Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

FOTM - Noiembrie - Inscrieri

#1
Cum castigatoarea editiei precedente nu a dat inca nici un semn de viata, preiau initiativa si dau drumul concursului.

Tema acestei editii este "Alb".

Concursul va incepe astazi, 6 noiembrie 2010 si se va incheia marti, 30 octombrie, cand se vor anunta castigatorii.

Pentru a va inscrie trebuie sa postati aici (pentru a se sti numarul de participanti) si sa-i trimiteti lucrararile prin pm Uniei, pana pe data de 24 noiembrie, ora 00:00. Atunci vor fi postate lucrarile anonime si va incepe votarea.

Votarea va dura o saptamana, din 25 noiembrie pana pe 30 octombrie.

Succes tuturor!

#2
Traiasca Flaw!! Traiasca Flaw!! Nah sparg eu gheata, iti trimit maine dimineata lucrarea (vreau sa o mai corectez si mi-e ca incep sa aberez din nou din cauza lipsei somnului). Deeci, pune-ma pe lista.
[Imagine: wqymg0.jpg]

#3
Ar fi prima oara cand as intra si eu intr - un asemenea concurs . . . as vrea sa ma inscriu si eu . Pana maine sper sa iti pot da lucrarea .
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#4
yay!
Trăiască Flaw!!!
Trebuie neapărat să îţi dăm o medalie! Ce ne-am face noi fără Flaw?

Deci, mă înscriu şi eu 4 cred că am să o trimit în seara asta, sper.. dacă mă ajută inspiraţia... ori mâine, so beware 4 I bite 21
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]

#5
Bogdan, te ador <3. Ne-ai scapat de temele alea ridicole -.-. Si ai deschis si concursul, ma inscriu si depinde cum lucrez -incep azi iar- o sa o scriu si o voi trimite.

Yesssss!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#6
Ma bag! 21
Lucrarea ti-o trimit ori in seara asta ori maine dupamiaza.. Vad eu.
In sfarsit pot si eu sa particip... Pana acum nu mi-au placut temele, dar asta e foarte draguta.
Ce ne-am face noi fara Flaw?
Nu stiu...
In fine. Bye !

#7
Update

Cum eu oricum nu prea am timp sa ma ocup de aceasta editie si Unia s-a oferit sa ma ajute, va rog sa ii trimiteti ei lucrarile prin pm, si nu mie.

Multumesc, Unia, pentru ajutor!

#8
Eu ma de gand sa critic daca nu am putut sa pun lectura cand trebuia, dar sa stiti ca o sa comentez destul de aspru.
Modul de criticare:
Voi acorda puncte ca sa se vada mai clar de ce am ales asa.
Voi da cat un mesaj la fiecare in parte.
Voi critica pe toata lumea.

Punctele se dau la:
1- Doua puncte din oficiu.
2- Doua puncte pt. titlu ( titlul trebuie sa se regaseasca in lectura si sa se potriveasca cu aceasta)
3- Doua puncte pt. introducere ( nu trebuie sa iasa din titlu si sa lase un stil anume)
4-Doua puncte la cuprins ( descriere, actiune, idee, dialog , daca nu le are pe toate nu este o problema)
5- Doua puncte din oficiu pt. incheiere ( trebuie sa aiba o morala sau un inteles logic, trebuie sa se aproprie de titlu)

#9
Uuuhm, ok, ma bag si eu, din motive necunoscute mie5
Desi probabil voi da lucrarea undeva prin 20 noiembrie, sau cine stie, poate termin mai devreme. Sper.
Bla, bla, bla=>spam
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

#10
Why the heck not?
Voi încerca să termin lucrarea până pe 24, dar nu promit absolut nimic, întrucât şcoala-mi ocupă o mare parte din timp. xD
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  FOTM Aprilie - Inscrieri Stormrage 13 7.842 02-05-2013, 09:42 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  FOTM Martie - Inscrieri Stormrage 10 6.496 02-04-2013, 11:12 AM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  FOTM Noiembrie - Inscrieri Lia 1 2.878 13-12-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: Matt
  FOTM - Septembrie - Inscrieri Lia 6 4.154 25-09-2012, 01:55 AM
Ultimul răspuns: Lia
  FOTM Iulie - Inscrieri Lia 10 7.148 07-08-2012, 01:46 AM
Ultimul răspuns: Lia
  FOTM - Aprilie - Inscrieri Nya. 14 7.718 09-04-2012, 08:01 PM
Ultimul răspuns: Lia
  FOTM - Februarie - Inscrieri Nya. 9 5.112 24-02-2012, 11:24 PM
Ultimul răspuns: Capsunica
  FOTM - Ianuarie - Inscrieri Nya. 7 3.918 19-01-2012, 01:49 AM
Ultimul răspuns: Diz
  FOTM - Decembrie - Inscrieri Aly 12 7.672 11-12-2011, 08:38 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  FOTM - Noiembrie - Rezultate Aly 0 1.794 30-11-2011, 04:57 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)