Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eup, citeşte-mă! >:)

#11
Bun venit pe AnimeZup eu sunt mai veche ,dar n-am postat .Sper sa-ti pl pe site:laugh:

#12
[color=#FF1493]bine ai venit printre noi....imi pare bine de cunostint@ sper sa te distrezi si sa-ti faci multiiiii prieteni.......Zuppy02Zuppy04 ..................sa citesti regurile ...nu de alta dar nu vreau sa dai in bara cu am dat eu mai de mult.....:=):ha::001_wub: ......sper....sa devenim prietene......cam atat am de zis.....te pupaceste Melly.....paa....:bye::thumbup1::tongue1:
Fic-ul meu [color=#C71585]Sakura si dragostea

http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=23489

#13
RukiaKuchiki , ssakussassu vă mulţumesc pentru bun venit-uri!
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#14
Bună. Bine ai venit pe anime zup. Eu sunt Monstruleț.
Happy posting. Sper să ai o ședere cât mai plăcută aici și să rămăi destul de mult timp.
Întrebări. Păi am doar două.

Îți plac broscuțele?
Dar ursuleții koala?

Păăi bine ai veniit. hug
[Imagine: lolololoqh.jpg]

#15
Thx MonstruleÈ›!
Broaşte? Păi, îmi plac cele ţestoase. Cu celelalte nu am treabă.
Urşi Koala... mda, sunt în regulă. ^^'
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#16
Bun venit, vad ca deja ai 28 de postari deci am cam intarziat. Eu iti transmit toate cele bune si sa ai parte de de muta distractie pe aici. GFX-ul de la sig, e facut de tine? Este foarte frumoas. Vad ca mutli ti-au pus multe intrebari, dar ma bag si eu 10

1. Ce animeu-ri detesti?
2. Genuri de muz pe care nu le-ai asculta vreo data?
3. Cea mai hazlie intamplare a ta?
4. Ce instrumente iti plac?

ehh.. lipsa de inspiratie. xD
P.s: Sa nu uiti de reguli, si posteaza mai mult de 2 randuri, ca cam asa scrie in regulament,, vad ca esti activa si iti place sa comunici :X eu iti urez succes la comunicare pe aici, si mii de pupicee pupicpupic
P.s2: nu te gandi ca's zgarcita, 10 ai sa vezi o surpriza 3

#17
Mulţumesc mult Artist! >:d<
Da, semnătura e făcută de mine. Şi mulţumesc!
1. Sunt câteva anime-uri la care am renunţat după 5, maxim 10 episoade. Exemple: Mermaid Melody. De ce? Pentru că mă irita faptul că îi băteau pe ăia cu vocile lor. Şi nu mă prinsesem de ceva. De ce d**cu unele tipe bune şi noi în gaşca lor de tipe bune câştigau prima lor luptă cântând, în mare parte salvându-le pe restul. Adică care naiba era diferenţa dintre vocile lor? Presupun că erau care te surzeau mai repede, sau ce? În fine, nu m-a atras deloc anime-ul ăsta. Nu îmi aduc aminte altul acum, va trebui să te mulţumeşti cu atât :].
2. Nu am ascultat chestiile astea mai populare pe aici, j-music, k-music. Lenea mă împiedică să caut melodii de genu'. Nu prea am ascultat reggae, jazz s.a.
3. Nu îmi vine nimic acum.
4. Chitara, pianul şi vioara, deşi nu am cântat la niciunul : )) .
Reguli? Ăăă... sigur!
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#18
Salut si bine ai venit printre noi. Si eu sunt noua pe aici, adica de vreo 2-3 luni si imi place. Sper ca a-i sa-mi citesti povestea si sper sa fie pe gustul tau.
Cateva intrebari? Sa ma gandesc.
1) Iti place SF-ul?
Cam atat imi vine in minte.
Bafta si sper ca treci si pe la povestea mea care, apropo, nu are inca titlu.
Soarele-i felinar ascuns printre stele
Ce straluceste in visele mele.
Iar carte-ai regina,cu parul de aur,
In ochii de gheata ascunde-un tezaur.

Fantana-i oglinda ce-n somn a cazut
Cand regele vulpe cu oaste-a trecut,
peste mosia lui cioara-mparat
Caruia viata el i-a crutat
.

Dincolo de adevar:
http://animezup.com/forum/showthread.php...407&page=1
KatieÈš;
http://animezup.com/forum/showthread.php...569&page=1

[Imagine: chibi_5539.gif]
Iasym

#19
Mulţumesc Lanna!
Sf... ăăă, da, e în regulă. Ştiu că îmi place Stargate, deşi nu l-am văzut pe tot, ci doar aşa, pe sărite.
Poveste? O să văd care e treaba cu ea. -.-'
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#20
Aggiii hug (iti dau si eu hug)

Esti tare simpatika pupic. Comunicativa si cam de toate! Poate ne imprietenim 3 Da, nici pe mine nu prea ma incantat Mermaid Melody. Mi-a mai placut nana. Apropo, manga citesti?? Sau nu te incanta xD. Iti place katy perry??

Cam atat, sper sa imi raspunzi la intrebari. hug Si eu ador chitarele'' :X:X am cantat la chitara, dar m-am lasat 2. Sper again, sa te distrezi pe aici 3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] citeÅŸte-mă! sunshinegold21 10 3.680 21-11-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)