Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

Crezi ca o sa-ti raspund la intrebare? Ar trebui 21 Haha.joking. 108
Deci avand in vedere ca am stat un an ca sa gasesc o continuare la o poveste....avand in vedere ca visez mereu si imi imaginez multe lucruri...uou, inca cred in zane, iti vine sa crezi? Avand in vedere ca pot sa mi te imaginez cum ai facut cand ai citit "inca cred in zane" si avand in vedere si mai multe lucruri...te poti gandi si singura la un raspuns. xD

Next: Crezi in lucruri supranaturale? (Fantome, spiridusi etc. tot ce e posibil. 21 )
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

Pf...eu ador chestiile alea. Imi plac, le urmaresc (citesc/vizionez/ascult lucruri care au legatura cu ele), caut detalii cu privire la modul lor de viata, si cred in ele. Adica...ce`ar fi viata fara un pic de magie? E frumos sa te uiti la un copac si sa`i vezi maretia, e de`a dreptul divin sa te uiti la un copac si sa vezi mici zane jucandu`se printre crengi si un elf atotstiutor stand la radacinile sale. E placut sa vezi lumea si in culori din cand in cand.

Next: Vi sa dormi si cu mine? Am un pat pufos si calduros 15 24
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Ah...intr-un fel gandesti ca mine...
Revenim:
Apai sa-mi spui cand o sa te numesti Ryuuzaki si vei fi si baiat si...cam cam atat, cred.Atunci ai avea sanse46. Pana atunci incalzeste altcineva patul in lipsa mea.

Next: Are you missing me?
[Imagine: one_piece_quotes__luffy__quote_3__by_sky...5yul99.png]
Carpe Diem.

Negative answer, obviously22 Kiddin`. Of course I missed ya` hug And I`m still missing, I hope I`ll see ya soon.

Next: Well...Do you like ...Angels?
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Imi plac, sunt niste creaturi foarte frumoase, ar fi mai dragut totusi daca ar fi ceva gen demon-angel si sa fie varianta anime ca ingerii aia ca in icoane sunt naspa 21..

Vrei sa ai un dinozaur ca animal de companie?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Uhm..depinde. Adica...oricum vreau unul, dar daca as putea sa imi aleg cred ca as alege un T`rex (pui) sau triceraptor (pui), astea`mi plac cel mai mult.

Next: Ai vrea sa ai tastatura roz fostforescent? 24
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

24).. hm,as prefera sa raman la culoarea asta adica un alb-gri, desi chiar vreau sa imi sparga ochii rozul acela, mai ales ca e si culoarea mea preferaata .

Asa-i ca n-ai somn?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Oh, am somn, chiar prea mult, dar e imposibil sa il las eu sa castige cu una cu doua. Pana la trei si un sfert stau treaza, orice ar fi. Si asa o sa fac cu siguranta. Sper37

Next: Uhm... asa`i ca ti`e somn? 21
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]

Hm, mi-e somn dar daca incerc sa adorm pauza.. deci de obicei cand mi se intampla asta adica tot timpul, stau pana imi cad ochii in gura, super. Pana la 3 jumate, patru tot raman treaza, macar am ce face..

Vrei sa ne casatorim, sa avem casa de aur si copii de swarowky?
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Casatorie? Accept. Dar pot sa aleg eu te rog viitorea casa si nuanta copiilor te rog? 5 Stiu si eu, poate clasica "casa de piatra" ar fi in regula, si daca chiar ti`ai dori copii mai speciali, putem sa`i vopsim in albastru21 As innebuni daca as avea o casa de aur si copii de swarovsky, ar trebui sa`mi organizez o armata ca sa`i pazeasca.

Next: Daca tot vorbeam de case...ai putea sa dormi intr`o scorbura? 2
[Imagine: blooddressredsnowemotiv.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 418.365 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)