Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eu si viata mea

#31
Hey... de cand astept sa aduci continuarea si merci ca m'ai anuntat. Cat despre fic nu prea am ce sa comentez de rau de el ci doar ca am vazutdoar doua greseli d etastatura:
itesata = intesata
intreu = intru
Descrierea mie una mi se pare buna, nici prea multa, nici prea putina, deci nu zi ca e slabuta ci buna. Actiunea nu mi se pare grabita, si deabia astept partea a doua deoarece vreau sa vad ce se mai intampla. Deci te rog sa o aduci repede!!! Si sa ma anunti .
Te'am :* si ma grabesc ca mi'a inceput filmul.
P.S: Spor la scris si multa, multa inspiratie.

#32
vai ce ma bucur ca nu inchizi fikul :* scumpo deci : fikul e genial :pls: am mai spus-o si o s-o mai spun
eu una nu prea am ce spune "? deoarece sincera sa fiu fikul e perfect si nu am ce insulta sa-ti spun ca descrierea dialogul sii naratiunea sunt bune ar fi plictisitor :blood: pentru ca sti deja deci draga mea un next mai lung nu de parca acesta nu ar fi dar otarisica :)) mai mare siiiii....... ficul e sasusaku sai gaasaku :...: eu una as prefera varianta a doua dar faci ce vrei si scumpo spor la scris si paste fericit :** pupici
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#33
Buna dear>:D< am aflat ca nu vrei sa pui nextu pana nu comentez eu, chiar asa?:)) in fine, scuze, dar am fost plecata. Asa sa vorbim despre ficul tau. Pai stii doar ca imi place. Iti iubesc ideea. Stii sa o accentuezi. Aranjezi destul de frumos in pagina. Sfat: lasa un spatiu intre fragemente, arata mai bine si e mai usor de citit. Descriere la locul ei, e loc de mai bine:P greseli, minore, momente de neatentie. Imi place cum modelezi totul si ca dai mister. Sper ca actiunea sa nu fie monotona, sa treci si la fapte si lupte:yes: totusi nu mi-ai raspuns la intrebare.
Astept next. Spor la scris. Ja ne :bye:
[Imagine: h8v.gif]
 

#34
deci .......ce mai astepti scumpo .....invitatie speciala ~x(........venus-roseta ti-a lasat com asa ca
next please ....vrei invitatie speciala...bn ciuleste urechile si (scz nush ce vorbesc) ochii
azi pe data de 28/4/2011 tu subsemnata matza plouata esti asteptata cu un nou capitol mai fictiv ,mai amuzant (poate) si mai mare ca cel de data trecuta asa ca domnisoara matza ;)) te asteptam
si aveti grija ca invitatia sa nu expire :)):)):)):)) :"> gata cu fotosinteza si treci la munca dom'soara
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#35
am aterizat si eu pe aici :-"
Imi place ideea ficului, descrierea se poate si mai bine dar e buna si asa ;) si sentimentele te descurci bine dupa parerea mea :D, actoiunea nu este grabita si din cate vad pari a fi scris multe ficuri pentru ca la primul fic ce scrii tu este chiar bine, greseli mai sunt dar toti avem :D
Nu stiu cum vei dezvolta ideea, dar sunt sigura ca va fi un fic foarte frumos. Si ai putea lasa un spatiu intrea lineate, asa cum a zis si Venus.
AM uitat: anunta-ma cand pui next ^^
[Imagine: tumblr_liivkm1jeW1qe6oyyo1_500.gif]

#36
Boff..am aterizat si eu pe aici...dar nu ca alti :d dintr-o alta galaxie :p.Off..nu am putut sa-ti dau com. ca na sunt noua si nu sunt "veche" asa ca imi pare sincer rau.Pot spune o mie de cuvinte despre fic-ul tau.Este magic adica pardon miraculos :)).Il iubesc asa de mult :x:x:x.
Descrierea:OK.Ideea forte bune..dialogul deloc sec dar ce-a ce ma nelamureste este ca nu stiu daca fic-ul tau este SasukexSakura,GarraxSakura,ItachixSakura sau chiar si altele.Vrei sa ne pui in suspand,nu?Si deci daca nu continui te iau la o bataie de nu ma uiti toata viata ta!Ai grija,fata!Ana e pe faza!Mereu ataca!Niciodata nu iarta!=))=))=)).Ooo fata mi-ai dat o idee,ma fac scriitoare (de poezi normal) vezi ce rima are!:)):>:-?.Cand am citit toate capitolele intr-o zi am inceput sa imi "tai" ungiile!(:))).Deci continua si pune Next.Totul e ok!(Iar am inceput cu poezia,aiaiai!)NEXT!Un cuvant de 4 litere ce naiba?Tine cont mereu de el!Ca o sa ai nevoie!:)) Zbye!Goodbye!Te pup dulce!:*:*:*:x:x:x
R




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)