Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Erm... Hi?

#11
Citit, citit (ce fata cuminte sunt eu 21 ) Nimic nou. ^_^""

Stii... Eu sunt berbec asa ca nu prea stiu daca am o sora geamana, dar se pare ca am primit una (pe tine).

Ce alegi?
1. Pe yuki care te astepta in pat?
2. Pe L gata de actiune?
3. Ambele.
4. Pe Shuici, Heri, Light, ca iubiti, amanti, soti, ai tai ?


Raspund la toate. 4
1. Oh, da! Nu il refuz pe Yuki. O aventura merge. 21
2. Erm... Daca e gata de actiune pentru altcineva (gen Light), pentru ca nu il prea plac.
3. Deah... Yuki. 8
4. Cine e Heri? 21 Light e amantu' (mai riscant si placut asa 4 ) Shu este un scump il ador si desi are parul ala roz, eu il iubesc (am destul de multe in comun cu Yuki) asa ca ar merge ca iubit. (as face cu el cam acelasi lucru pe care il face Yuki a.k.a. il domin. Cum ziceam, e un scump 8 )
[Imagine: LCGbvGa.png]

#12
Nu treba ce fac...
Fac bine... belesc ochi.
Trebuie sa ma bag si eu in seama nu? =]]
Cred ca ma gandeam la Henri cand am scris aia =]] Trebuia sa iasa Hiro.
Habar nam daca Henri il chema pe unul dintro trupa =]] Au si aia niste nume... ==

Nu te intreba la ce ma gandesc...
La L x Light... iti raspund acum

Nu te intreba pe cine iubesc...
Pe yuki.

Nu ma intreba la ce as vrea sa ma uit...
La yuki cum il dezvirgineaza in reluare pe Shuici.

=]] Uite ca totusi ti'am raspuns =]]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#13
Ahh, Hiro. Pe Hiro l-as alege doar ca simplu prieten. E prea pretios ca sa stric ceva frumos inca dinainte de a incepe.

Stii, imi place cum si ce ai scris in postul anterior. Ai ceva ficuri postate pe aici? As vrea sa iti vad stilul de a scrie, fiindca pare frumos.

Auzi, da' nu vrei sa vorbim noi pe mess? Nu in seara asta, acum ne mai scriem pe forum, dar maine sau poimaine. Am id-ul la profil, daca vrei. Forumul e destul de limitat pentru o conversatie si as vrea sa vorbim mai mult si mai liber.
[Imagine: LCGbvGa.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)