Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eup, citeşte-mă! >:)

#1
Eu: Aggie.
Anime-uri preferate: Kiddy Grade, Nana, Hell Girl, Vampire Knight, Chrono Crusade şi Yu Yu Hakusho. Presupun că o să încerc să mă uit şi la Kuroshitsuji(am scris bine?) că tot e aşa popular.
Manga-uri preferate: Watashitachi no Shiawase na Jikan, Psyren (nu l-am terminat încă, dar nu m-aş lăsa de el), X-day, Beast Master.
Muzică: Rock, dance, si ceva pop. Pe lângă asta ador toate melodiile din Step up 2 The Streets. Cântăreţi/formaţii preferate: Linkin Park, Bodyrockers, Pendulum, Prodigy, Fort Minor, 50 cent, The Chemical Brothers.
Pictori preferaţi: Salvador Dali, Edwin Austin Abbey.
Scriitoarea preferată: Ch. Bronte.
Alte chestii: îmi place nespus de mult desenul, de acolo şi dorinţa mea de a deveni designer. Culori preferate... ei bine, roşu, mov, albastru, negru (ştiu, non-culoare). Ador iepurii (cu urechiuşele alea şi ochi ăia şi cu restul organelor de simţ aşa de drăgalaşe o.O), îi iubesc pe Johnny Deep şi Chester Bennington, îmi place să scriu şi să citesc proze (ca să nu le zic ficuri o.o') şi cam asta ar fi tot...
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Aggie.!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Buna,Aggie XD!!!
Bine ai venit pe cel mai prietenos forum 4 eu sunt WolfSakura,incantata de cunostinta!XDDDDD
Ow vad ca incepi sa te uiti la Kuroshitsuji,ohohoho o sa ne intelegem bine atunci 4.
Am si eu cateva intrebari:
1) Ai ascultat vreodata muzica Kpop?
2)Ce genuri de anime iti plac?
3) Iti plac jocurile de PC,PS2,Psp s.a ?
4)Cum de te-ai hotarat sa vizionezi Kuroshitsuji?
5)Iti place Heart no kuni no Alice?

Cam atat ,bye bye si spor la postat!
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


#4
WolfSakura
Tenc iu pentru bun venit! >:d<
Kpop? De fapt, nu, dar am văzut că este chiar iubit genul ăsta, aşa că poate voi încerca.
2. Action, fantasy, horror, romance (se putea fără?) şi ceva comedy.
3. Nu mă prea dau în vânt după jocurile pe PC. Joc doar când mă plictisesc.
4. După ce am citit vreo două capitole din manga.
5. Nu am văzut, dar oricum mă uit dacă ai menţionat...
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#5
Heiii . Bun veniiiit . Să te distrezi şi să-ţi faci câţi mai mulţi prieteni . Câteva întrebări :
¤ Cânţi la ceva ?
¤ Personajul preferat ?
And atât [ n-am inspiraţie ] . Incăă odată bun veniiiit .

#6
Godzilla
Tnx pentru bun venit-uri.
Să cânt la ceva? Hmm, nu, la nimic.
Personaj preferat... ăăă, Eclair şi Diva.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#7
Welcome here hug Have phun si sper sa ne intelegem xD O sa ne intelegem bine,pentru ca vrei sa te uiti si la Kuro,sunt sigura ca o sa-ti placa Smile *kuroshitsuji fangirl*
Asa,cateva intrebari intrebarete:
¤ Cati ani ai?
¤ Vara sau iarna?
¤ Ce materie iti place?
¤ Un prof/o profa care iti e antipatica si de ce
¤ Ce limbi straine vorbesti?
¤ Yaoi/yuri?
Cam atat,sper ca nu ti-am dat dureri de cap ^_^'
Welcome again!
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



#8
Salut Aggie, bine ai venit pe animezup. Sper să te simți bine aici și să îți faci cât mai mulți prieteni. Tacâmul complet de urare de bun venit, imaginează-ți că ți l-am oferit.

Am adorat și eu Nana și Vampire Knight și Yu yu Hakusho ( la vremea lui ). Mi-au plăcut la nebunie, fiecare într-un mod diferit. Nana este încă unul din preferatele mele. Cât despre Kuroshitsuji, eu vizionez, sunt la zi cu el și ți-l recomand cu multă căldură. Este genial, din punctul meu de vedere. Ah și am văzut și Hell girl și Kiddy Grade. Sunt foarte tari.

Johnny Depp cred că place tuturor. Ba nu, din păcate nu e așa, deși nu îmi imaginez de ce. Revenind, îmi place și mie mult de el. Jack Sparrow <3 știu, cel mai popular rol al său, dar m-a fermecat așa că nu am ce să fac.
Charlotte Bronte? Jane Eyre?
Cât despre manga Beast Master, frumoasă, lol. Mi-a plăcut și mie. Deși sincer nu mi s-a părut chiar atât de ieșită din comun, pe lângă altele geniale pe care le-am citit, gen Nana, The One, Dangeky Daisy, well, depinde de gusturi, lol. Oricum manga respectivă a avut o poveste și o grafică marfă.

Întrebări?
Hmmm, tipic:
- Takumi, din Nana, părere / alte detalii?
- Alți autori în afară de Bronte? Mircea Eliade? Agatha Christie?
- Vampire Knight, Rido?

Cam atât, distracție și postare și ședere plăcută pe zup. See ya around.

#9
Thank you guys! >:d<
Katutza
1. Am treiÅŸpe.
2. Toamna se pune?
3. Desen.
4. Diriga. Cea mai enervantă tipă din şcoală. Nu ştiu de unde a scoso. Greu îmi mai este să îi zâmbesc, dar să o respect. Mă bucur că am scăpat de ea la franceză, acum trebuie suportată încă doi ani ca dirigă şi profă de religie.
5. Engleză şi spaniolă (nu, nu de la telenovele).
6. Niciuna.

Teh
Citat:Charlotte Bronte? Jane Eyre?
Da, aÅŸa e.

Takumi? Păi, o fi el ăl mai afemeiat, dar tot tare rămâne. Sincer, nu aş fi vrut ca Hachi să rămână însărcinată, dar asta e.

Mircea Eliade... nu, nu cred. Adică, poate... dar, nu, nu cred. (o.o)
Agatha Christie... ieri am găsit prin biblioteca personală o carte de a ei şi cum azi se împlinesc 120 de ani de la naşterea ei, o să încep să o citesc.

Cât despre Rido, nu cred că-mi mai aduc aminte de el. Parcă era tatăl lui Shiki (cum să uit ceva legat de Shiki >: ) ). În rest, nimic. Dosarul e gol. : - s
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#10
(15-09-2010, 09:08 AM)Aggie. A scris: 5. Nu am văzut, dar oricum mă uit dacă ai menţionat. xD

Este un joc de PC & Ps2 mai mult dar este si o manga haioasa Smile ,sper sa iti placa.
Daca vrei sa afli mai multe poti citi ce am scris eu http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=22511
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] citeÅŸte-mă! sunshinegold21 10 3.668 21-11-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)