Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Fan Art Mitch

#1
Hi! Pentru toti....
As vrea sa-mi postez si eu niste desene..........pentru zup, de la mineSmile
In loved
Liberty
Just one ^^
Don't Hide
[Imagine: 24l7iwz.jpg]
Gammbate!

#2
Cat de tare desenezi/colorezi/pictezi4
din astea pe care le-ai postat cel mai mult imi place ala cu cei din madagascar4 ti-a iesit prea tare
http://mitza511.deviantart.com/art/Mater...33793&qo=3 <- asta imi place cel mai mult de pe DA-ul tau, te pricepi foarte bine la pictat, spre deosebire de mine care n-am nici o treaba cu pictatul 21

bravo4

[Imagine: L-sig-for-alecs.jpg]

Aleksandr's awesome:DEVIANTART/PICS/DRAWINGS

#3

Ms Alex, imi plac si mie deseneke tale! Cit ma bucur ca a aparut cineva pupic
Love and Basketball
Loveles
Little copy
___________________

Mersi alecs....!!!
Acum ceva ce am facut la ore 4!!
Save childrens!
Another Little!
Like a clock...>>>Asta are ceva timp..^^, dar imi place ideea^??^...

#4
Bună. Sunt nişte desene superbe şi sincer, la început nu am ştiut că sunt făcute de tine. Apoi am vazut al doilea comm şi mi-am dat seama. Păi am să iau din posturile anterioare câteva lucrări preferate :

1. Don't hide - Pe acesta îl ador 8, ador cum ai pus în evidenţă umbrele. Şi conturul deasemenea. Este perfect, nu văd nici o greşeală în el.
2. Little copy - Alt desen câruia nu-i pot reproşa nimic. Adică, conturul, din nou este foarte bine scos în evidenţă, îmi place cum se potrivesc hainele pe corpul ei dar . . . îi iese ceva din gură!? o.o
Prima datâ credeam că e un pai. o.o
3. Like a clock - Deşi nu înteleg decât bărbia unui băiat şi o mână în care îşi ţine ţigara presupun. am dedus asta de la ce scria pe desen. o.o Dar e tare.

Ce pot sa mai zic? Ai un talent înnăscut aşa că , continuă să îţi urmezi visul.

#5
Hmmm...pare enorm de bine ca-ti place:
Mai am ceva,>>
>>Despero<<-este un soricel facut la dorinta frienditzei mele care pleaca in italy:/;
>>Tonita<<-nu aveam ce face la ore, ma plictiseam sa tot pictez mosul si am luat o foiae si am inceput a schita pe ea o lucrare pe care colega mea cindva o aduse ca tema pe acasa>>mi-a placut cum iesit>>insa rau ca e pe foaie, pentru ca am ramas deja fara jum. de ochi20

#6
M-am uitat atenta la fiecare desen si am vazut cat de bine conturezi si nu apesi pe creon ceea ce este foarte bine. Imi place cum faci unele trasaturi si cum iti ies unele umbre. Acum nu o sa iau fiecare desen in parte si sa scriu cate un rand la el, ar fi prea plictisitor, iar la mine lenea n-are limite niciodata. Iti urez succes in continuare si sunt sigura ca prietenei tale o sa ii placa urecheatul ala.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
Mersy mult yaoi maniac si Mely...eh...mai sunt useri care dau dovada de talent.....
Dap lenea e scofala mare, si la mine semne are>>foarte multe...lenea lenilor^^
Si..da ultima lucrare e in ulei!!
Nu ma lauda ca cresc urechiusele si apoi numi dau pace sa desenez3

____________________

Scuze de double post!
New Arts^^>>Enjoy4
My Chibi^^;
Merry Christmas(inspirat dupa un make-up21)
Summer Wars(It's no ending)>>asta e inspirata dupa anime japonez Summer WarsO.O

_____________________

Scuze ptu triplu post!
New Work^^!
Innocent
Honey
Chery Kiss
Enjoy...vizualizare activa^^

#8
Cred ca ti-am mai spus o data , dar trebuie sa spun de mai multe ori deoarece meriti : esti grozava , ador operele tale , creatile tare , nu stiu cum sa-mi dezlipesc ochi de la ele . Nu ma prea pricep eu in acest domeni dar pot spune ca esti foarte talentata . Imi place creatia careia i-ai pus numele ,,Inocent " este divina 8-< .
Eh , cred ca te laud prea mult , nu ? 21
AStept urmatoarea ta creatie. :p


#9
Sunt faine desenul cu Despereaux si caricatura cu Tonita. Imi place abordarea la cel cu Despereaux, ai o intelegere buna a culorilor (care reiese din majoritatea desenelor tale) si se vede ca te pricepi bine la acuarela Smile mult mai bine decat mine in momentul de fata 21 Ah da si caricatura cu tonita e faina, imi place ca surprinde si tehnica originalului. As tinde sa zic doar ca mi se pare cam centrat in pagina, desi poate chiar asta a fost intentia ta...
Cat despre ultimele doua...prima iarasi e foarte atre abordata, imi place si gama de culori, imi place cum e adus in fata subiectul prin contrast. La al doilea mi se pare ca merge intr-o pozitie usor nenaturala, ca si cum nu ar avea destul echilibru, dar imi place cum e colorat Smile
//---Change the scheme! Alter the mood! Electrify the boys and girls, if you'd be SO kind!---//

[Imagine: war-sig-2.jpg]

~~~Grindin' mah bears... grindin' mah bears... Oshi*splat*~~~

#10
Ms mult Odyssey....imi pare bine ca ai comentat si ai ajuns sa-mi vizionez lucrarile de la A la Z...mersy mult.)
New Art^______^
Lacrimile Colinelor...lumea nevie a eroinei mele Yuki;
How to play Meduza gAME??;
Profetul ce o invata pe Yuki>>"Guardian's character"
Vizionare placuta^^
______________________

Double post! Now:
Otilia- Inspirata din Enigma Otiliei...privisem cu toata clasa filmul si nu mi-a ramas alceva dekit s-o desenez, si chiar a fost funny^^
Yuki- din Fic-ul propriu.
Hand Made:
Felicitare de Craciun- Miss You Christmas;
Cercei "Rabby"- Cercei pentru noul an...Have a Smile Rabbit Year...
With a bunny on the ear!
^"^




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)