Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Exista vr'un titlu care sa nu fi fost folosit ?

#1
Hello there!
Ma numesc Medeea si nu am nici o porecla care sa fie mai la indemana decat numele meu ^^" :nh: Ca si culori preferate ar fi albastru si ROSU, dupa care am o manie ce a inceput din cauza unei trupe, cu numele de Red si a unei prietene 24
Ca tot veni vorba de muzica, ascult rock de la varsta de 8 ani. Consider ca o persoana nu ar trebui sa critice genul de muzica sau vestimentatia abordata, asa ca am continuat si cu metalul, dar nu ma imbrat ca o rockarita. In general ascult trupe ca Iris, Three days grace, Papa roach, Skillet, Nirvana, Brakin Benjamin, Red -cum am mentionat si mai devreme-, Metallica si multe altele
In afara de ascultatul muzici, imi place sa desenez, sa citesc si sa scriu povestioare/ficuri.
Anotimpul meu preferat e toamna.
Sunt deschisa la orice intrebare si sper sa ne intelegem bine ^^.
[Imagine: oh0j9c.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Forever Young!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Privet!

Welcome to AZ.

#4
"Exista vr'un titlu care sa nu fi fost folosit ? "

Acest titlu mi-a atras atentia, si venisem eu decisa sa fac un coment sarcastic cu "Bi*ches, HERE I AM!!!" LOL, nu te speria :p


Bun venit pe animezup Deea, pot sa iti zic asa? 4 Sper sa iti faci prieteni, sa postezi si toate acele lucruri insirate de lume intr-un topic de nou veniti Rolleyes [glumesc, glumesc]. Dar nu, nu intreb acele lucruri intrebate de n-mii de ori. So... scrii povesti originale sau inspirate dintr-un anime si daca e din anime, care ar fi cuplurile tale preferate?

Eu sunt Aly, sunt unul dintre administratori, daca ai vreo problema sau nelamurire apeleaza cu incredere la mine. Ma bucur ca te avem pe zup ^^.

#5
Da, poti sa-mi spui Deea 4
Stiu cum este cand sunt noii veniti "sper sa te distrezi, sa-ti faci multi prieteni, sa fi activ, sa postezi mult, etc", 24
Scriu si originale, si inspirate din anime, iar ca si cupluri preferate de obicei creez un oc 10
Ma bucur sa te cunosc, si daca am vreo problema cu siguranta te anunt ^^.
[Imagine: oh0j9c.gif]

#6
Ma gandeam ca vei zice Naruto, ce bine ca nu ai zis 21))

OC 15 Cand postezi ceva lasa-mi un mesaj pe profil/pm sa trec cu un comment 71



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  *Prezentare fara titlu* Diana_Alexa 5 2.972 01-12-2013, 11:58 AM
Ultimul răspuns: Diana_Alexa
  Mina a fost aici. M i n a. 7 3.532 10-04-2011, 06:07 PM
Ultimul răspuns: M i n a.
  Nu sunt in stare de un titlu bun Reveuse 4 2.602 23-08-2010, 12:57 AM
Ultimul răspuns: ~Light~
  Fără titlu . Supercretinitate. 23 8.335 13-08-2010, 12:26 AM
Ultimul răspuns: Supercretinitate.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)