Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Spiral] Why do I love you?

#11
Hei Ricchan *huggle*Mulțumesc că m-ai anunțat că ai pus nextul.
Asdfghjk , îmi place, place! Ai descris chiar foarte bine le sexy-time,sentimentele lui Narumi fiind de asemenea bine conturate. Nu am observat greșeli gramaticale.
Deși s-au întâmplat cam repede toate astea, e ok..
Chiar sunt curioasă cum rămâne cu cei doi , mulțumesc că ne lași în suspans :))
[Imagine: tumblr_m8w2we1JGd1rpgt3co1_500.png]
[Imagine: tumblr_m8moi9oWXo1r8iaaao1_500.gif]
forever a baby

#12
Mersi că m-ai anunţat şi scuze că sunt mai lentă, se pare că a devenit un obicei...
Şi poate că este mai scurt capitolul, dar e plin de acţiune. Adică aproape jumătate din el este cu acea scenă, pe care apropo, ai descris-o bine. Me gusta.
Eyes mi se pare un ciudat. Adică dacă şi pentru el este prima oară, mă aşteptam să fie mai... altfel. Şi îi spune că-l iubeşte, dar îl lasă baltă. Nu e foarte frumos...
Îi înţeleg nedumerirea lui Narumi. Îmi pare rău că-i trec toate acele lucruri prin gând, eu una cred că Eyes nu a vrut să facă ceva rău. Mă aşteptam, ca măcar acum, când suferă, să fie puţin mai drăguţ cu oneechan. Mi-a plăcut comparaţia de la sfârşit *miau!*. Sper ca Narumi să treacă peste toate acestea, presimt că totuşi va mai avea de-a face cu Rutheford. Greşeli nu am observat, sincer nu m-am uitat după ele.
Şi astea fiind spuse, baftă în continuare! *hugs*
She's wiskey in a teacup.



#13
Mersi ca m-ai anuntat si scuze de atata intarziere! >.<
In primul rand vreau sa te felicit, ma bucur ca ai folosesti replici ceva mai originale, m-am saturat sa aud mereu 'a inceput sa-i *tuse falsa* cu pofta acadeaua', tu ai folosit inghetata. xD
Din cate mi-ai zis, pana acum n-ai mai scris scene ecchi, de ecchi yaoi nici nu mai pomenesc. Spuneai ca nu sti 'cuvintele cheie' dar, te-ai descurcat de minune chiar daca ai fi putut adauga putin mai multa descriere la acel act...
Mi-a parut asa rau ca a plecat cu inima franta desi nu-si da seama cat de mult inseamna Eyes pentru el, sufera. Sper doar ca el sa-l caute pe Narumi si totul sa fie ok dar, nu m-ar deranja deloc daca ficul va lua o intorsatura mai tragica.
Multa bafta in continuare si nu uita sa ma anunti cand postezi nestul, te rog!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)