Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Esti al 5-lea atunci gateste

#41
1.Oua de sarpe, esenta de vanilie, coada de ornitoring,unghii de la picioare (ja lo so yuksssss) si nu in ultimul rand niste ciorapi19
Just the
way you know me..

#42
21

2. Oja , muci, pixuri, scoici si un glob

Tare jocuu 24

#43
3. Un tampon folosit , clame de par cu fire printre , fixativ si gel de dus.
Spor la lucru :]] !!
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#44
hmm...
4.Rogină,urdori,măsele de minte,creier de om

SPOR LA GÄ‚TIT BUCÄ‚TARE!

#45
M-am intors de la munte si ce gasesc aici ? CEle mai frumoase si ''delicioase'' retete . (si 5 pagini la topic)

Ma bucur ca va place jocul , dar acuma sa gatim .


Voma in sosete 21

Se iau ouale de sarpe, coada de ornitoring unghiile de la picioare (care cred ca-s mari si cu jeg pe sub ele , sper ) si se adauga nu in cele din urma tamponul folosit . Toate aceste ingrediente se baga la cuptor pentru 2 zile , pana face cuptorul ... BOOM .21
Se scoate si se fierb intr-un ceaun cu volumul de 78 de litri 21)) si se adauga doar un ciorap , niste muci verzi , oja de preferat neagra , pixuri , scoici si un glob de marimea unui bob de mazare 24 .Dupa ce se fierb 2 minute , se adauga clamele de par cu fire si gelul de dus, rugina , urdorile , maselele de minte si creierul de om .Se presara cu esenta de vanilie .

Se inghite tota tocana , apoi dupa 2 zile de intoxicatie alimentara se vomita tot in mai multi ciorapi , apoi se da cu fixativ .

Pofta buna dragii mei . Eu ma duc acuma la baie sa vomit . 21
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#46
O_O ..

1 . Tastatură , sifoon , mălai and unghii roase ..

#47
Jeg de sub unghii , balegar de vaca , matze de vampir , urechi de sobolani , si cum sa lipseasca voma ? 24 21
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#48
Sincer, parcă suntem vrăjitoare, facem licori 24
3. Pene de papagal, roşii stricate, suc de morcovi, îngheţată de vomă[ cred că va fi o mâncare cu multă vomă...] şi nisip.


#49
4. soparle , cactusi , matze de varcolac si dintzi de sobolan.
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

#50
Ce joc interesant 21
Să vedem.. dacă tot am ajuns aici a 5-a să iau ingredientele şi să pregătesc ceva ^^ :

Prăjitură de vomă

Dacă tot se găseşte aşa de multă vomă pe aici, atunci aceasta va fi baza. Se ia deci voma şi se pune într-un vas mare. Peste ea se adaugă mălai, unghii roase, jeg de sub unghii, urechi de şobolani, pene de papagal şi maţe de şobolan. Se amestecă bine până ce ingredientele prind o culoare asemănătoare vomei, şi totul devine o compoziţie omogenă. Se pune la cuptor timp de 3-4 ore.
Între timp într-un alt vas veţi pregăti crema. Mai întâi puneţi nisipul şi sucul de morcovi şi amestecaţi până vă doare mâna. Apoi adăugaţi pe rând maţe de vampir, bălegar de vacă, maţe de vârcolac, roşii stricate şi şopârle. Le amestecaţi bine, cu cealaltă mână, până faceţi febră musculară (numai atunci veţi şti că e gata), şi puneţi la rece 4 ore.
După ce e gata blatul de vomă, îl lăsaţi să se răcească puţin apoi treceţi la treabă. Îl însiropaţi cu sifon cât de mult posibil (de preferat până e foarte foarte ud, nu umed), îl umpleţi cu crema pregătită mai devreme, iar pe deasupra îl ornaţi cu îngheţată de vomă, dinţi de şobolan, tastatură şi cactuşi.

Asta e tot. Nu e greu de preparat. ^^ Poftă bună!! [deşi v-aş sfătui să nu încercaţi. Garantat nu e comestibilă şi s-ar putea să nu mai apucaţi următoarea zi 21 totuşi e perfectă daca vrei să te răzbuni pe cineva 19 ]
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  10 Lucruri de facut in casa atunci cand ploua afara Dufresne 24 25.540 10-01-2012, 01:52 AM
Ultimul răspuns: Luzer


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)