ca o oala sub presiune. Acum vad ca ti-ai mai revenit din soc, deci putem discuta. Spuse acesta pe un ton grav.
- Ce sa discutam ?! Despre cum m-ai fortat ?! Despre cum mi-ai ruinat viata ?!
- Stai linistita papusico, nu ti-am ruinat-o. Defapt eu sunt cel mai bun lucru care ti s-a intamplat pana acum..
- Ha ?! Cred ca n-am auzit bine ! Tot ca ai facut a fost sa-mi iei�sa ma faci a ta cu forta! Daca stiam ca mi se va intampla asa mai bine ma vindeam unuia care ar fi platit bine pt virginitatea mea, macar stiam ca raman cu ceva consistent, cu banii ! Decat sa traiesc acum cosmarul asta !
- Taci ! spuse brunetul dand cu pumnul in masa. Chidori isi inghiti pe rand toate cuvintele pe care urma sa i le spuna, si simti deodata fiori pe sina spinarii... In fata ei se afla un monstru cu ochii de flacari, care ar fi putut in orice moment sa o manance.
- Daca ma enervezi s-ar putea sa te intorci inapoi in bordelul ala si cu un machiaj natural. In doamne nu dau, dar in tarfe da. Acum taci si asculta-ma. Daca mai scoti un sunet zbori direct pe geam, nu pe usa ! spuse acesta nervos. Bruneta tacea molcom, asa ca acesta continua : Deci, in primul rand, numele meu e Kai, asa inveti si tu numele celui care te-a facut femeie. In al doilea rand, sunt proprietarul cladirii unde aveti voi bordelul ala cu chirie..
- Dar stai ! Sayuri a spus ca proprietarul este un om batran !
- Ala e tatal meu. Sau era. A murit luna trecuta. Spuse acesta nonsalant. Dar sa revenim..stiu ca proprietara bordelului le spune la inceput tuturor angajatelor sale, ca sa zic asa, sa nu se vanda si nici sa nu se culce cu clientii...Dar v-a facut o exceptie..
� O data pe luna proprietarul vine sa se uite si sa ia chiria personal...daca ii cade cu tronc vreo fata, o ia. Iar voi nu trebuie sa comentati. In primul rand viitorul afacerii noastre depinde de asta, ca el sa fie satisfacut. Avem o chirie mica, iar cladirea este intr-o zona foarte valoroasa, deci mereu stau cu frica...Dar acum proprietarul e batran, nu vine decat rar, dar atunci cand vine, sa fiti pregatite ! Daca va alege, sa nu va impotriviti ca altfel compromiteti viitorul afacerii si implicit viitorul vostru ! �

Fata pleca capul la amintirea vorbelor binefacatoarei sale..acum isi intelegea pe deplin pozitia.
- Deci..eu..
- Tu ai fost aleasa. Si o sa te muti cu mine.
- Huh ? Cum ? De ce ?
- Sincer prima data am vrut doar o noapte si dupaia te duceam inapoi...dar m-a surprins faptul ca erai virgina. O virgina intr-un asemenea loc ! Nici daca cautam in cele mai prestigioase scoli nu mai gaseam una ca tine ! Arati bine, deci te pastrez. Cu scoala te descurci, deci asta e un motiv in plus.
- M-ai investigat ? Cum iti permiti ?! Si cum adica sa ma mut cu tine ? Parerea mea nu conteaza deloc ?!
- Da. Cum mi-am permis ? Hmm, pai cu ceva bani. Nimic greu. Cum sa te muti cu mine ? Pai simplu, iti faci bagajele si vii aici. Si nu, parerea ta nu conteaza. Sau vrei cumva ca Sayoko si toate celelalte fete sa fie date afara in suturi chiar in acest moment ? Vrei cumva ca binefacatoarea ta sa ajunga pe strazi ? Nu stii ca nu e bine sa musti mana care te-a hranit ?
- Urgh.
- Si tu ce vei face ? O sa ajungi pe strazi la fel ca ele. Cum o sa te descurci cu un frate care trebuie sa intre la un liceu si cu tine in ultimul an ? De unde o sa ai bani ? Nu fi proasta, Chidori, alaturi de mine o sa ai tot ce ti-ai dorit..Eu sunt printul pe care il asteptai sa te scoata din mocirla in care traiesti. Vrei o viata normala, eu ti-o pot oferi. Ce zici ?
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#10
Aleluia sensei , bine ca ai pus urmatorul capitol , sa vedem ce e pe aici :

Se aseza in faa - se aseza in fata ei
Defapt - de fapt (sa vezi scandal....tocmai tu faci o asemenea greseala:-w)
dupaia - dupa aia (idem mai sus:-w:-w)

Bun , un capitol excelent....frate , m-am indragostit de fic-ul asta serios ! Doamne , abia astept sa vad ce are de gand violatorul lui Chidori , chiar sunt curioasa ! Sensei , ai grija ca pe semnele alea de punctuatie le cam papi tanti ! Putine greseli , sunt multumita de capitol ! Didi , scrie repede next-ul didi ca mor de curiozitate ! Gambate kudasai fetelor !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Wild Soul [Romance, Fantasy] Sako-chan 32 17.357 26-02-2012, 06:44 PM
Ultimul răspuns: Sako-chan
  [Final Fantasy]Totul se rezuma la iubire La Minor. 7 9.269 18-04-2010, 07:14 PM
Ultimul răspuns: : : :Theo: : :
  Fantasy sweet_zoey 1 2.815 01-11-2008, 08:11 PM
Ultimul răspuns: Kali?!


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)